ÚJ PROGRAM HIRDETÉS
A tájházak és szabadtéri múzeumok izgalmas, színes programokkal tárják ki kapuikat!
A tájházak és szabadtéri múzeumok izgalmas, színes programokkal tárják ki kapuikat!
Ezernyi pünkösdi élmény a Balaton parton! Várjuk Siófokon!
Ezernyi pünkösdi élmény a Balaton parton! Várjuk Siófokon!
Mézesvölgyi Nyár 2024 - Pest megye legnagyobb nyári szabadtéri színházi fesztiválja
Mézesvölgyi Nyár 2024 - Pest megye legnagyobb nyári szabadtéri színházi fesztiválja
Aktív wellness pihenés a Tisza-tónál - Fedezze fel velünk a Tisza-tó élővilágát és pihenjen nálunk!
Aktív wellness pihenés a Tisza-tónál - Fedezze fel velünk a Tisza-tó élővilágát és pihenjen nálunk!
Tavaszi programajánló online jegyvásárlási lehetőséggel
Tavaszi programajánló online jegyvásárlási lehetőséggel

Zenei kiállítások a Zenetörténeti Múzeumban

2024.01.01. (hétfő) - 2024.12.31. (kedd)

Zenetörténeti múzeum és szakkönyvtár a Budai Várban, az MTA BTK Zenetudományi Intézet osztályaként működik. Feladatköre az organológiai (hangszertörténeti) kutatás, a magyar és európai zenetörténeti múlt dokumentumainak (kéziratok, levelek, képek, hangszerek, hagyatékok) gyűjtése, feldolgozása, publikálása monografikus formában és kiállítások keretében, a zenei ikonográfiai kutatás és publikálás, az állami tulajdonú mesterhangszerek nyilvántartása és szemléje, a hangszerek és egyéb zenei vonatkozású tárgyak kiviteli engedélyezésével kapcsolatos szakértői feladatok ellátása.

Vonókészítés időszaki kiállítás

  • 30 magyar vonó, időszaki kiállítás a magyar vonókészítés történetéről Budapesten, a Zenetörténeti Múzeumban.
  • A kiállítás kurátora Etzler Bernd.
  • Nyitva 2016. április 17-től, kedd-vasárnap 10.00 - 16.00 között. Hétfőn zárva.

A zongorázó Bartók - Bartók és kortársai

  • Időszaki kiállítás a Zenetörténeti Múzeum 1. és 2. termében
  • Kurátor: Dalos Anna, Vikárius László
  • A kiállítás megtekinthető: 2016. március 31-től

Magyar hegedűkészítők. A Kónya család és a tanítványok 

  • Időszaki kiállítás a Zenetörténeti Múzeum 7. termében
  • Kurátor: Baranyi Anna
  • A kiállítás megtekinthető: 2015. október 1-től

A háromgenerációs, jelentős magyar hangszerkészítő család első tagja, Kónya István (1919–1999) autodidaktaként kezdte. Hangszereire a Tátrai vonósnégyes és David Ojsztrah figyelt fel, majd Yehudi Menuhin adta a döntő inspirációt ahhoz, hogy negyvenöt évesen az olaszországi Cremonában folytassa tanulmányait. Diplomája megszerzése után hazatért és tatai műhelyében dolgozott. Mindkét fia a nyomdokába lépett. Az idősebb, István (szül. 1946), szintén Cremonában tanult, és ott Stefano Conia néven szerzett hírnevet magának. A mester második fia, Kónya Lajos (szül. 1948) viszont hazájában maradt, itt tanult és nyitott műhelyt. A család harmadik generációjának egyik ága (ifj. Stefano Conia, szül. 1975) Cremonában, a másik (ifj. Kónya Lajos, szül. 1977) Budapesten működik.
A Kónya hegedűkészítők hatása túlnyúlik a szűkebb családi kereteken. Stefano Conia nagyszámú külföldi tanítványt nevelt Cremonában, de a Magyarországon működő Kónya Lajosnak és fiának is vannak tanítványai, így Tassy András és Baki Róbert.
Kiállításunkon a Kónya család és magyarországi tanítványainak munkásságába nyújtunk betekintést hangszerek, diplomák és díjak, valamint fényképek és tárgyi emlékek segítségével.

