James Joyce: A bohóc - monodráma előadás Ballószögön
Színházi előadás Ballószögön! Várjuk szeretettel a kedves érdeklődőket A bohóc című előadásra 2019. március 19-én, kedden 19 órára. A belépés díjtalan, de belépni csak 12 éven felülieknek lehetséges.
Felhívjuk figyelmét, hogy ennek a megjelenésnek jelenleg NINCS ÉRVÉNYES IDŐPONTJA portálunkon, ezért az itt közölt tartalom már lehet, hogy NEM AKTUÁLIS! Friss információkat az info@programturizmus.hu e-mail címen kérhet vagy küldhet.
James Joyce: A BOHÓC
Monodráma egy felvonásban.
Közel negyed százada járja az országot James Joyce: A bohóc című művével Váry Károly, amelyet a színművész írt, mint monodrámát a szerző vázlatából. A BOHÓC TÉNYLEG LÉTEZETT, AMERIKÁBAN ÉLT, és elképesztő dolgokon ment keresztül. Az előadásban egy zárt osztályon láthatjuk viszont a bohócot, aki visszaemlékezik tragédiákkal teli életére. Azt hiszi minden este, hogy fellépése van, összemossa a képzeletet a valósággal, átéli újra, meg újra életének momentumait.
A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!