Kiemelt ajánlat
2026.02.08. (vasárnap)
4034 Debrecen, Faraktár u. 67. (47.52879 x 21.649717)
2026. JANUÁR 30. PÉNTEK, 19:00
Korszakos festő távozik az élők világából. Képei a világ minden jelentős múzeumában fellelhetők, és egy magára valamit is adó műgyűjtő ki nem hagyná alkotásait a gyűjteményéből. A műkritika a fellegekbe emeli, és az amerikai művészeti közélet is felbuzdul, mikor kiderül, hogy utolsó alkotói korszakának remekműve, az „Akt hegedűvel” megtalálható a hagyatékában.
A család megérkezik a temetésre, a gyász pillanatai után döbbennek rá, végrendeletet nem hagyott a Mester. Viszont, az őt éveken át szolgáló inasánál van egy levél… És egyre szaporodnak a hivatlan látogatók, a banktrezorokban letétbe helyezett levelek, egyre zavarosabbá válik a múlt. Avagy egyértelműbbé
Az előadást 2 felvonásban, 120 percben játszuk.
2026. FEBRUÁR 8. VASÁRNAP, 19:00
2026. ÁPRILIS 11. SZOMBAT, 15:00
(téboly két részben)
Fordító és dramaturg: Benedek Albert
Felújításhoz átdolgozta: Benedek Albert, Oliver W. Horvath, HCS
Bánfalvy Stúdió 2018
Felújítva: 2025
Rendező: Horváth Csaba
Producer: HCS, Oliver W. Horvath
Épp ésszel felfoghatatlan: egy londoni magyarnak elege lett az ingyen pénzből!
Szűcs Róbertnek bejött az élet, megvolt mindene: munkanélküli segély, öregségi nyugdíj, táppénz, családi pótlék, rokkantsági járandóság és természetesen ingyen tehéntej. Nem beszélve a szoptatós melltartós bizniszről, ami a felesége féltékenységét is felkelti.
A lebukástól tartva úgy dönt a jogosulatlan támogatásoktól válna meg szívesebben, mintsem a feleségétől vagy a szabadságától.
Azonban a segélyektől megszabadulni nem is olyan könnyű!
Téboly két részben, a Bánfalvy Stúdió legújabb vígjátéka.
SZEREPOSZTÁS:
Linda Szűcs-Swan - Varga Iza/Kondákor Zsófia
Szűcs Róbert - Hujber Ferenc
Pawel Duda - Harmath Imre/Gombás Ádám
Mr. George Jenkins - Gombás Ádám/Kiss Zoli
Gyurka - Ganxsta Zolee
Sally Chessington - Bugár Anna/Kondákor Zsófia
Dr. Chapman - Sándor Péter/Hajdu Levente
Mr. Fortbright - Imre István/Csányi Dávid
Miss Cowper - György Orsolya
Magdalena Szmrczyk - Stelczer Timi
2026. FEBRUÁR 13. PÉNTEK, 19:00
Éld át a legnagyobb rockslágerek varázsát egy különleges estén, ahol a legendás dallamok vonósnégyes előadásában, több száz gyertya fényénél csendülnek fel.
Felcsendülnek a világ legismertebb bandáinak dalai: Queen, Metallica, Nirvana, Aerosmith, Guns N’ Roses, Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple, Bon Jovi és még sokan mások. A vonós hangszerelés új érzelmi mélységeket nyit meg ezekben a klasszikusokban.
A gyertyák meleg fénye különleges, meghitt hangulatot teremt – egy felejthetetlen zenei élmény vár rád.
A rendezvény 6 éven aluli gyermekek számára nem ajánlott.
2026. FEBRUÁR 16. HÉTFŐ, 19:00
A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.
zenés vígjáték
A darab hat különböző hátterű nőről szól, akik látszólag semmiben sem hasonlítanak egymásra, mégis ugyanarra az önbizalom-növelő rúdtánckurzusra jelentkeznek – ám hamar kiderül, hogy nem csupán a szexi mozgás miatt jöttek.
A találkozások során barátságok szövődnek, titkok kerülnek napvilágra, és a nők fokozatosan elfogadják, megszeretik saját testüket.
Egy bátor, merész ötlettől vezérelve elhatározzák, hogy jótékonysági céllal levetik a gátlásaikat… és a ruháikat is.
Szereplők
Trisha..................... Barbinek Paula
Bev......................... Kokas Piroska
Faith....................... Deutsch Anita
Sarah...................... Nyertes Zsuzsa
Rita......................... Sári Évi
Gabby..................... Fekete Linda
Rendező: Tallós Rita
Alkotók:
Írta: Dave Simpson
Fordította/Dramaturg: Barbinek Paula
Díszlet-jelmez tervezés: Gordos Éva
Korrepetítor: Fehér Adrienn
Koreográfus: Tallós Andrea
Hang: Csomor György
Fény: Váradi András “Szőke”
Zene: Nemzetközi slágerek új köntösben
Dalszöveg: Csik Csaba/Cseh Dávid Péter
Rúdtánc oktatás: Tóth Bernadett/Pole Heaven Rúdtánc Stúdió
Rendező asszisztens: Kiss Kriszta
Rendezte: Tallós Rita
2026. FEBRUÁR 20. PÉNTEK, 19:00
1929-ben, amikor először került kiosztásra a díj, 15 szobrocska talált gazdára. Ekkor még senki nem tudta a nevét, agyagból készült és a díjazottakat előre értesítették. Talán hihetetlen, de az esemény a média jelenléte nélkül zajlott. 1931 óta neve is van a díjnak, Oscar, 1953 óta a televízió is közvetíti, 1966-tól színesben. Ki emlékszik ma már a kezdetekre? A díjazottak százaira? Hogy ki nyert és ki maradt le az egyik legnagyobb filmes elismerésről? 90 év termését feldolgozni, dalokkal feleleveníteni nem könnyű. Dalok, sztorik, képek az Oscar-díj történetéből.