Egy 20. századi hegedűkészítő műhely és magyar mesterhegedűk

  • Műhely: állandó kiállítás a Zenetörténeti Múzeum 6. termében
  • Mesterhegedűk: időszaki kiállítás a 7. teremben
  • Kurátor: Baranyi Anna
  • A kiállítás megtekinthető: 2014. október 1-től

Az MTA BTK Zenetudományi Intézet Zenetörténeti Múzeuma hangszergyűjteményének egyik legértékesebb része a hegedűgyűjtemény, azon belül is a magyar hegedűkészítés fénykorából, a  20. század első feléből származó mesterhegedű gyűjtemény. Ezek a hangszerek európai viszonylatban is a legmagasabb szakmai színvonalat képviselik. 2014 januárjában a múzeum egy különleges értékű hegedűkészítő műhellyel gazdagodott, amelyet több mester használt folyamatosan a 19. század 2. felétől 2007-ig. Ezáltal lehetőségünk nyílt arra, hogy a hangszereket, azok előállításának helyszínét és egyben a hangszerkészítés folyamatát együtt mutassuk be.
Számos magyar műhely a hangszerkészítés mellett az utánpótlás nevelésére is nagy hangsúlyt fektetett. Ebből a szempontból egészen különleges volt Pilát Pál (1860–1931) cseh származású mester, ugyanis műhelyének folytonosságát a mai napig végigkövethetjük, immár a tanítványok negyedik generációja által.
Pilát a legjobb bécsi mestereknél tanult, majd Budapesten telepedett le.  A Zeneakadémia megnyitása után annak tőszomszédságában, a Liszt Ferenc tér 10. szám alatt nyitott műhelyt. Halála után az üzletet az özvegye vitte tovább, majd 1957-ben, a tanítványok második generációjához tartozó Sáránszky Pálnak (1919–2000) adta át. Sáránszky a 20. század második felének meghatározó egyénisége a nagy előd szellemiségét a tanítványok révén a 21. századra is továbbörökítette. A Pilát-műhely berendezését eredeti formájában őrizte meg, még az agyonhasznált, ma már valóságos ereklyének számító munkaasztalt is megtartotta, amely egykoron a magyar hegedűkészítés legnagyobbjáé, Nemessányi Sámuelé (1837–1881) volt. A műhellyel szomszédos üzlethelység szessziós hangszertároló vitrinjei a második világháborúban bombatalálat következtében megsemmisültek. A megmaradt ajtószárny alapján Csepregi Sándor iparművész újratervezte a bútorokat, majd Schégerin István műbútorasztalos kivitelezte.
Sáránszky halála után Földesi Lajos hegedűművész, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem tanára, aki egyben Sáránszky tanítványa is volt, megvásárolta a mester hagyatékát. 2014 januárjában a műhelyberendezést és szerszámokat, az üzlet bútorait (lengőajtó, szecessziós vitrinek, fiókos szekrény, stb.), a hegedűrajzokat, Pilát és Sáránszky aranykoszorús mesterleveleit és okleveleit, hegedűművészek Pilátnak és Sáránszkynak dedikált fotóit a Zenetörténeti Múzeumnak ajándékozta.
Kiállításunk első termében az ajándékba kapott Pilát–Sáránszky műhely anyagából és a már korábban szerzeményezett hegedűkészítő szerszámokból egy komplett hegedűkészítő műhelyt rekonstruálunk. A falakra hegedűrajzok, Pilát aranykoszorús mesterlevele és a hegedűművészek dedikált fotói kerülnek. A műhelyben Nemessányi munkaasztalát, Sáránszky munkaasztalát és Pilát gyalupadját helyezzük el. Bemutatjuk a hegedűkészítéshez szükséges összes szerszámot, valamint a különféle sablonokat (tető, hát, csiga, f-nyílás, stb.), továbbá a hegedűkészítés valamennyi fázisát a kiválasztott faanyagtól a befejezésig. A műhely vitrines szekrényeit, amelyek eredetileg is vonós hangszerek kiállítására szolgáltak, a mai muzeológiai követelmények szerint ellátjuk megfelelő hangszertartókkal, világítással, biztonsági zárakkal. Ezekben a Múzeum hegedűgyűjteményéből mutatunk be válogatást.  Az egyik szekrényben Pilát és tanítványainak, a másikban Pilát kortársainak hangszereit állítjuk ki. Egy sokfiókos szekrénnyel is rendelkezünk, ebben vonós hangszerek tartozékait helyezzük el: húrok, húrlábak, húrtartók, húrtartó gombok, fogólapok, kulcsok, hangtompítók, húrgépek, álltámaszok, a-sípok, gyanták, stb.
A második teremben a következő nemzedékek (Sáránszky, kortársai és tanítványai, 20. század második fele és 21. század eleje) munkáiból válogatunk. Ezeket a hangszereket magántulajdonból kölcsönözzük. A falakon hegedűrajzok, Sáránszky aranykoszorús mesterlevele és különféle oklevelei, valamint hegedűművészeket ábrázoló dedikált fotók kerülnek bemutatásra.
2014-2015-ben hangverseny-sorozatot is rendezünk a kiállított hangszerek megszólaltatásával.

