Karácsonyi Brunch 2021. Meghitt ünnepi büféebéd korlátlan étel- és italfogyasztással a Várban

Karácsonyi Brunch 2021. Meghitt ünnepi büféebéd korlátlan étel- és italfogyasztással a Várban


Meghitt, ünnepi büféebéd korlátlan pezsgő-, sör-, bor-, üdítő-, ásványvíz-, kávé- és teafogyasztással 12.00 – 15.00 óra között.

KEDVES LÁTOGATÓ!
Felhívjuk figyelmét, hogy ennek a megjelenésnek jelenleg NINCS ÉRVÉNYES IDŐPONTJA portálunkon, ezért az itt közölt tartalom már lehet, hogy NEM AKTUÁLIS! Friss információkat az info@programturizmus.hu e-mail címen kérhet vagy küldhet.

Karácsonyi Brunch 2021

Karácsonyi büféebéd

A december 25-i karácsonyi ebéd ára felnőtteknek 27.390 Ft, a gyermekek 14 éves korig fél áron, 4 év alatt ingyen választhatnak a karácsonyi finomságok sorából. A feltüntetett ár 10% szervízdíjat tartalmaz.

Asztalt foglalni telefonon vagy online jegyvásárlással lehet.

Az online jegyek megvásárlása után már nem szükséges az asztalfoglalás, mert a vásárlás megtörténte egyben az asztalfoglalást is garantálja. Az asztalokat az egyszerre megvásárolt jegyek darabszámának megfelelő főnek  foglaljuk le. (Pl.: Két fő részére megvásárolt jegy – két fős asztal, négy fő részére megvásárolt jegy – négy fős asztal)

Egyedi ültetési igényét kérjük elérhetőségeinken jelezze.

Az utalvány(ok) kizárólag 2021. december 25-én érvényes(ek). Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a megvásárolt jegyek nem válthatók vissza és más jegyekre nem cserélhetők. Az utalvány(ok) kizárólag kinyomtatva érvényes(ek). A helyszínen név, foglalási kód bemondása alapján nem áll módunkban beléptetni, ezért kérjük, hogy az utalvány(oka)t minden esetben kinyomtatva hozza magával.

További ajánlataink

2022.01.30. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.02.06. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.02.13. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.02.14. Romantikus Valentin-napi vacsora a Várban, a Halászbástyával és a Parlamenttel a háttérben
2022.02.20. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.02.27. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.03.06. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.03.13. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.03.20. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.03.27. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.04.03. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.04.10. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.04.17. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.04.24. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.05.01. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.05.08. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.05.15. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.05.22. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.05.29. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.06.05. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.06.12. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.06.19. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.06.26. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.07.03. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.07.10. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.07.17. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.07.24. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.07.31. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.08.07. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.08.14. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.08.21. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.08.28. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.09.04. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.09.11. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.09.18. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.09.25. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.10.02. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.10.09. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.10.16. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.10.23. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.10.30. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.11.06. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.11.13. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.11.20. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.11.27. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.12.04. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
2022.12.11. Sunday Brunch Buda 2022. Vasárnapi svédasztalos családi ebéd korlátlan étel- és italfogyasztással
Találatok száma: 1

Hilton Budapest Hotel

Hilton Budapest Hotel

Az UNESCO Világörökség listáján szereplő Budai Várnegyed szerves részeként a romantikus Halászbástya és a Mátyás templom szomszédságában fekvő Hilton Budapest első osztályú szolgáltatásokkal és exkluzív felszereltséggel várja a Budapestre látogatókat. A szálloda épülete egyedülálló építészeti bravúr: ... Bővebben

Szállásfoglalási lehetőség
Kiemelt partner



Találatok száma: 1

Láng Bistro & Grill Étterem Budapest

Láng Bistro & Grill Étterem Budapest

Modern és stílusos éttermünk minden érzékét elvarázsolja! Mialatt a hazai és nemzetközi gasztronómia ínycsiklandó fogásaiból válogat, a hatalmas ablakokon kinézve gyönyörködhet a Parlament, a Duna, a Halászbástya és a Budai Várnegyed parkjainak látványában. Modern bisztró a Budai Várnegyed szívében. Bővebben

Kiemelt partner



A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!

Kapcsolódó témák:

Figyelmébe ajánljuk!


Pontos cím, geokód, térkép
A PROGRAMGAZDA AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJA!
Pontatlanságot talált? Itt jelezze nekünk!

Országos eseménynaptár

KeSzeCsüSzoVa
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
MEGADOTT INTERVALLUMBAN:
-TÓL -IG