2026. FEBRUÁR 22. VASÁRNAP, 16:00
zenés kabaré két részben
A magyar zenés műfaj hőskorából és az emblematikus pesti kabaré nagy hagyományaiból merít a három közkedvelt nevettető, a Vidám Színpad egykori vezető komikája Nyertes Zsuzsa, valamint a Mikroszkóp Színpad nagy egyéniségei, az egyaránt Érdemes művész díjjal kitüntetett Heller Tamás és Beregi Péter legújabb műsora, a "Három a magyar vigasság!".
A derű és a vidámság nagykövetei, akik hosszú évtizedek rutinjával lépnek színre, életkorukat meghazudtolva, fáradhatatlanul szórakoztatnak, határon innen és túl.
Lesz itt kérem minden, mi szem-szájnak ingere: utánozhatatlan bájjal átszőtt sanzonok, örökbecsű kuplék, különleges magánszámok, népszerű paródiák és a televízióból is jól ismert fergeteges kabaréjelenetek!
Hölgyeim és Uraim! Kérem készítsék fel rekeszizmaikat, a hosszan tartó nevetés garantált!
Közreműkönek:
Nyertes Zsuzsa
Heller Tamás (Érdemes Művész)
Beregi Péter (Érdemes Művész)
2026. FEBRUÁR 27. PÉNTEK, 19:00
vígjáték két felvonásban
Hatan egy kisvárosi fodrászüzletben - nem csak időpontfoglalással.
Látszólag törékeny mind, finom és sérülékeny, ám valójában ezek a nők fáradhatatlanok és kemények. Nem hősök, de képesek bármire: a legnagyobb fájdalmak közepette is nevetni, meg persze nevettetni. Ez az igazi erő.
Szereposztás:
Truvy....................Fésűs Nelly
Emily....................Götz Anna
Shelby..................Ferenczy Nagy Boglárka
Anelle...................Bajor Lili / Csáki Edina
Clairee..................Zorgel Enikő
Valery...................Molnár Gyöngyi
Fordította: Prekop Gabriella
Rendezőasszisztens: Kelemen Zsófia
Díszlettervező: Szakács Ferenc
Jelmeztervező: Cselényi Nóra
Dramaturg: Deés Enikő
Rendező: Dicső Dániel
2026. MÁRCIUS 9. HÉTFŐ, 19:00
Írták: Arne Sultan – Earl Barett – Ray Cooney
Fordította: Beleznay Endre
Linda unja 17 éves házasságát, angol kertvárosi életét, a negyedik x közeledtét, de főleg a férjét, George-ot. Erről azonban a férfi nem akar tudomást venni, neki minden úgy jó, ahogy van. De amikor George elalszik szeretkezés közben, Lindának végképp elege lesz: úgy érzi, joga van még minőségi érzékiséghez, figyelemhez, szerelemhez, élethez. Válni akar.
Kamasz fiuk becsajozik, a szenilis nagypapa katonatörténeteket darál, a legjobb barátok elképesztő tanácsokat adnak, és a felfordulás közepén ott áll szegény George. Aki - némi rásegítéssel a bárszekrényből -, veszélyes útra lép: elhatározza, hogy megfiatalítja a házasságát. Mesterien megírt brit komédia az 1980-as évek világával, igazi sztárszereposztásban! A Fórum Színház legújabb vígjátéka rólunk mesél, kacagtató helyzetekkel és imádni való karakterekkel.
Szereplők
George Harper..................... Beleznay Endre
Linda Harper........................ Pikali Gerda / Gregor Bernadett
Roger Dixon......................... Németh Kristóf / Suhajda Dániel
Betty Dixon.......................... Gregor Bernadett / Vanya Tímea
Bernard Harper.................... Faragó András/Szűcs Sándor
Leonard Harper.................... Náray-Kovács Zsombor / Kozma Milos / Várhelyi Áron / Kovács Dominik
Alkotók
Díszlet és jelmeztervező: Csík György
Asszisztens/súgó: Juhász Andrea
Rendező: Németh Kristóf és Beleznay Endre
Producer: Németh Kristóf
Az előadás hossza 180 perc, 1 szünettel.
Az előadást 14 éven felüliek számára ajánljuk!
A változtatás jogát fenntartjuk!
2026. MÁRCIUS 11. SZERDA, 19:00
Agatha Christie regényét színpadra adaptálta: Mark Shanahan
A Veres 1 Színház előadása
fordította: Galambos Attila
A számos rejtélyes és titokzatos ügyet felgöngyölítő, kiváló belga nyomozó, Hercule Poirot nyugdíjba vonul. Békés nyugdíjas éveit élvezendő, a barátságos, de kissé álmatagul eseménytelen angol uradalmi birtokra, King’s Abbott-be költözik. Ám nem sokkal érkezése után a helységben két megmagyarázhatatlan haláleset történik.A Scotland Yard által kirendelt rendőrfelügyelő nincs a helyzet magaslatán, így a gyászoló család kérésére Poirot - nyugdíj ide vagy oda - a tőle megszokott hevülettel veti bele magát az igazság megszállott keresésébe, ami feltehetőleg pályafutása utolsó megoldott bűnügye lesz. Segítségéül szegődik a helyi orvos, Dr. James Sheppard, s az ő kettősük leleményes együttműködése során fény derül az igazságra, ami sokkal meglepőbb, mint ahogyan azt gondolnánk.