Hubay Jenő hegedűművész és zeneszerző egykori Bösendorfer zongorája

  • A Zenetörténeti Múzeum Hangszerek Magyarországon kiállításán
  • Megtekinthető: 2014. január 24-től

Ludwig Bösendorfer hangszergyáros 1898-ban tisztelete jeléül fehér zongorát ajándékozott Hubay Jenőnek, a világhírű magyar hegedűművésznek és zeneszerzőnek. A hangszert közel fél évszázadon át használták Hubay fehér zenetermében a rendszeresen tartott nyilvános és zártkörű zenei öszejövetelek alkalmával. Olyan hírességek játszottak rajta, mint Bartók Béla, Dohnányi Ernő, Fischer Annie, Vincent d'Indy, Pietro Mascagni, Bruno Walter, Arturo Toscanini és Richard Strauss. Számos kiváló művész a játékát kísérték rajta. A hegedűművészek között volt Hubay mellett Geyer Stefi, Vecsey Ferenc, Szigeti József, Telmányi Emil, Eddy Brown, Erna Rubinstein, Székely Zoltán, Gertler Endre, Végh Sándor, Yehudi Menuhin, Jasha Heifetz és Ruggiero Ricci, csellisták: Popper Dávid és Kerpely Jenő, énekesek: Basilides Mária, Székelyhidy Ferenc, Medek Anna, Jan Kiepura és sokan mások.
A 2. világháború végén, a bombázások idején a zongorát Hubay unokaöccsének házába, a Zugligeti útra szállították. Az épületet az Amerikai Egyesült Államok vásárolta meg nagykövetségi rezidencia céljára, és mivel a Hubay család a 40-es évek végén elhagyta Magyarországot, a hangszer a házban maradt. Közel 70 év után 2014 elején az Amerikai Egyesült Államok visszaszolgáltatta a Bösendorfert a Hubay családnak, ők pedig ugyanazon a napon a Zenetudományi Intézetnek ajándékozták. Az ünnepályes átadásra 2014. február 6-án került sor, a szerződést M. André Goodfriend, az USA Nagykövetség ügyvivője, Hubay Cebrian László és Richter Pál, a Zenetudományi Intézet igazgatója írta alá.
A zongorát a jövőben a Hubay Jenő Zeneteremben (Bem rakpart 11., bejárat a Hotel Victoria felől) rendezett hangversenyeken is meg fogják szólaltatni.

