FitBalance ingyenes őszi sport- és életmód fesztivál Budapesten a Papp László Sportarénában!
FitBalance ingyenes őszi sport- és életmód fesztivál Budapesten a Papp László Sportarénában!
Vidéki Hagyományok és Ízek Vására a Vajdahunyad várában
Vidéki Hagyományok és Ízek Vására a Vajdahunyad várában
A legszelídebb motorosok felvonulása, várjuk a családokat Budapesten a Hősök terére!
A legszelídebb motorosok felvonulása, várjuk a családokat Budapesten a Hősök terére!
Látványos tudományos fesztivál Budapesten!
Látványos tudományos fesztivál Budapesten!
Hagyományőrző disznóvágás bemutatók, óriási kolbászvásár, családi programok!
Hagyományőrző disznóvágás bemutatók, óriási kolbászvásár, családi programok!
Tekintse meg kiemelt esemény listánkat!
Tekintse meg kiemelt esemény listánkat!

Gyüttment Fesztivál 2019. Online jegyvásárlás


A vidéken újrakezdő, a környezettudatos vidéki életet és értékrendet választó, tájba illeszkedő emberek, közösségek, és a hozzájuk kapcsolódó városi gondolkodók éves nagy találkozója a Gyüttment Fesztivál, amelyet 2019-ben a Szekszárd melletti Sötétvölgyben rendezünk meg.

KEDVES LÁTOGATÓ!
Felhívjuk figyelmét, hogy ennek a megjelenésnek jelenleg NINCS ÉRVÉNYES IDŐPONTJA portálunkon, ezért az itt közölt tartalom már lehet, hogy NEM AKTUÁLIS! Friss információkat az info@programturizmus.hu e-mail címen kérhet vagy küldhet.
A legszelídebb motorosok felvonulása, várjuk a családokat Budapesten a Hősök terére!

Gyüttment Fesztivál 2019

Mi, vidékről álmodók és vidéken álmodók, Lesz-Gyüttmentek és Már-Gyüttmentek idén ötödik alkalommal találkozunk, hogy fesztivál környezetben és fesztivál hangulatban egymással megosszuk tudásunkat, kicseréljük tapasztalatainkat, mindezt nulla hulladék szemléletben.

Időpont: 2019. augusztus 22-25.
Helyszín: Szekszárd, Sötétvölgy

Fő témáink: Természet- és tájgondozás, ökologikus építészet, közösségi irányítás, hiteles kiköltözők történetei, lelki és testi harmónia, női-férfi energiák, mátkafogó, kapcsolódás, személyesség, közösség, permakultúra alapelvektől a gyakorlatig - történetek egy új, fenntartható, emberléptékű és természetközeli életmód kellős közepéből.

A Gyüttment Fesztiválon megismerkedhetsz, kapcsolódhatsz vidéken újrakezdőkkel, az országban már létező gyüttment közösségek képviselőivel, és azokkal is, akikben még csak érlelődik a vidékre költözés gondolata. Szó lesz azokról a kulturális értékekről és tapasztalati tőkéről, amit a vidéken élők őriznek, ápolnak, és megismerhetitek az ökotudatos létezéshez kapcsolódó legújabb vívmányait is. Mindezt egy olyan eseményen, ahol közösséget alkotva együtt keressük a válaszokat a jelenünket és jövőnket feszítő társadalmi, gazdasági és
környezeti kérdésekre.

A Gyüttment Fesztivál nulla hulladék szemléletű, ez azt jelenti, hogy négy nap alatt semmilyen hulladékot nem termelünk, csak olyat, amelyet komposztálni tudunk. Ezt Magyarországon először mi valósítottuk meg még 2017-ben - és azóta is minden rendezvényünkön. Minden a Nulla Hulladékról itt.

Idén szelíd fesztivál leszünk. Ez felelősségteljes gazdasági, utazási, szórakozási szemléletet jelent: ahogyan a természettel, és a földdel bánunk, ahogyan egymáshoz kapcsolódunk, és közösséget építünk, ahogyan zenélünk és zenét hallgatunk.

