2025.12.22. (hétfő), Budapest
több településen és helyszínen

Tóth Vera - Ünnep: Lélek hangjai
2025. DECEMBER 22. HÉTFŐ, 19:00
Budapest Kongresszusi Központ
Tóth Vera különleges, lélekemelő karácsonyi nagykoncertje idén újra Budapesten, s 2017 után visszatér a Kongresszusi Központ falai közé. Mint minden évben, most is egyedülálló előadásra készül.
December 22-én zenekarával, a Tóth Vera Banddel és csodálatos vonósokkal kiegészülve ötvözi a zene, a színház, a film és a pszichológia világát. Ez a különleges esemény lehetőséget nyújt arra, hogy az ünnepi hangulatot fenséges dallamokkal és elgondolkodtató előadásokkal élhesse át a közönség.
A koncert az Ünnep - Lélek hangjai címet viseli, mely során a saját és a meghitt karácsonyi klasszikus zeneművek lélekemelő gondolatokkal összefonódva csendülnek fel, melyek személyes átélése segíthet abban, hogy az ünnep valódi lényegére koncentráljunk, megérintve lelkünk legmélyebb húrjait.
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló ünnepi koncertet, ahol nemcsak a hallás, hanem a lélek is csodálatos élményekben részesül.
Bízunk benne, hogy velünk ünnepel idén is december 22-én 19:00 órától a Budapest Kongresszusi Központban, és együtt szállhatunk a karácsonyi csodák világába.
Tóth Vera Band - Dívák Újéve
2026. JANUÁR 2. PÉNTEK, 19:00
Hangvilla, Veszprém
Az új év első napjaihoz illően ragyogó zenei élmény várja a közönséget a Hangvillában: a Tóth Vera Band különleges koncerttel köszönti 2026-ot. Az est címe – Dívák Újéve – nem véletlen: három kiemelkedő énekesnő, Tóth Vera, Veres Mónika Nika és Mihályi Réka áll színpadra, hogy együtt idézzék meg a női hang erejét, sokszínűségét és eleganciáját.
A koncerten a soul, a jazz és a pop találkozása új fényt kap, miközben a dívák egyéni stílusa és személyes kisugárzása felejthetetlen harmóniát teremt. A Tóth Vera Band kifinomult zenei kísérete pedig tökéletes alapot ad ehhez az ünnepi zenei utazáshoz. Lépjen be az új évbe zenével, erővel és inspirációval – ott, ahol minden dal ünnep!
Tóth Vera - Dívák Új Éve
2026. MÁRCIUS 7. SZOMBAT, 19:00
Várkert Bazár, Budapest
“Dívák újéve” címmel ad fergeteges koncertet január 4-én Tóth Vera és szeretett big bandje, a 25 éves Budapest Jazz Orchestra a Várkert Bazárban.
Tóth Vera és a Budapest Jazz Orchestra: Dívák Új Éve
vendég: Király Linda
Igazi újévi örömkoncert lesz, ahol mindenki feltöltődhet majd pozitív energiákkal és derűs gondolatokkal! A koncert sztárvendége Király Linda, a csodálatos hangú énekesnő lesz. A két díva mindent megtesz majd azért, hogy a január eleji borongós hangulatot szerte foszlassa és egy érzelemgazdag estével ajándékozza meg rajongóit!
Új évre és zenére fel, szeretettel várunk mindenkit!
Közreműködik:
Tóth Vera - énekes
Király Linda - énekes
Budapest Jazz Orchestra
2025.12.22.
Budapest Kongresszusi Központ
1123 Budapest, 12. kerület - Hegyvidék , Jagelló út 1-3.
2026.01.02.
Hangvilla Multifunkcionális Közösségi Tér
8200 Veszprém , Brusznyai u. 2.
2026.03.07.
Várkert Bazár
1013 Budapest, 1. kerület - Várkerület , Ybl Miklós tér 2-6.
További ajánlataink
2025. december
2025.12.01. - 2025.12.07.
2025. december
2025.12.08. - 2025.12.14.
2025.12.15. - 2025.12.21.
2025.12.22. - 2025.12.28.
2025.12.29. - 2025.12.31.
2025. januártól decemberig
2026. januártól decemberig
A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!
Megosztás
Kapcsolódó témák: