7. FINA Junior Úszó Világbajnokság a budapesti Duna Arénában!
7. FINA Junior Úszó Világbajnokság a budapesti Duna Arénában!
Téged is vár Budapest legnagyobb augusztus huszadikai bulija a Városligetben!
Téged is vár Budapest legnagyobb augusztus huszadikai bulija a Városligetben!
Szeretettel hívjuk és várjuk a Várkert Bazár programjaira Budapesten!
Szeretettel hívjuk és várjuk a Várkert Bazár programjaira Budapesten!
A vakáció alatt minden nap izgalmas programokkal várjuk a gyerekeket és a felnőtteket.
A vakáció alatt minden nap izgalmas programokkal várjuk a gyerekeket és a felnőtteket.
Airshow Budaörsön, légiparádé a levegő királyaival!
Airshow Budaörsön, légiparádé a levegő királyaival!
Tekintse meg kiemelt esemény listánkat!
Tekintse meg kiemelt esemény listánkat!

Széchenyi Egyetemi Napok - SZEN 2019


Idén is dübörög a SZEN 2019. április 16-20. között. Szuper fellépők, szórakoztató nappali és esti programok forgataga vár majd Benneteket.

KEDVES LÁTOGATÓ!
Felhívjuk figyelmét, hogy ennek a megjelenésnek jelenleg NINCS ÉRVÉNYES IDŐPONTJA portálunkon, ezért az itt közölt tartalom már lehet, hogy NEM AKTUÁLIS! Friss információkat az info@programturizmus.hu e-mail címen kérhet vagy küldhet.

Koncertek

Nagy színpad:

április 17. Szerda
Irie Maffia 19:20 - 20:50
Brains 21:30 - 23:00

április 18. Csütörtök
Hősök 20:00 - 21:00
Halott Pénz 21:40 - 23:00

április 19. Péntek
BSW 19:20 - 20:40
Majka 21:30 - 23:00
Silent Disco 23:00 - 04:00

Felső szint:

április 16. Kedd
Animal Cannibals 22:30 - 23:30
Dér Heni 23:50 - 00:50

április 17. Szerda
Supernem 23:30 - 01:30

április 18. Csütörtök
Fish 23:30 - 01:00

április 19. Péntek
Barbárfivérek 23:30 - 03:00

Alsó szint:

április 16. Kedd
Marcee 22:00 - 04:00
Pixa 02:00 - 03:30

április 17. Szerda
Marcee 22:00 - 04:00
Purebeat 00:30 - 02:00
Szecsei 02:00 - 03:30

április 18. Csütörtök
Marcee 22:00 - 04:00
Metzker Viktória 00:30 - 02:00

április 19. Péntek
Rackwheel 22:00 - 04:00
Ca$htag 00:30 - 02:00 
Tőtöttcigi 02:00 - 03:30

Sportprogramok

április 15. Hétfő
09:00 - 17:00 Labdarúgás Műfüves pálya
10:00 - 17:00 Strandröplabda Aranypart
17:00 - 20:00 Sakk Nagycsarnok

április 16. Kedd
09:00 - 13:00 Labdarúgás döntők Műfüves pálya
09:00 - 13:00 Falmászás Edzőcsarnok
09:00 - 13:00 Tollaslabda Edzőcsarnok
13:30 - 14:30 Pilates Edzőcsarnok
15:00 - 17:00 SZE Hero Aranypart

április 17. Szerda
08:30 - 10:30 Crosscore Edzőcsarnok
11:00 - 13:00 Jóga Edzőcsarnok
13:00 - 15:00 Alleycat Aranypart (start)
14:00 - 15:00 Sárkányhajó Mosoni-Duna
15:00 - 15:50 Zumba Aranypart
16:00 - 17:30 Püspökerdei futás Aranypart/Püspökerdő

Nappali programok

április 15. Hétfő
17:00 - 22:00 XV. Beerpong Bridge alsó szint
18:00 - 21:00 Cyberjump (Dodge ball) Cyberjump
18:00 - 21:00 Cyberjump (Ninja warrior) Cyberjump

április 16. Kedd
13:00 - 21:00 Cyberjump - SZEN Cyberjump
14:00 - 21:00 Gokart - SZEN E-kart Ring
14:00 - 21:00 Bar of Legends - SZEN Bar of Legends
16:00 - 18:00 Élő társas K3 előtt
17:00 - 18:00 Repülő hajtogató verseny P2 parkoló lemez
18:00 - 20:00 Mozi D1 terem
19:00 - 22:30 Csillagvizsgálás P1 parkoló mellett

április 17. Szerda
10:00 - 21:00 Cyberjump - SZEN Cyberjump
11:00 - 15:00 EÜ programok K3 előtti terület
11:00 - 18:00 Chill park K3 előtti terület
12:00 - 17:00 Exatlon pálya P1 parkoló mellett
12:00 - 17:00 Élő csocsó P1 parkoló mellett
12:00 - 17:00 Ugráló vár K3 előtti terület
13:00 - 15:00 Vizi bomba csata K0 előtt
14:00 - 18:00 Házasságkötés K3 előtti terület
14:00 - 21:00 Gokart - SZEN E-kart Ring
14:00 - 21:00 Bar of Legends - SZEN Bar of Legends
16:00 - 18:00 Mackókészítés Bridge
17:00 - 18:00 Gombóc evő verseny Üveges
18:00 - 20:00 Mozi D1 terem