Most is nagy hangsúlyt fektetünk a környezetbarát közlekedésre: külön felületet biztosítunk a gépkocsimegosztásra , és azért kampányolunk, hogy minél többen jöjjenek közösségi közlekedési eszközökkel, osszuk meg szabad autóüléseinket, és mérjük fel mennyi karbonterhelést jelentünk környezetünk számára, majd mindezt egy faültetési programmal semlegesítsük.

Mire számíts még?

  • Szakmai beszélgetésekre, előadásokra, tudás- és tapasztalatmegosztásra, amelyek minden téren megkönnyítik a gyüttment életet.
  • Közös alkotásra, workshopokra, hogy használható, gyakorlati tudást szerezz.
  • Természetes építészeti, kertészeti, gyógyászati megoldásokra, praktikákra.
  • A közösségben végzett munka élményére: közösen építünk, főzünk, kertészkedünk!
  • Táncra, zenére és mulatságra! Kulturális élményszerzés népművészek, muzsikusok, zenekarok részvételével.
  • Termelői piacra a hozzánk érkező „helyi hősök”, mesteremberek alkotásaival.
  • Családi és gyermekprogramokra, játékokra, helyismereti túrákra és sok mozgásra.
  • Amennyiben lóháton érkezel, ingyenes belépésre.

Programok

Csütörtök

időpont szervezés alatt
Erdőfürdőzés
Gyógyító rét – Mozgás tér

időpont szervezés alatt
Horesnyi Béla: Kenderház építés
Élettér – előadó

11:00 - 13:00
Pabló: A közösségi udvar programjának bemutatása, avagy önszerveződés és vezetés - tévhitek, mintázatok a kisközösségekben
Közösségi udvar – előadó tér

14:00 - 16:00
A gyüttmentek társadalomformáló ereje: Pódiumbeszélgetés
Zengő színpad

14:00 - 15:30
Bocsó Imre: Napelemek
Élettér – műhely

15:00 - 18:00
Bábkészítés, didgeridoo készítő workshop
Árnyas liget – műhely

15:00 - 18:00
Vesszőfonás, agyagozás, rongyszövés, bábkészítés
Árnyas liget – műhely

16:00 - 18:00
Balogh Pál, Heincz Betti: Málnás- és gyümölcsszedő kosár készítése a Kóspallagi Ökotájház-csapattal
Kisközösségi Program jurta

16:00 - 17:30
Bogdán Tihamér: Kapcsolódó pólusok - vezetés és követés elméletben és gyakorlatban 1. nap
Gyógyító rét – Nap sátor

16:00 - 17:30
Csendes Ildikó: Paradicsomkert (Reginonális termesztési tapasztalatok)
Gazdálkodók tere – műhely

16:00 - 18:00
Guti Gyuri, Molnár Zsuzsi, Uhle Dani, Zagyva Gabi: Mézmocsár születése és bukása - pódium beszélgetés
Közösségi udvar – előadó tér

16:00 - 17:30
Horesnyi Béla: Kenderház
Élettér – előadó

16:00 - 18:00
Kőrösi Kitty: Kötődő nevelés, hordozás
Árnyas liget – előadó

16:00 - 19:00
Miért ilyen nehéz minden?
Helyi gazdaság tere

16:00 - 17:00
Pásztor Gyula: Zenés foglalkozás
Árnyas liget – gyerektér

16:00 - 18:00
Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban
Közösségi udvar – műhely tér

16:30 - 18:30
Hold sátor megnyitó szertartás
Gyógyító rét – Hold sátor

17:00 - 18:00
Meditáció Arnold Kingával
Árnyas liget – gyerektér

18:00 - 19:00
Patak
Zengő színpad

19:00 - 21:00
Tauber Tamás: kiutak.hu filmklub
Kisközösségi Program jurta

20:00 - 21:00
Ágoston Béla és a Zakuszka
Zengő színpad

22:00 - 23:00
Mitiszika Zenekar táncház
Zengő színpad

Péntek

időpont szervezés alatt
Erdőfürdőzés
Gyógyító rét – Mozgás tér

időpont szervezés alatt
Berecz Ági - Pandora: Az Anya Útja - Anyaságról a Természet tükrében. Bemutatkozik a Mother Nature projekt
Gyógyító rét – Gyógyító fa

időpont szervezés alatt
Bócsó Renáta: 4 kéz, 12 év, 24 óra története
Gazdálkodók tere – előadó

