Ünnepi Könyvhét Budapest 2021
Fehérvári Advent, ünnepi programok Székesfehérváron
Fehérvári Advent, ünnepi programok Székesfehérváron
„ZENE-BOR” A 100 Tagú Cigányzenekar Évadzáró Koncertje
„ZENE-BOR” A 100 Tagú Cigányzenekar Évadzáró Koncertje
Aktív wellness pihenés a Tisza-tónál - Fedezze fel velünk a Tisza-tó élővilágát és pihenjen nálunk!
Aktív wellness pihenés a Tisza-tónál - Fedezze fel velünk a Tisza-tó élővilágát és pihenjen nálunk!
Gyulai téli wellness kikapcsolódás teljes panziós akcióval!
Gyulai téli wellness kikapcsolódás teljes panziós akcióval!
Téli programajánló online jegyvásárlási lehetőséggel
Téli programajánló online jegyvásárlási lehetőséggel

Ünnepi Könyvhét Budapest 2021


A 92. Ünnepi Könyvhetet 2021. szeptember 2-5. között rendezik meg a Vörösmarty tér és a Duna-korzó területén. Az Ünnepi Könyvhét, a kortárs magyar irodalom legnagyobb szabadtéri ünnepe. Supka Géza álma az irodalom, a könyvkiadás, író és olvasó találkozásáról – `ingujjban, közvetlen, bohém formában` – négy napon át tartó, több száz kiállítót megmozgató, könyvbemutatókkal, beszélgetésekkel, dedikálásokkal, zenés programokkal tarkított rendezvénnyé terebélyesedett.

KEDVES LÁTOGATÓ!
Felhívjuk figyelmét, hogy ennek a megjelenésnek jelenleg NINCS ÉRVÉNYES IDŐPONTJA portálunkon, ezért az itt közölt tartalom már lehet, hogy NEM AKTUÁLIS! Friss információkat az info@programturizmus.hu e-mail címen kérhet vagy küldhet.

92. Ünnepi Könyvhét

2021. szeptember 2-5.

A júniusi időpontról szeptemberre csúszó rendezvényen, a könyvvásáron a szervezők külön figyelmet fordítanak a látogatók és a Könyvhéten dolgozók biztonságára. Maszkokkal, kézfertőtlenítő állomásokkal, szellősebb pavilon-elrendezéssel készülnek, miközben a látogatóknak a korábban megszokott és általuk elvárt, teljes könyvheti élményt kívánja biztosítani, sok könyvújdonsággal, érdekes könyvbemutatókkal, gyerekprogramokkal és a szerzők és olvasók fesztelen találkozásának lehetőségével.

2021-ben két színpadon, a Vigadó téren és a Vörömarty téren is változatos könyvbemutatókkal, zenés gyerekműsorokkal várják a kiadók az olvasókat, pénteken este a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése szervezésében fellép a gipsy swing kiváló hazai képviselője, a Canarro zenekar, szombaton este pedig a Könyvhét zenekara, Müller Péter és a Könyvhat gondoskodik a rendezvényre látogatók színvonalas szórakoztatásáról.

Színpadi programok a Vörösmarty téri színpadon

csütörtök

15.00-16.00  MKKE által szervezett program  Ünnepélyes megnyitó  Szabó T. Anna író, költő, műfordító, dr. Gál Katalin, az MKKE elnöke, a Vám- és Pénzügyőrség zenekara

16.00-17.00  MKKE által szervezett program  A Szép Magyar Könyv 2020 verseny ünnepélyes díjkiosztó ünnepsége  Dr. Gál Katalin, az MKKE elnöke, dr. Révész Emese a Szép Magyar Könyv zsűri elnöke, Nagypál Gábor színész és a díjazott művek alkotói, a különdíjak átadói

17.30-18.00  Pagony Kiadó (Tilos az Á)  Fenyő D. György: Útikalauz a vershez – gimnazistáknak szóló költészeti "bédekker"  A szerzővel, Fenyő D. Györggyel, a rajzolóval, Gráf Dórával és Szabó T. Anna költővel Vinczellér Katalin beszélget.