április 18. Csütörtök
10:00 - 21:00 Cyberjump - SZEN Cyberjump
11:00 - 14:00 Csocsó verseny Üveges
11:00 - 14:00 Darts verseny Üveges
11:00 - 18:00 Chill park K3 előtti terület
14:00 - 16:00 Új nemzedék sarok K3 előtti terület
14:00 - 18:00 Házasságkötés K3 előtti terület
14:00 - 21:00 Bar of Legends - SZEN Bar of Legends
14:00 - 21:00 Gokart - SZEN E-kart Ring
15:00 - 16:00 Bűvész bemutató D1 terem
15:00 - 19:00 Harcászati bemutató K0 előtt
16:00 - 18:00 Just Dance - Új nemzedék Elixír előtt
16:00 - 18:00 Mackókészítés Bridge
17:30 - 18:00 Flashmob K3 előtti terület
18:00 - 20:00 Mozi D1 terem

április 19. Péntek
10:00 - 21:00 Cyberjump - SZEN Cyberjump
11:00 - 18:00 Chill park K3 előtt
12:00 - 13:00 Húsleves K1 előtt
14:00 - 16:00 Új nemzedék sarok K3 előtti terület
14:00 - 18:00 Házasságkötés K3 előtti terület
14:00 - 21:00 Gokart - SZEN E-kart Ring
14:00 - 21:00 Bar of Legends - SZEN Bar of Legends
16:00 - 18:00 Just Dance - Új nemzedék Elixír előtt
16:00 - 18:00 Mackókészítés Bridge

Forrás: az esemény közösségi oldala

Találatok száma: 1

Land-Plan Hotel*** & Restaurant

Land-Plan Hotel*** & Restaurant

A Land-Plan Hotel *** Győrtől 8 km-re, az M1-es autópálya székesfehérvári lehajtója közvetlen közelében helyezkedik el. Legyen szó kikapcsolódásról, pár napos üzleti útról vagy átutazásról, mindenkit szívesen várunk egy forgalmas út mellett, mégis nyugodt környezetben. Bővebben

TOP 10-es programgazda TOP 10-es programgazda
Kiemelt partner Kiemelt partner



Találatok száma: 1

Land-Plan Hotel*** & Restaurant

Land-Plan Hotel*** & Restaurant

A Land-Plan Hotel *** Győrtől 8 km-re, az M1-es autópálya székesfehérvári lehajtója közvetlen közelében helyezkedik el. Legyen szó kikapcsolódásról, pár napos üzleti útról vagy átutazásról, mindenkit szívesen várunk egy forgalmas út mellett, mégis nyugodt környezetben. Bővebben

TOP 10-es programgazda TOP 10-es programgazda
Kiemelt partner Kiemelt partner



A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!


Soproni szállás

Hasonló ajánlatok

Hadházi Káposztás Napok 2019
Hadházi Káposztás Napok 2019
  • Hajdúhadház
2019. szeptember 13 - 15.
Tihanyi fesztiválok 2019
Tihanyi fesztiválok 2019
  • Tihany
2019. augusztus 17 - 20.
Kis-Duna Vízi Fesztivál 2019 Ráckeve
Kis-Duna Vízi Fesztivál 2019 Ráckeve
  • Ráckeve
2019. augusztus 16 - 20.

Szállásra van szüksége? Foglaljon online!
Pontos cím, geokód, térkép
A PROGRAMGAZDA AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJA!
Pontatlanságot talált? Itt jelezze nekünk!
Kevés az információ?
Ha valamit nem talál, további információkat kérhet szerkesztőségünktől.
Információkérés

Országos eseménynaptár

KeSzeCsüSzoVa
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
MEGADOTT INTERVALLUMBAN:
-TÓL -IG

Legjobb élmények

7. FINA Junior Úszó Világbajnokság 2019. Szurkoljunk együtt a fiatal magyar úszótehetségeknek!
Iglauer Park
Tánctanfolyam Budapest 2019. Próbáld ki az argentin tangót teljesen kezdő intenzív tanfolyamunkon!
RiverRide Budapest
Lepence Spa Fürdő- és Wellness Központ
14.000 feletti
követő
Csatlakozz Facebook közösségünkhöz, hogy
az elsők között értesülj a legjobb programokról!
több mint 17.000
program
Iratkozz fel hírlevelünkre
a kimondottan neked javasolt élménykínálatokért!
1.000 feletti
online jegy
Ne töltsd az időt sorban állással!
Vásárold meg nálunk előre a jegyedet!

Megyék

Tájegységek


© 2007-2019 PROGRAMTURIZMUS - Magyar TourMix Kft.
Gemius
Interticket