Művészetek Völgye - Magyarország legnagyobb összművészeti fesztiválja
Művészetek Völgye - Magyarország legnagyobb összművészeti fesztiválja
Kerekdomb Fesztivál - összművészeti fesztivál Tállya
Kerekdomb Fesztivál - összművészeti fesztivál Tállya
A Fejedelem musical Szigetvár 2018. Online jegyek!
A Fejedelem musical Szigetvár 2018. Online jegyek!
Zrínyi 1566 musical Szigetvár 2018. Online jegyek!
Zrínyi 1566 musical Szigetvár 2018. Online jegyek!

A Váci Világi Vigalom a város és a Dunakanyar egyik legrangosabb kulturális eseménye, amely több mint negyed évszázados múlttal rendelkezik. A július 20-22. között megrendezésre kerülő összművészeti fesztivál igazi közösségi élmény, mely az ország minden tájáról vonzza a látogatókat.

KAPCSOLATFELVÉTEL, ELÉRHETŐSÉGEK
Cím: 2600 Vác , Vác történelmi belvárosában és a Duna–parton

XXVI. Váci Világi Vigalom

2018. JÚLIUS 21. SZOMBAT

10:00 Pannónia Ház
Kézműves foglalkozás
Foglalkozásvezető: Parlagné Varga Katalin

11:00 Március 15. tér
A Donaueschingen Városi Zenekar és a Váci Ifjúsági Fúvószenekar koncertje

13:00 Zenepavilon színpad
SunnyBoy

14:00 Március 15. tér
Görög körutazás Nagy Sándor nyomában
Észak-görögországi táncok
Fellép: a Váci Görög Önkormányzat Astra Tánccsoportja, valamint Sarantis Mantzourakis buzukiművész

14:00 Görög templom udvara
Gyermekudvar, népi játszótér
Népi fakörhinta, népi játékpark, Játékok Palotája sátor játékokkal, szőnyegekkel, kis légvár, vetélkedők, kézműves foglalkozás, Óriásbuborék-fújás.

14:30 Zenepavilon színpad
Hip-Hope Records

15:00 Görög templom udvara
Manó koncert

15:00 Zeneiskola
Csuka Ágnes Karolina zongorakoncertje

15:00 Pannónia Ház
Váci Költők Baráti Társasága

16:00 Március 15. tér
Kaláka koncert

16:00 Zenepavilon színpad
Donaueschingen Városi Zenekar

17:00 Pannónia Ház
A deákvári Naszály és Cindróka gyermek táncegyüttesek táncházzal egybekötött műsora
Együttes vezetők: dr. Ónodi Béla a Magyar Táncművészeti Egyetem adjunktusa, a Népművészet Ifjú Mestere és felesége Ónodi-Éliás Eszter

17:00 Fehérek temploma
Lembergi Camerata (Lviv)

18:00 Zeneiskola
Dónusz Katalin énekművész jubileumi koncertje

18:00 Március 15. tér
Sax-O-Funk

18:00 Zenepaviloni színpad
AK26

18:00 Pannónia Ház
Félbevágott pipafüst
Berecz András ének - és mesemondó műsora

18:00 Széchenyi utca
Kisfaludy Károly: Mátyás deák
Utcaszínházi előadás - a leányfalui Szekér Színház bemutatója.
Zenei vezetők: Rossa Levente és Bencze Balázs (Tabulatura régizene-együttes)

18:00 Ferences templom
“I can tell the nations, yes, that I’m blessed”
- a Vox Humana Énekkar a cappella hangversenye -

19:00 Curia Borház udvara
Panoráma együttes
19 óra Fehérek temploma
Artistocrats együttes

19:00 Görög templom
„A Niszir hegy ormán máglyát raktam” - Weixelbaum- Heidrich- Kobza trió

20:00 Duna-parti nagyszínpad
Ken Hensley
Kísérő zenekar: Cry Free

20:00 Március 15. tér
Varga Miklós és a Band

20:00 Pannónia Ház
„A forradalom előestéje” - Idén 170. éves az 1848-as forradalom
A leányfalui Szekér Színház bemutatója. Zenei vezetők: Rossa Levente és Bencze Balázs (Tabulatura régizene-együttes)

20:00 Zenepavilon színpad
Crockodeal - Újrahangolva

20:00 Székesegyház
Szent Cecília Kórus

22:00 Március 15. tér
HungaRetro Koncert Show
Énekesek: Bódi Barbara és Kurkó József Kristóf Közreműködnek a Váci Jeszenszky® Balett - Pest Megye Művészeti-díjas társulatának táncművészei és gyermek tánckara.

22:00 Duna-parti nagyszínpad
Mobilmánia
Vendég: Vikidál Gyula

22:00 Zenepavilon színpad
Utcabál a Derby zenekarral

23:30 óra Március 15. tér
Utcabál a Luxemburg Rádió Zenekarral

24:00 Duna-parti nagyszínpad
DJ Spigiboy - VVV party

2018. JÚLIUS 22. VASÁRNAP

10:00 Pannónia Ház
Kézműves foglalkozás
Foglalkozásvezető: Rusvay Balázsné

11:00 Ferences templom
"Bachot játszani a legnehezebb...."
Dr. Bednarik Anasztázia orgonaművész hangversenye

11:30 Görög templom udvara
Vízipark (21 óráig)

14:00 Március 15. tér
Rózsa - ukrán táncegyüttes
A Váci Ukrán Nemzetiségi Önkormányzat programja.

15:00 Március 15. tér
V. Kistérségi Hagyományőrző Gálaműsor
A műsort összeállította: dr. Ónodi Béla

15:00 Zeneiskola
Händeltől Schumannig avagy Duótól kvintettig

15:00 Zenepavilon színpad
Tánccipőbe bújt álom és Fehér Lili

15:30 Zenepavilon színpad
Zita Hastánccsoport

16:00 Pannónia Ház - Jazz udvar
Rák Béla Combo

16:00 Zenepavilon színpad
Mozi – Zene - Tánc
A Silverstar Művészképző Iskola latin, hip-hop, jazz és ovis táncelőkészítő csoportjai

16:00 Evangélikus templom
Hortus M. Singers

17:00 Zeneiskola
A Váci Harmónia Kórus koncertje

17:00 Március 15. tér
Musicalek és filmslágerek- a Parlando Színház társulatának előadásában

18:00 Zenepavilon színpad
Acoustic Tours

18:00 Pannónia Ház – Jazz udvar
D.A.S. Trio

18:00 Evangélikus templom
Sebastian Consort

19:00 Curia Borház udvara
Polarys együttes

19:30 Március 15. tér
Marót Viki és a Nova Kultúr Zenekar

20:00 Duna-parti nagyszínpad
Stardust

20:00 Zenepavilon színpad
Kitti Live

20:00 Evangélikus templom
A Vivaldi Kamarazenekar koncertje
Művészeti vezető: Csűry Lajos

20:00 Pannónia Ház – Jazz udvar
Trio Áfium

21:00 Március 15. tér
Polgármesteri záróbeszéd

21:00 Március 15. tér
Made In

21:30 Duna-parti nagyszínpad
Irigy Hónaljmirigy Show

22:00 Pannónia Ház – Jazz udvar
Rafael Mário feat. Fehér Lili

22:00 Zenepavilon színpad
Tripolis

Kb. 23 óra
Tűzijáték

A fesztivál ingyenesen látogatható!

Forrás: a település honlapja


2018.07.20. - 2018.07.22.

A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!