Szereposztás
Hercule Poirot.............................. Kálid Artúr
Dr. James Sheppard.................... Szabó P. Szilveszter
Caroline Sheppard....................... Zorgel Enikő
Ralph Paton................................. Dósa Mátyás / Oláh Béla / Tarlós Ferenc
Helen Russel............................... Molnár Gyöngyi / Bacsa Ildikó
Roger Ackroyd............................. Venyige Sándor
Flora Ackroyd.............................. Gáspárfalvi Dorka / Holczinger Szandra
Hector Blunt őrnagy..................... Száraz Dénes
Ursula Bourne.............................. Miklós Kriszta
Parker.......................................... Janik László
Gertrude Ackroyd......................... Fésűs Nelly / Molnár Gyöngyi
Raglan felügyelő.......................... Pásztor Tibor
Alkotók
Súgó: Paku Éva
Rendezőasszisztens: Páli Veronika
Díszlettervező: Bátonyi György
Jelmeztervező: Papp Janó
Rendező: Simon Kornél
2026. MÁRCIUS 14. SZOMBAT, 19:00
Ne hagyja ki a romantikával és eleganciával teli estét, amelyen a népszerű Bridgerton-sorozat legismertebb dallamai és dalai csendülnek fel.
A több száz gyertya fénye varázslatos koncerthangulatot teremt. Az egyedülálló vonósnégyes által előadott program a népszerű sorozat zenéiből ad válogatást, amelyet klasszikus művek és modern popdallamok ihlettek, és amelyek világszerte elnyerték a közönség szívét.
Ez a koncert többet kínál majd a zenénél; több száz gyertya világítja majd meg a teret, és teremt egy kifinomult, romantikus és egy történelmi korszak ellenállhatatlan báját idéző hangulatot.
A rendezvény 6 éven aluli gyermekek számára nem ajánlott.
2026. MÁRCIUS 18. SZERDA, 19:00
Lehár Ferenc, Kálmán Imre, Szirmai Albert legszebb dalai, kuplé és kabaréjelenetek, a Szenes embertől a Marica grófnőig, prózák – novellák – vallomások - zene – ének – tánc – humor. A kabaréjelenetek mellett gyönyörű operett melódiákkal teszik felejthetetlenné az estét. Felcsendülnek a híres slágerek a Marica grófnő, a Csárdáskirálynő és a Mágnás Miska című operettekből.
Operett- és kabaréest.
Fellépnek a Pesti Művész Színház művészei:
Nyertes Zuzsa, Fogarassy Bernadett, Czető-Fritz Éva, Egyházi Géza, Czető Roland, Várfi Sándor
2026. MÁRCIUS 28. SZOMBAT, 10:30
mesemusical
Szereposztás:
Hamupipőke: Boda Melinda
Rozinella: Pintér Dorina
Kravália: Kecskeméti Lilla
Krudélia asszony: Dóka Andrea
Peták Mihály: Fogarassy András
Hercegúrfi: Berecz Kristóf Uwe
Kornica néni: Fogarassy András
Egerek: Pintér Dorina, Kecskeméti Lilla
Zene: Harmath Imre
Dramaturg és dalszöveg: Bencze Balázs
Díszlet: Halász G Péter
Jelmez: Reidinger Mária
Rendező: Szabó Zsuzsa
Volt egyszer egy lány, akit mindenki csak Hamupipőkének hívott. Édesanyja halála után az apja új családot alapított, ám amikor ő is eltávozott, Hamupipőkének egy szigorú mostohával és két hiú mostohanővérrel kellett együtt élnie.
Egy nap nagy hír járta be az országot: a királyfi bált rendez, ahová minden fiatal lányt meghív. A mostohanővérek izgatottan készülődnek, Hamupipőke viszont otthon maradna… ha a csoda nem kopogtatna az ajtón. Egy titokzatos segítő, kedves állatok és egy gyönyörű ruha segítik eljutni a bálba – de csak éjfélig!
Amikor az óra tizenkettőt üt, futnia kell, és egy cipő a lépcsőn marad. A királyfi pedig elindul, hogy megkeresse őt....
2026. MÁRCIUS 30. HÉTFŐ, 19:00
Csengeri Attila - Mahó Andrea - Kovács Gábor
Koncert - Több mint musical
El tudsz képzelni jobb programot Halloweenra, mint egy olyan estét, ahol a sötétség nem félelmetes, hanem csábító? Ahol a zene nem riogat, hanem szerelmet vall?
A Vámpírok Éjszakája több mint musical, egy szenvedéllyel és titkokkal átszőtt utazás. Egy este, ahol a halhatatlanság nem átok, hanem örök ígéret.
A misztikusan megvilágított falak között életre kelnek a nagy musical legendák dalai Az Operaház Fantomja, Rómeó és Júlia, Macskák és olyan világslágerek, melyek úgy simítják meg a lelket, mint egy régen vágyott ölelés. Három varázslatos hang, három művész, akik minden egyes dallal egy újabb szívdobbanást idéznek elő és bebizonyítják, hogy a szerelem az egyetlen erő, ami túléli az időt…