Lajtha László emlékszoba és kiállítás, halálának 50. évfordulóján

  • Kiállítás a Zenetörténeti Múzeum 5. és 6. termében
  • Kurátor: Dalos Anna, a tablókiállítást készítette és a szövegeket írta: Solymosi Tari Emőke
  • A kiállítás megtekinthető: 2013. február 16-tól

Lajtha László (1892-1963) a XX. század első felének egyik legnagyobb magyar zeneszerzője, aki meghatározó tevékenységet fejtett ki a népzenekutatás és a zenepedagógia, valamint a nemzetközi kulturális diplomácia terén is. Pályája során Bartókkal és Kodállyal együtt a „három nagy magyar" egyikeként emlegették, főként Franciaországban („les trois grands hongrois"). A kommunista rendszerrel való szembenállása miatt műveit 1948 után Magyarországon alig játszották. Zenetörténetileg igen jelentős, egészen egyéni arculatú életművét az utóbbi évtizedekben kezdi újra felfedezni a zenei szakma és a közönség. Következetessége, emberi tartása a legnehezebb időkben ma is példaként szolgálhat.
A Lajtha-emlékszoba megnyitásával most újabb adósságát törleszti a magyar kulturális élet. Az emlékhelyet fényképek alapján Lajtha László személyes tárgyaiból, bútoraiból állítottuk össze, a látogatók így bepillanthatnak a komponista budapesti, Váci utcai lakásának egyik nagypolgári szobájába, a zeneszerző hétköznapjaiba. Az emlékmúzeumban látható Lajtha ma is kiváló állapotban lévő Bösendorfer-zongorája, íróasztala és francia billentyűzetű írógépe, könyves szekrényei, amelyeket zsúfolásig megtöltenek a nagy olvasottságú és széleskörűen tájékozott alkotó könyvei és kottái, valamint egy intarziás asztallal kiegészült biedermeier ülőgarnitúra.

Hangszerek Magyarországon a 18. század második felétől a 20. század második évtizedéig

  • Kiállítás a Zenetörténeti Múzeum 4. termében
  • Kurátor: Baranyi Anna
  • A kiállítás megtekinthető: 2012. október 1-től

