Programok online jegyvásárlási lehetőséggel
Programok online jegyvásárlási lehetőséggel

Atlétika versenyek naptára 2018

2018.01.01. - 12.09.

2018. évi atlétikai versenyek eseménynaptára.

KAPCSOLATFELVÉTEL, ELÉRHETŐSÉGEK

 Versenynaptár 2018

02.10 - 02.11 Magyarország Felnőtt, Junior és Ifjúsági... Budapest 
02.10 Magyarország Fedettpályás Ifjúsági és Junior... Budapest 
02.10 New Balance Indoor Meeting (IAAF World Indoor... Boston/USA   
02.10 - 02.11 MASZ fedettpályás nyílt verseny Budapest 
02.11 Sport XXI - KMR terematlétika Nyíregyháza 
02.14 AC Bonyhád téli felkészülési ranglista... Bonyhád 
02.15 Copernicus Cup (IAAF World Indoor Tour) Torun/POL   
02.17 - 02.18 Fedettpályás Magyar Bajnokság (kivéve súlylökés) Budapest/BOK Csarnok SzL  
02.17 Muller Glasgow Indoor GP (IAAF World Indoor Tour) Glasgow/GBR   
02.24 - 02.25 Ifjúsági és Junior Fedettpályás OB (kivéve... Budapest/BOK Csarnok JL, IfL  
02.24 Serdülő és Újonc Téli Dobó OB (és fedettpályás... Szombathely SL  
02.24 Téli Dobó Országos Bajnokság (és fedettpályás... Szombathely SzL  
03.01 - 03.04 Fedettpályás Világbajnokság Birmingham/GBR   
03.03 Junior és Ifjúsági Téli Dobó OB (és fedettpályás... Szombathely JL, IfL  
03.03 Mezei Liga verseny (4.) Gödöllő ML  
03.03 - 03.04 Serdülő és Újonc Összetett OB Budapest/BOK Csarnok   
03.10 - 03.11 Dobó Európa Kupa Leiria/POR   
03.17 Mezeifutó Országos Bajnokság Kecskemét ML  
03.24 Felnőtt 50km és U23 35km Gyalogló Országos... Gyügy (Dudince)/SVK   
03.24 Félmaraton Világbajnokság Valencia/ESP   
04.07 Váci Reménység gerelyhajító versenye Vác   
04.07 Nemzetközi gyalogló verseny és gyalogló... Poděbrady/CZE   
04.21 GEAC dobóverseny Gödöllő   
04.22 Felnőtt és U23 20km és fiatalkorú hosszútávú... Békéscsaba SzL  
04.28 Tiszaújváros nemzetközi versenye Tiszaújváros JL, IfL, SL  
04.28 VEDAC évadnyitó dobóversenye Veszprém   
04.29 10000m Országos Bajnokság (és további nyílt és up... Budapest/Vasas SzL, JL, IfL, SL  
05.04 Doha DL - IAAF Diamond League Meeting Doha/QAT   
05.05 Serdülő Országos Gyalogló CSB (és nyílt női 3... Székesfehérvár   
05.05 - 05.06 Gyalogló Csapat Világbajnokság Taicang/CHN   
05.05 - 05.06 Ifjúsági és Serdülő Országos Ügyességi és Gátfutó... Székesfehérvár   
05.12 - 05.13 Magyar Csapatbajnokság Elődöntő - Kelet Miskolc   
05.12 - 05.13 Magyar Csapatbajnokság Elődöntő - Nyugat Zalaegerszeg   
05.12 IAAF DL Shanghai - IAAF Diamond League Meeting Sanghaj/CHN   
05.19 - 05.20 Felnőtt, U23 és Junior Összetett Országos... Győr   
05.19 Jamaica International Invitational (IAAF World... Kingston/JAM   
05.19 10000m Európa Kupa London/GBR   
05.19 Vidék Bajnokság és Ki a leggyorsabb…... Zalaegerszeg SzL, JL, IfL, SL  
05.19 Savaria Kupa - Liga dobóverseny Szombathely SzL, SL  
05.19 - 05.20 Liga verseny Győr SzL, JL, IfL, SL  
05.19 - 05.20 Ifjúsági összetett verseny Győr   
05.20 Golden Grand Prix 2018 Osaka (IAAF World... Osaka/JPN   
05.26 - 05.27 Hypo-Meeting Götzis/AUT   
05.26 Prefontaine Classic - IAAF Diamond League Eugene/USA   
05.26 - 05.27 Egyetemi és Főiskolai OB (és további nyílt számok...    
05.26 - 05.27 Diákolimpia V. és a VI. kcs.Országos döntő Győr   
05.28 Diákolimpia III. kcs. Országos döntő - egyéni Győr   
05.29 Diákolimpia III. kcs. Országos döntő Győr   
05.30 Diákolimpia II. kcs. Országos döntő (összetett) Győr   
05.31 Golden Gala Pietro Mennea - IAAF Diamond League Róma/ITA   
05.31 VEDAC futónap Veszprém SzL, JL, IfL, SL  
05.31 Diákolimpia IV. kcs. Országos döntő - egyéni Győr   
06.01 Diákolimpia IV. kcs. Országos döntő - összetett Győr   
06.02 Gyalogló Liga verseny Tatabánya SzL, SL  
06.02 - 06.03 Budapest Open és Budapest-bajnokság Budapest/Ikarus SzL, JL, IfL, SL  
06.03 FBK Games (IAAF World Challenge) Hengelo/NED   
06.05 Paavo Nurmi Games (IAAF World Challenge) Turku/FIN   
06.07 Oslo Bislett Games - IAAF Diamond League Oslo/NOR   
06.09 - 06.10 U23 és U20 (Junior) Országos Bajnokság Budapest/Ikarus JL  