Csengeri Attila – A végzet és szenvedély lángoló mestere, aki hangjával örvénylő érzelmek viharába sodor.
Mahó Andrea – A bűvös hang, mely úgy ölel körbe, mint egy titkos ígéret az éjszaka mélyén.
Kovács Gábor – Az opera fenséges nagykövete, akinek előadása a zene legtisztább esszenciáját tárja elénk.
Ez a trió egyetlen pillanat alatt fonja össze a szenvedélyt, a rejtélyt és a halhatatlan szerelmet..Dress Code: Kérjük, tiszteljék meg az est színeit: fekete, fehér, arany vagy vörös öltözékben. Ne mulasszák el ezt a fenséges eseményt!
2026. ÁPRILIS 19. VASÁRNAP, 11:00
PÁN PÉTER mesemusical J.M. Barrie Színdarabja nyomán
Szereposztás:
Pán Péter: Berecz Uwe
Wendy: Boda Melinda
Mrs. Darling: Pintér Dorina
Mr. Darling: Fogarassy András
Hook kapitány: Fogarassy András / Fogarassy Gergő
John: Tóth Bálint
Michael: Tucker Áron
továbbá Csingiling, Mr. Smee
Írta: Harmath Imre-Lénárt László
Zene: Harmath Imre
Dalszöveg: Lénárt László
Díszlet: Halász G. Péter
Rendező: Molnár Csaba
Wendy Darling egy teljesen átlagos londoni családban él két öccsével, édesanyjával és jóravaló, de pipogya hivatalnok édesapjával. Pán Péter egy elvarázsolt egzotikus helyen lakik, Sohaországban. A titok, hogy ott soha nem lesz felnőtt. Péter tud repülni és minden napja csupa tömény kaland, mert van egy jó kis csapata az Elveszett fiúk, akikkel együtt harcolnak a gonosz kalózok ellen.
2026. ÁPRILIS 19. VASÁRNAP, 19:00
Készüljön egyedülálló élményre a koncertterem várakozással teli légkörében, ahol a vonós hangszerek dallamai vezetik végig Morricone mesterműveinek érzelmein.
A kvartett előadásában átélheti a feszültséget, melankóliát és az örömöt, ahogy Morricone megörökítette azokat leghíresebb filmzenéiben olyan legendás alkotásokból, mint a Volt egyszer egy vadnyugat, A Jó, a Rossz és a Csúf, Aljas nyolcas, Aki legyőzte Al Caponét, A profi és még sok más.
Ez a koncert több lesz, mint puszta zenei élmény. A terem száz meg száz gyertyával világít meg, varázslatos hangulatot teremtve, amely tökéletesen kiegészíti Morricone időtlen műveit. A zene és a fények összefonódása felejthetetlen, érzelemmel teli estét ígér.
A rendezvény 6 éven aluli gyermekek számára nem ajánlott.
2026. MÁJUS 2. SZOMBAT, 11:00
zenés mesejáték
Szereposztás:
Frakk: Bánhidi Krisztián
Károly bácsi: Fogarassy András
Irma néni: Szabó Zsuzsa
Lukrécia: Fritz Éva / Pintér Dorina
Micike, Bizsu: Dóka Andrea
Szerénke: Gyenis Erika
Írta: Bálint Ágnes
Rendező: Kis Gábor
A mese a kutya–macska barátságra épül. Irma néni és Károly bácsi két elkényeztetett cicájukkal, Lukréciával és Szerénkével éli mindennapjait egy falusi házacskában. A gond akkor kezdődik, amikor A gond akkor kezdődik, amikor megérkezik Frakk, a harcias kutya, akit Károly bácsi egyik volt osztálytársától kap, és aki rövid időn belül a macskák réme lesz.
2026. MÁJUS 16. SZOMBAT, 19:00
A legendás ABBA legnagyobb slágerei Európa egyik legjobb revival zenekarának előadásában! A műsor az 1974-es Eurovíziós győzelem 50. évfordulója előtt tiszteleg a Waterloo című dallal! A híres ABBA együttes ötvenedik születésnapját ünnepli! A tiszteletére rendezett show szlovákiai városokba is eljut.
Dancing Queen, Money Money Money, SOS, Waterloo, Mamma Mia, Happy New Year, Thank You For The Music, The Winner Takes It All, Fernando és még sok más!
Az ABBA ABBORN együttes több mint 20 éve turnézik műsorával Európa-szerte, és hatalmas sikert aratott. A francia televízióban összesen 70 millióan látták a műsorukat. Ez főleg a hitelességüknek köszönhető, ami visszarepít a 70-es évekbe. A tökéletesre csiszolt show mellett lenyűgöző zenei tehetségükkel is elkápráztatnak.
Büszkék élő előadásukra, teljesen elektronikus kíséret nélkül, csak basszusgitárral és dobokkal. Hangszereik a hangjuk, amellyel a hangszínek csodálatra méltó spektrumát képesek elővarázsolni, ami felejthetetlen zenei előadást eredményez. Eredeti jelmezekre és kidolgozott koreográfiára is számíthatsz!
2026. JÚNIUS 5. PÉNTEK, 19:00
2026.02.08.
Debrecen
2026.02.13.
Debrecen
2026.02.20.
Debrecen
2026.02.22.
Debrecen
2026.03.09.
Debrecen
2026.03.11.
Debrecen
2026.03.14.
Debrecen
2026.03.18.
Debrecen
2026.03.28.
Debrecen
2026.03.30.
Debrecen
2026.04.11.
Debrecen
2026.04.19.
Debrecen
2026.05.02.
Debrecen
2026.05.16.
Debrecen
2026.06.05.
Debrecen
További ajánlataink
2026. február
2026. március
Találatok száma: 31

