Arnold Vendégház
Az Arnold vendégház a nagypapa egykori fúrt pincéjére épült, megtartva az eredeti formáját. A közvetlen szomszédságában pedig a Krisztina pince egy több mint 100 éves présház, melynek falai, részletei, és hangulata az egykori stílust idézi.
Idilli környezetben, romantikus és kényelmes szobákkal várjuk Önöket. Kandalló, grillezőhely, garázs, TV, gázfűtés és egy borospince saját borokkal is tartozik a házhoz!
A szállás kategóriája: 4 napraforgós
4 db kétágyas hálószoba fürdőszobával, egy nappali (2+2 fő részére ágy) és kompletten felszerelt konyha áll a vendégek rendelkezésére!
Forrás: A vendégház honlapja
2021.01.01 - 2021.12.31 |

Mecseknádasdi Vízimalom és Szállás
A vízimalom és a falusi szálláshely, Mecseknádasd határában a Szent-István Kápolnához közel, a Réka-patak mellett álló vendégház és önálló lakrész, amihez nagy udvar, legelő, gyümölcsös és kert tartozik grillezési és parkolási lehetősséggel. Pincénkben borkóstolási és vacsorázási lehetőséggel várjuk ... Bővebben

Német Nemzetiségi Tájház Mecseknádasd
Mivel a település lakossága újkori történelme folyamán dominálóan német anyanyelvű volt, természetes, hogy a tájháza is elsősorban az itt élt és élő németség történetét, kultúráját, hagyományait mutassa be. A tájház szorosan egymás mellett álló két épületből áll, a település nyugati végében, a szép ... Bővebben

Vár-hegyi kilátó Mecseknádasd
A Mecseknádasd feletti várromok közelében találjuk a 2005-ben épült kilátót, mellette pihenőhellyel. A kilátó terméskő alapú, felső részén fából megépített, zsindelytetővel fedett. A Schlossberg várromtól nem messze található, a piros jelzéssel ellátott tanösvény mentén, a kilátóból rálátunk a teljes ... Bővebben