A Zenetörténeti Múzeum, mely jelenleg a Magyar Tudományos Akadémia Bölcsészettudományi Kutatóközpont Zenetudományi Intézetének osztályaként működik, alapításától, 1969-től fogva gyűjti a Magyarországon fellelhető zenetörténeti tárgyi emlékeket, mindenek előtt a hangszereket, valamint a zenei élethez kapcsolódó képzőművészeti alkotásokat és a zenei témájú érmeket. Jelen kiállításunk, melynek kurátora a múzeum vezetője, Dr. Baranyi Anna, válogatás hangszergyűjteményünkből. Koncepciójának megfelelően időrendi sorrendben, a 18. század közepétől a 20. század második évtizedéig kap betekintést a látogató a hangszerek változásaiba, fejlődésébe. A magyar hangszerkészítők és hangszergyárak munkáit helyeztük előtérbe, mellettük több neves külföldi készítő is képviselteti magát egy–egy darabbal. A hangszereknek a Zenetudományi Intézet Zenetudományi Szakkönyvtárának gyűjteményéből válogatott kották, valamint a Magyar Nemzeti Múzeum, a Magyar Nemzeti Galéria, a Budapest Történeti Múzeum és a Magyar Nemzeti Bank gyűjteményeiből kölcsönzött, és a 18–19. századi magyar zenei életben jelentős szerepet betöltő személyeket és a helyszíneket ábrázoló képzőművészeti alkotások adnak történeti hátteret.
Kiállításunk legkorábbi darabjai – az orgona, hárfa, klavichord, asztalzongora, viola da gamba és a vonósnégyes hangszerei – a 18. századból származó hangszerek, amelyek között egyaránt szerepelnek magyar és külföldi készítők munkái.
A 19. század első felét bemutató teremrészben a zongorák dominálnak, amelyek londoni, párizsi, bécsi és pesti műhelyekből származnak. A kor legjelentősebb pozsonyi és bécsi fafúvóskészítőit egy–egy értékes fuvola vagy oboa képviseli. Láthatók még szép kivitelű gitárok és hegedűk, amelyek a zongorához hasonlóan a polgárság körében különösen kedvelt hangszerek voltak. Szerepel itt még egy különleges kottatartó, a szextett-asztal, amelyet a budapesti Iparművészeti Múzeum kölcsönzött a kiállításra. A kiállítás harmadik egységében neves magyar hegedűkészítő-műhelyek munkái reprezentálják a magyar hegedűkészítés folytonosságát, de képviselteti magát a 19. század legjelentősebb hazai zongorakészítője, Beregszászy Lajos is. Az itt bemutatott fúvós hangszerek többsége a sokféle hangszertípust gyártó, ám magas színvonalú tömeggyártásra berendezkedett császári és királyi udvari hangszergyárak termékei. Kiemelt helyet szenteltünk a hungarikumnak tekinthető hangszereknek, a cimbalomnak, amelyet zenekari hangszerként elsőként Erkel Ferenc használt, valamint a tárogatónak. A kiállításban ugyanitt képzőművészeti alkotásokkal és hangszerekkel hívjuk fel a figyelmet az Erkel Ferenc nevéhez köthető nemzeti operának a 19. századi magyarországi zeneéletben játszott jelentős szerepére.


2024.01.01. - 2024.12.31.
Találatok száma: 280

BME Professzor Vendégház Budapest

BME Professzor Vendégház Budapest

A vendégház Budán található, a Gellért hegy lábánál, a Petőfi és a Szabadság híd, a Budapesti Műszaki Egyetem szomszédságában.

Bara Hotel Budapest

Bara Hotel Budapest

A Bara Hotel költséghatékony megoldás minden vendég számára. A szálloda és konferenciaközpont 80 autó férőhelyes saját mélygarázzsal, bárral és étteremmel.

Baross City Hotel Budapest

Baross City Hotel Budapest

A Baross City Hotel Budapest belvárosában várja 61 szobájával a gyermekes családokat és a baráti társaságokat! A Keleti Pályaudvartól 1 perce lévő felújított századfordulós épületben található hotelünk kellemes belső udvarával és klasszikus építészeti stílusával kápráztatja el vendégeinket. Élje át ...

Beatrix  Hotel*** Budapest

Beatrix Hotel*** Budapest

A Beatrix Hotel 16 szobája 40 vendég számára biztosít kényelmes és nyugodt pihenést Budapest zöldövezeti részén a centrumtól mindössze 10 percre. A szálloda ízlésesen berendezett szobáiban a kényelemről a saját fürdőszoba, minibár és telefon gondoskodik.

Bliss Hotel & Wellness Konferenciahotel**** Budapest

Bliss Hotel & Wellness Konferenciahotel**** Budapest

A Bliss Hotel & Wellness budapesti szálloda egy csendes mellékutcában található, csupán pár lépésre a Világörökség részét képező Andrássy úttól, a város luxus bevásárló utcájától, 1 percre a Budapest legdivatosabb éttermeit és kávézóit tömörítő Liszt Ferenc tértől, az Oktogontól, valamint az ...

Bo33 Hotel****Family & Suites

Bo33 Hotel****Family & Suites

2015 áprilisában nyitja meg kapuit Budapest legújabb 4 csillagos szállodája, a Bo33 Hotel****Family & Suites, mely kitűnő választás a városlátogató és az üzleti céllal érkező vendégek számára egyaránt. A nyüzsgő belvárostól mindössze néhány perc sétára, csendes, nyugodt környezetben található az ...