08:00 - 12:00
Pásztor Gyula: Pen-szom (egységgyakorlat)
Gyógyító rét – Csendesülés tere

09:00 - 11:00
Babi - Sütő Annamária: Mi kell a női léleknek, avagy milyen női minőségek lakoznak bennünk és hogyan tudjuk ezeket felismerni, megélni a mai világban
Gyógyító rét – Hold sátor

09:00 - 10:30
Fehér Judit: Minden, amit a vetőmagokról tudni szeretnél
Gazdálkodók tere – előadó

09:00
Gáspár János: Rakott fal
Élettér – műhely

09:00 - 10:30
Halaságii-Csibi gyógynövényes túra
Gazdálkodók tere – műhely

09:00 - 10:00
Kalandok szárnyán az Óperenciás tengeren is túl - mese 4-6 éveseknek
Árnyas liget – gyerektér

09:00 - 10:30
Kozma Zsuzsa: Neked való ház
Élettér – előadó

09:00 - 11:00
Pénzelmélet
Helyi gazdaság tere

09:00 - 10:00
Pestovics Ági: Komakereső Kisközösségi
Program jurta

09:00 - 10:30
Quinti: Aikido
Gyógyító rét – Nap sátor

09:00 - 11:00
Selmeci Csongor, Selmeciné Bogdán Ágota, Takács Attila, Révász Péter, Chikán Zoli: Szabad akarat és döntéshozatal - pódium beszélgetés
Közösségi udvar – előadó tér

09:00 - 13:00
Üveggyöngyjáték Playback Közösségi Színház: Ön-szerveződik? - workshop, szituációs játékokkal
Közösségi udvar – műhely tér

10:00 - 11:00
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 1.: TÖB - Budaörs
Kisközösségi Program jurta

10:00 - 11:00
Nagy Magdi: Az elénk varázsolt mesevilág
Árnyas liget – előadó

10:00 - 11:00
Szántó Dóra Viola : Ringató
Árnyas liget – gyerektér

11:00 - 12:30
Antal Anna: Szekszárd környéki hagyományos építés - fachwerk
Élettér – előadó

11:00 - 12:00
Belső női minőségünkhöz való kapcsolódás gyakorlat
Gyógyító rét – Hold sátor

11:00 - 12:30
Bogdán Tihamér: Kapcsolódó pólusok - vezetés és követés elméletben és gyakorlatban 2. nap
Gyógyító rét – Nap sátor

11:00 - 12:00
Drámajáték zenével
Árnyas liget – gyerektér

11:00 - 12:00
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 2.: Nyimi Öko Közösség
Kisközösségi Program jurta

11:00 - 13:00
Helyi pénzek: Bocskai Korona és a Rigac
Helyi gazdaság tere

11:00 - 13:00
Lazányi Orsi, Strenchock Logan: Cargonómia: a közösségi műhelytől, a közösségi vállalkozásig - pódium beszélgetés
Közösségi udvar – előadó tér

11:00 - 12:30
MAGHÁZ tagok: magfogás, elmélyülős workshop 1.
Gazdálkodók tere – műhely

11:00 - 12:30
Morvai Ferenc és Török Berta: Kiköltözés Erdélybe
Gazdálkodók tere – előadó

11:30 - 13:00
Arnold Kinga: Előadás a meditáció fontosságáról
Árnyas liget – előadó

12:00 - 13:00
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 3.: Damanhuri Magyar Közösség - Veszprém
Kisközösségi Program jurta

13:00 - 15:00
Drótékszer készítés
Árnyas liget – műhely

13:00 - 17:00
Franka: szandálkészítés hagyományos technikákkal
Piactér – műhely

13:00 - 14:45
Mihályfi Márta: Ősi női ritualék mai modern köntösben. Beavató pontok, a vér misztériuma
Gyógyító rét – Hold sátor