06.09 U18 (Ifjúsági) válogatott viadal SLO-CZE-HUN-SVK …/SLO   
06.10 Bauhaus-Galan - IAAF Diamond League Stockholm/SWE   
06.13 Ugró versenyszámok Budapest/UTE SzL, JL  
06.13 Ostrava Golden Spike (IAAF World Challenge) Ostrava/CZE   
06.16 - 06.17 TNT Express Meeting Kladno/CZE   
06.16 - 06.17 U18 (Ifjúsági) Országos Bajnokság Győr IfL  
06.16 - 06.17 Stadtwerke Ratingen Mehrkampf-Meeting Ratingen/GER   
06.16 U20 (Junior) válogatott viadal CZE-HUN-POL-SLO-SVK …/CZE   
06.22 - 06.24 Atlétikai Magyar Bajnokság Székesfehérvár SzL  
06.23 Meeting Madrid 2018 (IAAF World Challenge) Madrid/ESP   
06.27 GEAC újonc és serdülő rúdugró versenye Gödöllő SL  
06.29 Paulinyi Emlékverseny Budapest/Ikarus IfL, SL  
06.30 Meeting de Paris - IAAF Diamond League Párizs/FRA   
06.30 Hopp Parádé Székesfehérvár   
07.01 - 07.02 Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj Székesfehérvár SzL, JL, IfL, SL  
07.05 - 07.08 U18 Európa-bajnokság Győr/HUN   
07.05 Athletissima - IAAF Diamond League Lausanne/SUI   
07.08 U23 válogatott viadal POL- CZE-HUN-SLO Jelenia Góra/POL   
07.08 Grande Premio Brasil de Atletismo (IAAF World... Bragança Paulista/BRA   
07.10 - 07.15 U20 Világbajnokság Tampere/FIN   
07.13 Mohammed VI d'Athletisme - IAAF Diamond... Rabat/MAR   
07.14 - 07.15 Serdülő és Újonc Országos Bajnokság Tatabánya SL  
07.20 Herculis - IAAF Diamond League Monaco/MON   
07.21 Balaton Bajnokság Veszprém SzL, JL, IfL  
07.27 Honvéd Kupa Budapest/Iharos pálya SzL, JL, IfL  
07.27 - 07.28 Müller Anniversary Games - IAAF Diamond League London/GBR   
07.28 Kelet Kupa Debrecen SzL, JL, IfL  
08.07 - 08.12 Európa-bajnokság Berlin/GER   
08.11 Ugró versenyszámok Bonyhád SzL, JL, IfL  
08.18 - 08.19 Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokság Budapest/Ikarus SzL, JL, IfL  
08.18 Müller Grand Prix Birmingham - IAAF Diamond League Birmingham/GBR   
08.25 - 08.26 Serdülő Liga Döntő Budapest/MTK SL  
08.25 - 08.26 Magyar Szuper Liga Döntő Budapest/MTK SzL  
08.30 Weltklasse Zürich - IAAF Diamond League Final Zürich/SUI   
08.31 AG Memorial Van Damme - IAAF Diamond League Final Brüsszel/BEL   
09.01 - 09.02 Ifjúsági Liga Döntő Budapest/MTK IfL  
09.01 - 09.02 Junior Liga Döntő Budapest/MTK JL  
09.02 ISTAF Berlin (IAAF World Challenge) Berlin/GER   
09.04 IWC Zagreb (IAAF World Challenge) Zágráb/CRO   
09.08 - 09.09 Országos Serdülő CSB Székesfehérvár   
09.08 - 09.09 Magyar Csapatbajnokság Döntő Székesfehérvár   
09.08 - 09.09 Kontinentális Kupa Ostrava/CZE   
09.09 Félmaratoni Országos Bajnokság - Wizz Air... Budapest   
09.15 Váltófutó Országos Bajnokság Szekszárd   
09.15 - 09.16 Decastar Talance/FRA   
09.22 - 09.23 Ifjúsági, Serdülő és Újonc Összetett Országos... Székesfehérvár   
09.23 Felnőtt, U23 és Junior Országúti 10 km Országos... Szombathely (?)   
09.29 U16 (Serdülő) válogatott viadal HUN-CRO-CZE-SLO-... Győr   
10.07 Országos Maratoni Bajnokság - SPAR Budapest... Budapest   
10.11 - 10.17 Ifjúsági Olimpia Buenos Aires/ARG   
10.20 Mezei Liga verseny (1.) … ML  
11.10 Mezei Liga verseny (2.) … ML  
11.24 Mezei Liga verseny (3.) … ML  
12.09 Mezeifutó Európa-bajnokság Tilburg/NED

Forrás: Magyar Atlétikai Szövetség honlapja


2018.01.01. - 2018.12.09.

Megjegyzés az időpontokhoz:

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják.

Kapcsolódó időpontok

2018.06.22. - 2018.06.24. Atlétikai Magyar Bajnokság 2018 Székesfehérvár
2018.07.01. - 2018.07.02. Atlétikai Magyar Nagydíj 2018. Gyulai István Memorial
KeSzeCsüSzoVa
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Atlétika versenyek naptára 2018

Programajánlat

Atlétikai Magyar Bajnokság 2018 Székesfehérvár
Atlétikai Magyar Bajnokság 2018 Székesfehérvár
  • Székesfehérvár
2018. június 22 - 24.
Atlétikai Magyar Nagydíj 2018. Gyulai István Memorial
Atlétikai Magyar Nagydíj 2018. Gyulai István Memorial
  • Székesfehérvár
2018. július 1 - 2.

Szolgáltató

Magyar Atlétikai Szövetség
  • Budapest
  • XIV. kerület