Bohém Art Hotel Budapest

Bohém Art Hotel Budapest

A Bohém Art Hotel Budapest legújabb, különleges szállodája. Kiváló fekvése mellett – a történelmi belvárosban, 50 méterre a Váci utcától és a Dunaparttól – nemcsak egyesíti a legkeresettebb városi szállodák (design és hip hotelek) stílusjegyeit, de jól megkülönböztethető, egyedi tulajdonsággal is ...

Boulevard City Panzió Budapest

Boulevard City Panzió Budapest

A Boulevard City Panzió családias kis panzió a főváros IX. kerületében, közel a Dunához. A panzió szobái egy 8. emeletes lakóház felső szintjein találhatóak. Kedvező elhelyezkedésünk révén a panzió kiváló kiindulópont Budapest felfedezéséhez, a városközpontba egy kényelmes sétával is eljuthatnak ...

Boutique Hotel Budapest

Boutique Hotel Budapest

A Boutique Hotel Budapest szálloda Budapest szívében, a nyüzsgő belvárosi sétáló-vásárló utca, a Váci utca, az élményt adó Vásárcsarnok és a felújított Szabadság híd közelében található. Mindamellett, hogy kiváló közlekedési csomópontban van, a városközpont elegáns üzletei, vonzó kávéházai, éttermei, ...

Boutique Hotel Victoria Budapest****

Boutique Hotel Victoria Budapest****

A Budai Vár lábánál, közvetlenül a Duna partján fekvő, 4 csillagos butikhotel 27 panorámás szobát kínál Budapest szívében. A szálloda mindössze 10 perces sétára található a Budai Vártól, a Mátyás-templomtól és a Halászbástyától, melyek nem csak a város legnépszerűbb látványosságai, hanem az UNESCO ...

   1 2 3 4 5 6 ... 28   
Találatok száma: 57

Monkey Bistro Budapest

Monkey Bistro Budapest

Budapest különleges ékszerdoboza, ahol egyszerre suttog a füledbe a történelem, miközben egy eklektikus, földszínekben gazdag dzsungelben könnyed gasztroutazásra indulsz. Budapest legújabb rooftop terasza és panorámabárja csak Rád vár. Különleges rendezvényeket is szervezünk, mindez dzsungel hangulatban a ...

NOOR Lounge & Restaurant

NOOR Lounge & Restaurant

A NOOR Lounge & Restaurant különleges libanoni ételkínálattal várja vendégeit Budapesten az Alagút utcában.

Pavillon de Paris Francia Étterem Budapest

Pavillon de Paris Francia Étterem Budapest

A Pavillon de Paris egy varázslatos, romantikus étterem, Budapest szívében. Szép időben csodálatos kerthelységünkben fogadjuk vendégeinket, hűvösebb időben pedig a benti pavilonból nyílik mesés kilátás a kertre.

Pegenini Étterem Budapest

Pegenini Étterem Budapest

A Pegenini Étterem alsó szintjén hétköznap, minőségi önkiszolgáló étkezést kínálnak. A felső szinten exkluzív a`la carte étterem és egy különterem várja a gasztronómiai élményekre éhes vendégeket.

Pizza Eataliano Batthyány Budapest

Pizza Eataliano Batthyány Budapest

A Pizza Eataliano éttermek tradicionális vékony, ropogós olasz pizzákat, tésztákat, salátákat és grilleket kínálnak. Buda egyik fontos központjában, a mozgalmas Batthyány téren található éttermünk. A háromszintes helyiség a gyönyörűen felújított Vásárcsarnokban található, de megközelítése közvetlen a ...

Riso Ristorante & Terrace Budapest

Riso Ristorante & Terrace Budapest

Az étterem belső és külső megjelenése tökéletes színteret biztosít egy romantikus vacsorához illetve családi összejövetelekhez,céges rendezvényekhez,esküvőkhöz is!