13:00 - 14:30
Quinti: Japán kardvívás
Gyógyító rét – Nap sátor

13:00 - 14:00
Tirczka Zsófi : Természetes családtervezés
Árnyas liget – előadó

14:00 - 15:30
Balogh Péter: Az Élő Táj, mint a Fenntarthatóság kerete
Élettér – előadó

14:00 - 15:30
Bocsó Imre: Napelemek
Élettér – műhely

14:00 - 15:00
CSA Táncoskert
Helyi gazdaság tere

14:00 - 16:00
Itt tartunk mi: egy közösségi helyszín létrehozásának első két éve - Műhelybeszélgetés a Kóspallagi Ökotájház csapatával
Kisközösségi Program jurta

14:00 - 16:00
Krémer Sára: Csecsemőhigiénia
Árnyas liget – előadó

14:00 - 15:30
MAGHÁZ tagok: magfogás, elmélyülős workshop 2.
Gazdálkodók tere – műhely

14:00 - 15:30
Sántha Izabella: Ágyásrendszer és szelíd gazdálkodás zalai agyagon
Gazdálkodók tere – előadó

14:00 - 16:00
Zimmermann Dani, Orosz Kati, Sall Fanni: Nyimi Öko Közösség közösségszervezési tapasztalatai - pódium beszélgetés
Közösségi udvar – előadó tér

15:00 - 17:00
Kallai Fruzsi: Aromaterápiás tanácsadás
Árnyas liget – műhely

15:00 - 16:45
Kőrösi Kitty: Szülésben rejlő lehetőség
Gyógyító rét – Hold sátor

15:00 - 16:00
Müller Teréz: Foglalkozás gyerekeknek az érzésszótáruk fejlesztéséről
Árnyas liget – gyerektér

15:00 - 18:00
Szövetkezetiség eszméje
Helyi gazdaság tere

15:00 - 17:00
Vankó Kata: Asztrológiai támaszpont a kapcsolódásban
Árnyas liget – műhely

15:00 - 18:00
Vesszőfonás, agyagozás, rongyszövés bábkészítés
Árnyas liget – műhely

16:00 - 18:00
Farkas Judit, Takács-Sánta András: Ökofalvak - szubkulturális létre ítéltetve vagy kiút tömegek számára?
Kisközösségi Program jurta

16:00 - 17:00
Kovács Gábor: Zenetarisznya és hulladékból hangszerek
Árnyas liget – gyerektér

16:00 - 18:00
Leél-Őssy Tamás: A férfi szexuális energia fejlesztése a kínai hagyományban - chi kung elmélet és gyakorlat
Gyógyító rét – Nap sátor

16:00 - 17:30
Papp Orsolya: EZ MAGA A PARADICSOM! Ismerjétek meg az ÖMKi tájfajta paradicsomait
Gazdálkodók tere – előadó

16:00 - 18:00
Rambala Éva: Erőszakmentes nevelés
Árnyas liget – előadó

16:00 - 18:00
Szallay Ágnes, Barnabás Bori: A Gólya 12 tagú szövetkezete - önszerveződés és hierarchiamentes vezetés egy folyamatosan növekedő szervezetben - pódium beszélgetés
Közösségi udvar – előadó tér

16:00 - 17:30
Tőgyi Balázs: Alomszék
Élettér – műhely

16:00 - 18:00
Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban 2. nap
Közösségi udvar – műhely tér

16:00 - 17:30
Zalatnay László: Szalmabála építés és kaláka
Élettér – előadó

17:00 - 18:00
Fejér Noémi - Ráth Kinga: Kalandok szárnyán az Aranynap fájához - mese kisiskolásoknak
Árnyas liget – gyerektér

17:00 - 18:30
Női tánc élőzenével - fókuszban a nőiségünk
Gyógyító rét – Hold sátor