Debrecen zöldövezetében, a Nagyerdő szívében a Debreceni Klinika területén található az Auguszta Apartman Hotel és Diákszálló. A Debreceni Egyetem Orvos Egészségtudományi Centruma és a Hunép Universal között létrejött szerződés értelmében a komplexum a külföldi orvostanhallgatók hosszú távú szállásigényeinek kielégítésére épült, mely szabad kapacitásában egész évben szállodaként is működik.
Debrecen zöldövezetében, a Nagyerdő szívében a Debreceni Klinika területén található az Auguszta Apartman Hotel és Diákszálló. A Debreceni Egyetem Orvos Egészségtudományi Centruma és a Hunép Universal között létrejött szerződés értelmében a komplexum a külföldi orvostanhallgatók hosszú távú szállásigényeinek kielégítésére épült, mely szabad kapacitásában egész évben szállodaként is működik.

Debrecen zöldövezetében, a Nagyerdő szívében a Debreceni Klinika területén található az Auguszta Apartman Hotel és Diákszálló. A Debreceni Egyetem Orvos Egészségtudományi Centruma és a Hunép Universal között létrejött szerződés értelmében a komplexum a külföldi orvostanhallgatók hosszú távú szállásigényeinek kielégítésére épült, mely szabad kapacitásában egész évben szállodaként is működik.