Rudas Bistro Budapest

Rudas Bistro Budapest

Az Erzsébet híd budai hídfőjénél, a Gellért-hegy lábánál helyezkedik el a csodás dunai panorámával rendelkező Rudas Bistro. A Rudas Gyógyfürdő legújabb szárnyában, a legmodernebb technikával, európai színvonalú, ugyanakkor a hely hagyományait maximálisan tiszteletben tartó fürdőélmény mellett, az ...

Szelence Café Budapest

Szelence Café Budapest

Éttermünkben igyekszünk kielégíteni a különböző ételintoleranciával rendelkező vendégünket, hiszen a legtöbb ételünk glutén- és laktózmentes, valamint paleo, vegetáriánus és vegán étrendet követők is fogyaszthatják. Étlapunkon szerepet kapnak a házias, nagymama főztjére emlékeztető ízek, de emellett ...

Édeni Vegán Vegetáriánus Étterem

Édeni Vegán Vegetáriánus Étterem

Próbálja ki a zöldségek és gyümölcsök jótékony hatását, úgy hogy közben soha nem tapasztalt új ízeket kóstolhat meg. Kismamáknak, kisbabáknak, liszt-tej érzékenynek különösen ajánlott, hiszen nem használunk semmilyen izgató és káros anyagot. Nagy adagok, kedvező árak! Új élet csupa energia, cukor, tej, ...

4minutes Cafe Budapest

4minutes Cafe Budapest

Specialty kávé a Goosebumpstól, Zhao Zhou teái, nyers, vegán és gluténmentes sütemények, hidegen préselt gyümölcs- és zöldséglevek, fagyi.

   1 2 3 4 5 6   

A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!

Szeretne nálunk megjelenni ajánlatával? ÚJ PROGRAMOK HIRDETÉSE
Kapcsolódó témák:

Kiemelt ajánlatok

Kiemelt ajánlatok

Zenetörténeti Múzeum Múzeumok Éjszakája 2024 Zenetörténeti Múzeum Múzeumok Éjszakája 2024
  • Budapest
  • I. kerület
2024. június 22. (szombat)
Lajtha László emlékszoba és kiállítás, látogatás a Zenetörténeti Múzeumban Lajtha László emlékszoba és kiállítás, látogatás a Zenetörténeti Múzeumban
  • Budapest
  • I. kerület
2024.01.01. (hétfő) - 2024.12.31. (kedd)

Közeli ajánlatok

Francia Intézet Budapest programok 2024. Online jegyvásárlás Francia Intézet Budapest programok 2024. Online jegyvásárlás
  • Budapest
  • I. kerület
2024. április 23. (kedd) - 2024. április 25. (csütörtök)
Magyar Mezőgazdasági Könyvtár programok 2024 Budapest Magyar Mezőgazdasági Könyvtár programok 2024 Budapest
  • Budapest
  • I. kerület
2024. április 25. (csütörtök)

Hasonló ajánlatok

Bakonybél kiállítás programok 2024 Bakonybél kiállítás programok 2024
  • Bakonybél
2024.03.29. (péntek) - 2024.11.03. (vasárnap)

Érdemes felkeresni!

Gala Tours Gala Tours
  • Budapest
  • I. kerület
Hagyományok Háza Budapest Hagyományok Háza Budapest
  • Budapest
  • I. kerület
Halászbástya Budapest Halászbástya Budapest
  • Budapest
  • I. kerület
Kapcsolat, elérhetőség
Szeretné aktiválni elérhetőségeit az oldalon? Partner információ

Országos eseménynaptár

KeSzeCsüSzoVa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Megadott intervallumban:
-tól
-ig

Prémium program

Érdekelnek a hirdetési lehetőségeink ?
Kérlek, küldj e-mailt az info@programturizmus.hu címre!