18:00 - 19:00
Holddalanap Ének a Természetért
Zengő színpad

19:00 - 21:00
Tauber Tamás: kiutak.hu filmklub
Kisközösségi Program jurta

22:00 - 23:00
Holddalanap Moldvai-Cigány Táncház
Zengő színpad

Szombat

időpont szervezés alatt
Erdőfürdőzés
Gyógyító rét – Mozgás tér

időpont szervezés alatt
Kozma Zsuzsanna: Neked való ház
Élettér – előadó

időpont szervezés alatt
Radev Gergő: Környezettudatos építők szervezetének bemutatása
Élettér – előadó

időpont szervezés alatt Szabó Clau: A női lét körforgása, az egészséges női ciklus
Gyógyító rét – Gyógyító fa

08:00 - 12:00
Pásztor Gyula: Pen-szom (egységgyakorlat) 2. nap
Gyógyító rét – Csendesülés tere

09:00 - 10:00
Arnold Éva: Beszélgetés
Árnyas liget – előadó

09:00 - 10:00
Brávácz Alexandra: Gyerekjóga
Árnyas liget – gyerektér

09:00 - 11:00
Cristobal Gracia Ferrer és Ana-Maria Cocean: Vezetés a Közösségre Hangolódva (angol-magyar) zene & mozgás & élmény műhely
Közösségi udvar – műhely tér

09:00 - 11:00
Kislépték Egesület: Szociális gazdaság és a helyi kis gazdálkodók viszonya, lehetőségei
Helyi gazdaság tere

09:00 - 10:30
MAGHÁZ tagok: magfogás, elmélyülős workshop 3.
Gazdálkodók tere – műhely

09:00 - 11:00
Meső: Matriarchátus és patriarchátus helyett... avagy a női-férfi kapcsolódásról nőknek
Gyógyító rét – Hold sátor

09:00 - 10:00
Pestovics Ági: Komakereső
Kisközösségi Program jurta

09:00 - 10:30
Radev Gergő: Hol tarthatnánk ma a vályogházakkal?
Élettér – előadó

09:00 - 10:30
Somogyvári Szabolcs: Japán kardvívás
Gyógyító rét – Nap sátor

09:00 - 10:30
Vass Zoltán: Patics, és könnyűvályog
Élettér – műhely

09:00 - 18:00
Vesszőfonás, agyagozás, rongyszövés, bábkészítés
Árnyas liget – műhely

09:00 - 11:00
Zalatnay László, Bálint Zoltán: Nyíregyházi Kosár Közösség vezetés tapasztalatai - Pódium beszélgetés
Közösségi udvar – előadó tér

10:00 - 11:00
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 4.: Pusztazámor
Kisközösségi Program jurta

10:00 - 12:00
Kőrösi Kitty - Túri Nagy Éva: Szülők köre
Árnyas liget – előadó

10:00 - 11:00
Szántó Dóra Viola : Ringató
Árnyas liget – gyerektér

10:30 - 12:00
MAGHÁZ tagok: magfogás, elmélyülős workshop 4.
Gazdálkodók tere – műhely

11:00 - 12:00
Beavató pontok és az életút bejárása éneken keresztül
Gyógyító rét – Hold sátor

11:00 - 13:00
Gerzsány Robi: Két közösségi kezdeményezés (egy cél szerinti - RÜGY és egy érzelmi alapú - MI-CSODA) tapasztalatai és egy önszerveződő közösség álma - Előadás
Közösségi udvar – előadó tér

11:00 - 12:00
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 5.: Ökokeszi - Budakeszi
Kisközösségi Program jurta

11:00 - 13:00
Kovács Arnold: Kapcsolódni - és vezetve lenni a Szellem által
Közösségi udvar – műhely tér

11:00 - 13:00
Közösség kovácsolás
Helyi gazdaság tere

11:00 - 12:30
Kulcsár Balázs: Az önfenntartás útja. A Valaha Tanya családi gazdaság első 10 éve
Gazdálkodók tere – előadó

11:00 - 12:00
Németh Orsolya - Balázs Nelli: Csodakantár - mese kicsiknek
Árnyas liget – gyerektér

11:00 - 12:30
Radev Gergő - Körépítők: Zéró hulladék - pódium beszélgetés
Élettér – előadó