A Centrum Hotel Debrecen *** Superior 65 szobás szálloda, ami Debrecen óvárosának központjában várja kedves vendégeit, a Református Nagytemplom és a Kulturális rendezvények színhelyéül szolgáló Főtértől mindössze 50 méterre, nem messze Debrecen legfontosabb nevezetességeitől, irodáitól és intézményeitől.
A Centrum Hotel Debrecen *** Superior 65 szobás szálloda, ami Debrecen óvárosának központjában várja kedves vendégeit, a Református Nagytemplom és a Kulturális rendezvények színhelyéül szolgáló Főtértől mindössze 50 méterre, nem messze Debrecen legfontosabb nevezetességeitől, irodáitól és intézményeitől.

A Centrum Hotel Debrecen *** Superior 65 szobás szálloda, ami Debrecen óvárosának központjában várja kedves vendégeit, a Református Nagytemplom és a Kulturális rendezvények színhelyéül szolgáló Főtértől mindössze 50 méterre, nem messze Debrecen legfontosabb nevezetességeitől, irodáitól és intézményeitől.

Mindössze 300 méterre a vasútállomástól, illetve a távolsági buszállomástól. A panzió 2 - 3 ágyas exkluzív szobákkal rendelkezik, minden szobához saját fürdőszoba tartozik. 2006-ban épült, belső udvaros, egy emeletes épület. Ezen felül vendégeink számára kínálunk az épületben étkezési lehetőséget, korlátozott számban zárt parkolót.
Mindössze 300 méterre a vasútállomástól, illetve a távolsági buszállomástól. A panzió 2 - 3 ágyas exkluzív szobákkal rendelkezik, minden szobához saját fürdőszoba tartozik. 2006-ban épült, belső udvaros, egy emeletes épület. Ezen felül vendégeink számára kínálunk az épületben étkezési lehetőséget, korlátozott számban zárt parkolót.

Mindössze 300 méterre a vasútállomástól, illetve a távolsági buszállomástól. A panzió 2 - 3 ágyas exkluzív szobákkal rendelkezik, minden szobához saját fürdőszoba tartozik. 2006-ban épült, belső udvaros, egy emeletes épület. Ezen felül vendégeink számára kínálunk az épületben étkezési lehetőséget, korlátozott számban zárt parkolót.

A Debreceni Egyetem jelenleg 4.983 kollégiumi férőhellyel rendelkezik, amelyből 922 Magyarország egyik legkorszerűbb diákotthonában, a Campus Hotelban található. További 1.700 férőhelyet az elmúlt öt évben újítottak fel, illetve 600 férőhely tíz éven belül épült, jó állapotban lévő épületekben található.
A Debreceni Egyetem jelenleg 4.983 kollégiumi férőhellyel rendelkezik, amelyből 922 Magyarország egyik legkorszerűbb diákotthonában, a Campus Hotelban található. További 1.700 férőhelyet az elmúlt öt évben újítottak fel, illetve 600 férőhely tíz éven belül épült, jó állapotban lévő épületekben található.

A Debreceni Egyetem jelenleg 4.983 kollégiumi férőhellyel rendelkezik, amelyből 922 Magyarország egyik legkorszerűbb diákotthonában, a Campus Hotelban található. További 1.700 férőhelyet az elmúlt öt évben újítottak fel, illetve 600 férőhely tíz éven belül épült, jó állapotban lévő épületekben található.

Az Erdőspuszta Club Hotel**** Debrecentől alig 6 kilométerre, vadregényes fenyőerdő közepén, festői szépségű természeti környezetben fekszik. A club hotel és annak környezete a passzív és az aktív pihenésre egyaránt alkalmas. A város zajától távol, mégis a látnivalóktól és a színes programoktól alig karnyújtásnyira a Club Hotel négycsillagos szolgáltatásokkal várja a pihenni, feltöltődni, szórakozni vágyókat. A különleges atmoszférájú szálloda- és rendezvénykomplexum a családi üdülések mellett kiváló helyszínt kínál céges rendezvények, konferenciák lebonyolításához is. A hotelhez egy 12 hektáros tanya, az Arbo Tanya is tartozik, mely színes lovas programokat (tereplovaglás, pályán lovas oktatás, díjugratás, hintózás, télen lovas szán) kínál, illetve állatsimogatóval és horgásztóval is várja érdeklődőit.
Az Erdőspuszta Club Hotel**** Debrecentől alig 6 kilométerre, vadregényes fenyőerdő közepén, festői szépségű természeti környezetben fekszik. A club hotel és annak környezete a passzív és az aktív pihenésre egyaránt alkalmas. A város zajától távol, mégis a látnivalóktól és a színes programoktól alig karnyújtásnyira a Club Hotel négycsillagos szolgáltatásokkal várja a pihenni, feltöltődni, szórakozni vágyókat. A különleges atmoszférájú szálloda- és rendezvénykomplexum a családi üdülések mellett kiváló helyszínt kínál céges rendezvények, konferenciák lebonyolításához is. A hotelhez egy 12 hektáros tanya, az Arbo Tanya is tartozik, mely színes lovas programokat (tereplovaglás, pályán lovas oktatás, díjugratás, hintózás, télen lovas szán) kínál, illetve állatsimogatóval és horgásztóval is várja érdeklődőit.

Az Erdőspuszta Club Hotel**** Debrecentől alig 6 kilométerre, vadregényes fenyőerdő közepén, festői szépségű természeti környezetben fekszik. A club hotel és annak környezete a passzív és az aktív pihenésre egyaránt alkalmas. A város zajától távol, mégis a látnivalóktól és a színes programoktól alig karnyújtásnyira a Club Hotel négycsillagos szolgáltatásokkal várja a pihenni, feltöltődni, szórakozni vágyókat. A különleges atmoszférájú szálloda- és rendezvénykomplexum a családi üdülések mellett kiváló helyszínt kínál céges rendezvények, konferenciák lebonyolításához is. A hotelhez egy 12 hektáros tanya, az Arbo Tanya is tartozik, mely színes lovas programokat (tereplovaglás, pályán lovas oktatás, díjugratás, hintózás, télen lovas szán) kínál, illetve állatsimogatóval és horgásztóval is várja érdeklődőit.