11:00 - 12:30
Somogyvári Szabolcs: FMT Free Moving Technique, az egészség megőrzését és visszanyerését szolgáló mozgások, mozgáshatékonyságot fejlesztő egyéni és páros gyakorlatok
Gyógyító rét – Nap sátor

12:00 - 13:00
Binder Borbála: Játékos foglalkozás tárgyakkal
Árnyas liget – gyerektér

12:00 - 13:00
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 6.: Zsámbéki Öko Műhely
Kisközösségi Program jurta

12:00 - 14:00
Katona Ágnes - Csajbók Ivett: Önismeret a lovasterápia módszerével
Árnyas liget – előadó

13:00 - 17:00
Franka: szandálkészítés hagyományos technikákkal 2. nap
Piactér – műhely

13:30 - 14:45
Deák Csaba: Párbanjárva: kapcsolati emelkedők és buktatók
Gyógyító rét – Nap-Hold közös tér

14:00 - 15:30
"Saját gazdaság, megélhetés" - kérdezz-felelek a délelőtti előadókkal
Gazdálkodók tere – műhely

14:00 - 15:30
Bocsó Imre: Napelemek
Élettér – műhely

14:00 - 15:00
Indíts Bevásárló közösséget
Helyi gazdaság tere

14:00 - 16:00
Lantos Tamás, Kilián Imre, Zaja Péter és Pabló: Közösségvezetés: szervezés vagy szerveződés, vezetés vagy irányítás, hatalom vagy szolgálat? - kerekasztal beszélgetés
Közösségi udvar – előadó tér

14:00 - 15:00
Mohr Szilvia: Drámajáték zenével
Árnyas liget – gyerektér

14:00 - 16:00
Sebestyén Lóránd: Utópia műhely
Kisközösségi Program jurta

14:00 - 16:00
Törzsök Kata: Otthonszülés
Árnyas liget – előadó

14:00 - 15:30
Vass Alexander: Vályogházak felújítása
Élettér – előadó

15:00 - 16:30
Bogdán Tihamér: Kapcsolódó pólusok - vezetés és követés elméletben és gyakorlatban 3. nap
Gyógyító rét – Nap-Hold közös tér

15:00 - 17:00
Kallai Fruzsi: Aromaterápiás tanácsadás
Árnyas liget – műhely

15:00 - 18:00
Működő példák
Helyi gazdaság tere

15:00 - 16:00
Németh Orsolya - Balázs Nelli: Kőfejtő - mese nagyobbaknak
Árnyas liget – gyerektér

16:00 - 17:00
Boglár Tamás: Tűzmanócska - bábjáték
Árnyas liget – gyerektér

16:00 - 18:00
Kiss Ferenc: Sociocracy & Holacracy, Agilis és emberi szervezetek c. könyvének bemutatója
Közösségi udvar – előadó tér

16:00 - 17:30
Kovács István: Természetesen ház
Élettér – előadó

16:00 - 17:30
Közösségi kertek Budapesten
Gazdálkodók tere – műhely

16:00 - 18:00
Rózsa Péter: Önismeret a kutyákon keresztül
Árnyas liget – előadó

16:00 - 18:00
Schiffer András, Takács-Sánta András: Közösségek, pártok, egyebek - Hogyan törhetne be az ökológiai gondolat a politikába?
Kisközösségi Program jurta

16:00 - 17:30
Töttös Gábor: Szekszárdi borvidék építészeti öröksége
Élettér – előadó

16:00 - 18:00
Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban 3. nap
Közösségi udvar – műhely tér

16:30 - 18:00
Közös tánc élőzenével - Kapcsolódás
Gyógyító rét – Nap-Hold közös tér

17:00 - 18:00
Adorján Kinga: Bizalom és lelkesedés a gyereknevelésben
Árnyas liget – gyerektér

17:00 - 18:00
Túri Nagy Éva: Otthon tanulás
Árnyas liget – előadó

19:00 - 21:00
Tauber Tamás: kiutak.hu filmklub
Kisközösségi Program jurta

20:00 - 21:00
Embryo (DE)
Zengő színpad

Vasárnap

időpont szervezés alatt
Erdőfürdőzés
Gyógyító rét – Mozgás tér

09:00 - 11:00
Bevásárló közösségek bemutatkozása
Helyi gazdaság tere

09:00 - 10:00
Brávácz Alexandra: Gyerekjóga
Árnyas liget – gyerektér

09:00 - 10:30
Herczeg Lajos: Mezőgazdasági építőanyag
Élettér – előadó

09:00 - 10:30
Lada Zsolt: Család és gyereknevelés a 21. században/kamaszok egy szelidebb jővőért - kerekasztal beszélgetés
Árnyas liget – előadó

09:00 - 12:30
Lázár Péter: Gyümölcsész kiállítás és társasjáték
Gazdálkodók tere – műhely

09:00 - 11:00
Németh Péter, Pőcze Vilmos, Farkas Judit: Amikor a vezetőből, vezetés lesz
Közösségi udvar – előadó tér

09:00 - 10:00
Pestovics Ági: Komakereső
Kisközösségi Program jurta

09:00 - 18:00
Vesszőfonás, agyagozás, rongyszövés, bábkészítés
Árnyas liget – műhely

10:00 - 10:30
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 7.: Zsibrik
Kisközösségi Program jurta

10:00 - 11:00
Szántó Dóra Viola: Ringató
Árnyas liget – gyerektér

10:30 - 11:00
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 8.: Zuniverzum - Zugló
Kisközösségi Program jurta

10:30 - 11:30
Keszey Tivadar, Molnar Zsuzsanna: Iskola másképp
Árnyas liget – előadó

11:00 - 12:00
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 9.: Civil Verőce
Kisközösségi Program jurta

11:00 - 12:30
Kovács István: Természetesen ház
Élettér – előadó

11:00 - 13:00
Szép Éva és Vágvölgyi Gusztáv - Pabló: Tau-Ceti és a pódium beszélgetések tapasztalatai és tanulságai - a Közösségi udvar összefoglaló előadása
Közösségi udvar – előadó tér

11:00 - 12:00
Waldorf Ovi: Bábjáték - A Nap, a Hold és a Csillag
Árnyas liget – gyerektér

12:00 - 13:00
Helyi ökoközösségek bemutatkozása 10.: Nagyszékely
Kisközösségi Program jurta

13:00 - 14:00
Nezvál Eszter: MesÉlek - Előadás a meseterápia lehetőségeiről
Árnyas liget – előadó

14:00 - 15:30
Bocsó Imre: Napelemek
Élettér – műhely

14:00 - 18:00
Plachi Attila és Heincz Betti: Közös komposztkas-fonás a Kóspallagi Ökotájház számára
Kisközösségi Program jurta

14:00 - 15:30
Varga Rita: Városi gyüttmentek, záró
Élettér – előadó

19:00 - 21:00
Tauber Tamás: kiutak.hu filmklub
Kisközösségi Program jurta

Műsorváltozás előfordulhat, mert ember tervez…


Fontos, hogy a fesztiválra korlátozott számban értékesítünk jegyeket – maximum napi 1000 főt tudunk beengedni, ezért vedd meg a jegyed minél hamarabb!

Augusztus 21-ig elővételes jegyek:

– napijegyek: 6.000 /  5.000 Ft
– bérlet: 18.000 /  16.000 Ft

TÁMOGATÓI BÉRLET: 30.000 Ft

Ha módodban áll, kérjük, legyél egy azok közül, aki támogatói bérletet vesz, így biztosítva a szervezés pénzügyi egyensúlyát (ezzel szintén beléphetsz a fesztiválra). Nagy lelkesedéssel, kitartással és elköteleződéssel dolgozunk azon, hogy a fesztivál megvalósulhasson és közös ügyünk előrehaladhasson. Köszönjük, ha ebben segítesz azzal, hogy anyagilag támogatsz bennünket! Cserébe kapsz tőlünk kézzel és sok szeretettel készített ajándékokat, és nagy-nagy öleléseket!

Kerékpáron érkezőknek kedvezményes jegyárat biztosítunk.