Akár kikapcsolódni, akár dogozni jön Debrecenbe, panziónk a programok és teendők között a nyugalom szigeteként fog szolgálni, ahol zavartalanul pihenheti ki az aznapi városnézést vagy konferenciát. Az EURO PANZIÓ közel a belvároshoz, egy csendes kis utcában helyezkedik el. Néhány percnyi sétával elérhető a belváros, termál- és élményfürdő, stadion, sportuszoda, Debreceni Egyetem, klinikák.
Akár kikapcsolódni, akár dogozni jön Debrecenbe, panziónk a programok és teendők között a nyugalom szigeteként fog szolgálni, ahol zavartalanul pihenheti ki az aznapi városnézést vagy konferenciát. Az EURO PANZIÓ közel a belvároshoz, egy csendes kis utcában helyezkedik el. Néhány percnyi sétával elérhető a belváros, termál- és élményfürdő, stadion, sportuszoda, Debreceni Egyetem, klinikák.

Akár kikapcsolódni, akár dogozni jön Debrecenbe, panziónk a programok és teendők között a nyugalom szigeteként fog szolgálni, ahol zavartalanul pihenheti ki az aznapi városnézést vagy konferenciát. Az EURO PANZIÓ közel a belvároshoz, egy csendes kis utcában helyezkedik el. Néhány percnyi sétával elérhető a belváros, termál- és élményfürdő, stadion, sportuszoda, Debreceni Egyetem, klinikák.

Fogadónk Debrecenben található a 47 számú főút mellett. Kedvező áron kínálunk szállást a városba érkezőknek. A szobákban kábel-tv,wi-fi internet, külön fürdőszoba található. Zárt udvaros parkolóval rendelkezünk amit vendégeink ingyen használhatnak. Ellátást igény szerint tudunk biztosítani. Ezen kívül vállalunk rendezvények lebonyolítását és csoportoknak kemencés látványsütést.
Fogadónk Debrecenben található a 47 számú főút mellett. Kedvező áron kínálunk szállást a városba érkezőknek. A szobákban kábel-tv,wi-fi internet, külön fürdőszoba található. Zárt udvaros parkolóval rendelkezünk amit vendégeink ingyen használhatnak. Ellátást igény szerint tudunk biztosítani. Ezen kívül vállalunk rendezvények lebonyolítását és csoportoknak kemencés látványsütést.

Fogadónk Debrecenben található a 47 számú főút mellett. Kedvező áron kínálunk szállást a városba érkezőknek. A szobákban kábel-tv,wi-fi internet, külön fürdőszoba található. Zárt udvaros parkolóval rendelkezünk amit vendégeink ingyen használhatnak. Ellátást igény szerint tudunk biztosítani. Ezen kívül vállalunk rendezvények lebonyolítását és csoportoknak kemencés látványsütést.
Találatok száma: 50

Borterasz éttermünkben Kelet-Magyarország legszélesebb borkínálatát ajánljuk gasztronómiai élménnyel párosítva, mindezt Debrecen város szívében. Külön teremünk a pincében helyezkedik el. Alkalmas borvacsorák, szülinapok, családi és baráti összejövetelek lebonyolítására. Esküvőkre és céges rendezvényekre külön egyeztetett ételsorral készülünk.
Borterasz éttermünkben Kelet-Magyarország legszélesebb borkínálatát ajánljuk gasztronómiai élménnyel párosítva, mindezt Debrecen város szívében. Külön teremünk a pincében helyezkedik el. Alkalmas borvacsorák, szülinapok, családi és baráti összejövetelek lebonyolítására. Esküvőkre és céges rendezvényekre külön egyeztetett ételsorral készülünk.

Borterasz éttermünkben Kelet-Magyarország legszélesebb borkínálatát ajánljuk gasztronómiai élménnyel párosítva, mindezt Debrecen város szívében. Külön teremünk a pincében helyezkedik el. Alkalmas borvacsorák, szülinapok, családi és baráti összejövetelek lebonyolítására. Esküvőkre és céges rendezvényekre külön egyeztetett ételsorral készülünk.

A Carol Gasztroműhely főzőiskola keretein belül lehetőség nyílik bekukkantani, s részese lenni a gasztronómia több ágazatának főzőkurzusaink és élményfőzéseink segítségével. Napjainkban egyre fontosabbá vált a minőségi fogyasztás. Mi nemcsak a húsimádóknak, hanem a vegánok, nyers vegánok számára is kedvezni szeretnénk. Külön kurzusokat indítunk kezdő és gyakorlott háziasszonyok, főzni szerető férfiak, s nem utolsó sorban gyerekeknek. Mindezt nagyszerű alapanyagokból, friss, és bio zöldségekből, gyümölcsökből. Az élményfőzéseket magas minősítéssel rendelkező séfjeink vezetik, hogy ti is profikká váljatok. Lehetőség van különböző rendezvények, események (csapatépítő tréning, születésnap, névnap, családi események stb.) szervezésére is.
A Carol Gasztroműhely főzőiskola keretein belül lehetőség nyílik bekukkantani, s részese lenni a gasztronómia több ágazatának főzőkurzusaink és élményfőzéseink segítségével. Napjainkban egyre fontosabbá vált a minőségi fogyasztás. Mi nemcsak a húsimádóknak, hanem a vegánok, nyers vegánok számára is kedvezni szeretnénk. Külön kurzusokat indítunk kezdő és gyakorlott háziasszonyok, főzni szerető férfiak, s nem utolsó sorban gyerekeknek. Mindezt nagyszerű alapanyagokból, friss, és bio zöldségekből, gyümölcsökből. Az élményfőzéseket magas minősítéssel rendelkező séfjeink vezetik, hogy ti is profikká váljatok. Lehetőség van különböző rendezvények, események (csapatépítő tréning, születésnap, névnap, családi események stb.) szervezésére is.

A Carol Gasztroműhely főzőiskola keretein belül lehetőség nyílik bekukkantani, s részese lenni a gasztronómia több ágazatának főzőkurzusaink és élményfőzéseink segítségével. Napjainkban egyre fontosabbá vált a minőségi fogyasztás. Mi nemcsak a húsimádóknak, hanem a vegánok, nyers vegánok számára is kedvezni szeretnénk. Külön kurzusokat indítunk kezdő és gyakorlott háziasszonyok, főzni szerető férfiak, s nem utolsó sorban gyerekeknek. Mindezt nagyszerű alapanyagokból, friss, és bio zöldségekből, gyümölcsökből. Az élményfőzéseket magas minősítéssel rendelkező séfjeink vezetik, hogy ti is profikká váljatok. Lehetőség van különböző rendezvények, események (csapatépítő tréning, születésnap, névnap, családi események stb.) szervezésére is.

Debrecenben nyílt meg a Creppy PalacsintaHáz első franchise étterme. A Creppy PalacsintaBistro Debrecen elkápráztatja Debrecent a Creppy palacsinta csodáival, elhozza a cívisvárosba az egyedülálló Creppy élményt. A bisztróban 40 féle palacsintát kínálnak. A Creppy nem csupán egy kiváló étterem, nem egy remek palacsintázó, a Creppy a palacsintás vendéglátás Disneylandje! Válts nézőpontot, lépj át a Creppy különleges világába!
Debrecenben nyílt meg a Creppy PalacsintaHáz első franchise étterme. A Creppy PalacsintaBistro Debrecen elkápráztatja Debrecent a Creppy palacsinta csodáival, elhozza a cívisvárosba az egyedülálló Creppy élményt. A bisztróban 40 féle palacsintát kínálnak. A Creppy nem csupán egy kiváló étterem, nem egy remek palacsintázó, a Creppy a palacsintás vendéglátás Disneylandje! Válts nézőpontot, lépj át a Creppy különleges világába!

Debrecenben nyílt meg a Creppy PalacsintaHáz első franchise étterme. A Creppy PalacsintaBistro Debrecen elkápráztatja Debrecent a Creppy palacsinta csodáival, elhozza a cívisvárosba az egyedülálló Creppy élményt. A bisztróban 40 féle palacsintát kínálnak. A Creppy nem csupán egy kiváló étterem, nem egy remek palacsintázó, a Creppy a palacsintás vendéglátás Disneylandje! Válts nézőpontot, lépj át a Creppy különleges világába!

Csak halra specializálódott bisztrónk azért született, hogy átadhassuk a halételek iránti rajongásunkat és elhozzuk nektek azokat a finom fogásokat, amelyekhez nem mindig, vagy csak nehezen lehet hozzájutni. Nagy lelkesedéssel, frissen sütjük és főzzük a halakat, hogy mindig minőségi ízélményben legyen részetek.
Csak halra specializálódott bisztrónk azért született, hogy átadhassuk a halételek iránti rajongásunkat és elhozzuk nektek azokat a finom fogásokat, amelyekhez nem mindig, vagy csak nehezen lehet hozzájutni. Nagy lelkesedéssel, frissen sütjük és főzzük a halakat, hogy mindig minőségi ízélményben legyen részetek.

Csak halra specializálódott bisztrónk azért született, hogy átadhassuk a halételek iránti rajongásunkat és elhozzuk nektek azokat a finom fogásokat, amelyekhez nem mindig, vagy csak nehezen lehet hozzájutni. Nagy lelkesedéssel, frissen sütjük és főzzük a halakat, hogy mindig minőségi ízélményben legyen részetek.
A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!
Megosztás
Kapcsolódó témák:
Országos eseménynaptár