A belépés lóháton továbbra is ingyenes!

16 év alatti látogatóknak ingyenes a belépés, ám helyszíni regisztrációhoz kötött.

Kakasdi és szekszárdi lakosok (lakcímkártyával igazolva) a helyszínen féláron válthatnak jegyet:

– napijegy: 3.500 Ft
– bérlet: 10.500 Ft

TUDNIVALÓK

A Gyüttment Fesztivált idén a Szekszárd melletti Sötétvölgyben, 2019. augusztus 22 és 25 között rendezzük meg.

A helyszínen a jegyeket telefonon is meg tudjátok mutatni, nem kell kinyomtatni. Itt karszalagra váltjuk őket, amit a csuklótokon kell majd tartanotok, ezzel tudtok ki-bejárni a fesztiválon.

A napijegyek adott napon reggel 8 órától másnap reggel 10 óráig érvényesek. A bérletek augusztus 22-én 10 órától augusztus 26. reggelig érvényesek.

A karszalagokat augusztus 22-én 10:00-tól a beléptető ponton lehet átvenni, ezután már ellenőrizzük őket, és csak karszalaggal lehet a területen tartózkodni. A helyszínbontás augusztus 26-án, hétfőn elindul, ha van kedvetek segíteni, szívesen látunk Titeket. Várhatóan szerdán este zárulnak a bontási munkálatok.

Gyüttment Fesztivál – minden, amire a komfortzónán túl szükséged lehet!

Forrás: Szervezők

További ajánlataink

2019.01.01. - 2019.12.31. Fesztiválok 2019. Online jegyvásárlás

A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!

Kapcsolódó témák:

Kiemelt ajánlatok

Hasonló ajánlatok

Hétvégi családi programok a Várkert Bazárban
Hétvégi családi programok a Várkert Bazárban
  • Budapest
  • I. kerület
2019. szeptember 21 - 22.

Figyelmébe ajánljuk!

Ez is érdekelheti!

Corinthia Hotel Budapest
Corinthia Hotel Budapest
  • Budapest
  • VII. kerület

FitBalance ingyenes őszi sport- és életmód fesztivál Budapesten a Papp László Sportarénában!
Látványos tudományos fesztivál Budapesten!
Vidéki Hagyományok és Ízek Vására a Vajdahunyad várában
A legszelídebb motorosok felvonulása, várjuk a családokat Budapesten a Hősök terére!
Hagyományőrző disznóvágás bemutatók, óriási kolbászvásár, családi programok!
SZUBJEKTÍV - Az Iparművészeti Múzeum új szerzeményei a Várkert Bazárban
Szállásra van szüksége? Foglaljon online!

Hívjuk, várjuk, jöjjön!

Pontos cím, geokód, térkép
A PROGRAMGAZDA AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJA!
Pontatlanságot talált? Itt jelezze nekünk!
Kevés az információ?
Ha valamit nem talál, további információkat kérhet szerkesztőségünktől.
Információkérés

Országos eseménynaptár

KeSzeCsüSzoVa
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
MEGADOTT INTERVALLUMBAN:
-TÓL -IG

Legjobb élmények

A magyar sport fesztiválja
Vidéki Hagyományok és Ízek Vására a Vajdahunyad várában
Hagyományőrző disznóvágás bemutatók, óriási kolbászvásár, családi programok!
Transylvanicum Fesztivál 2019. Gasztrokulturális összművészeti fesztivál
Nemzetek Sajtfesztiválja Budapesten, hazánk legnagyobb sajtünnepe!
14.000 feletti
követő
Csatlakozz Facebook közösségünkhöz, hogy
az elsők között értesülj a legjobb programokról!
több mint 17.000
program
Iratkozz fel hírlevelünkre
a kimondottan neked javasolt élménykínálatokért!
1.000 feletti
online jegy
Ne töltsd az időt sorban állással!
Vásárold meg nálunk előre a jegyedet!

Megyék

Tájegységek


© 2007-2019 PROGRAMTURIZMUS - Magyar TourMix Kft.
Gemius
Interticket