péntek

10.30-11.00  Fiatal Írók Szövetsége  Osvát Ernő-díj átadása a 2020. és 2021. évi díjazott szerzőnek  

14.00-14.30  Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete Kőszeg  Európai műhely Kőszegen. Beszélgetés a Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete kiadványairól    Pók Attila, Fejérdy Tamás, Bába Iván, Mátay Mónika

14.30-15.00  Írók Alapítványa-Széphalom Könyvműhely  Péntek Imre: Lírai kaleidoszkóp - esszék, kritikák, tanulmányok  Mezey Katalin kiadóvezető, Péntek Imre író, költő

15.00-15.30  Írók Alapítványa-Széphalom Könyvműhely  Restár Sándor: Férges gyümölcsösömben  Mezey Katalin kiadóvezető, Lázár Balázs színművész

16.00-16.30  MMA Kiadó  Tamási Áron  A. Szabó Magda, Cs. Nagy Ibolya, Pécsi Györgyi

16.30-17.00  Typotex Kiadó  Érdi Péter: Rangsorolás című könyvének bemutatója  Beszélgetőtárs: Mérő László

17.00-17.30  Írók Alapítványa-Széphalom Könyvműhely  Szikora József:A dolgok ismerete -könyvbemutató  Szikora József, Mezey Katalin

17.30-18.00  Napkút Kiadó Kft.  Hegyi Ede: Te című próza kötet bemutató  Hegyi Ede, beszélgetőtárs: Böszörményi Márton

18.00-18.30  Móra Könyvkiadó Zrt.  Életünk hazugságban, két színész…  Madarász Évával és Gáspár András Gáspárral Veiszer Alinda beszélget

19.30-21.00  MKKE által szervezett program  A Canarro (gipsy swing) zenekar koncerje  

szombat

10.00-10.30  Scolar Kiadó  Szüreti mese – Takács Viktória díjnyertes gyerekkönyvsorozata, a „Hagyományaink” új kötetének bemutatója  Takács Viktória író, illusztrátor; beszélgetőtárs: Érsek-Obádovics Mercédesz

10.30-11.00  Bonsai  Kft  Tolki - játszva segít a tanulásban  ismertető

13.00-13.30  Napkút Kiadó Kft.  Gion Nándor regényei  Dr. Kurcz Ádám irodalomtörténész, beszélgetőtárs: Becsy András költő

13.30-14.00  Napkút Kiadó kft.  Petőcz András: Idegenek- trilógia és A vízpartot becsomagolni című esszékötet bemutatása  Petőcz András, Bakonyi István

14.00-15.00  Scolar Kiadó  Scolar LIVE Szüret – Ferencz Mónika, Érsek-Obádovics Mercédesz és Nagy Hajnal Csilla könyvbemutatója a kortárs szépirodalmi sorozatból  Érsek-Obádovics Mercédesz költő, Ferencz Mónika költő, Nagy Hajnal Csilla író, beszélgetőtárs: Csepelyi Adrienn

15.00-15.30  Scolar Kiadó  Bakancslista: Európai fesztiválok – Balogh Boglárka világutazó új könyvének bemutatója  Balogh Boglárka író, beszélgetőtárs: Csepelyi Adrienn

15.30-16.00  Scolar Kiadó  Miből készül? – Növényi eredetű tárgyaink nyomában / Fráter Erzsébet könyvében a biológiai sokféleség néprajzot is érintő oldalát vizsgálja, új nézőpontból közelítve tradicionális, mindennapi tárgyainkhoz. Arra mutat rá, hogy az ember a környezetéhez való funkcionális alkalmazkodás eredményeként milyen sokszínűen ragadja meg az őt körülvevő természet kínálatát, milyen sokrétűen hasznosítja annak adottságait, az életterében fellelhető növényeket.   Fráter Erzsébet biológussal Illés Andrea szerkesztő beszélget

16.00-16.30  Harmat Kiadó  #Jóéjtpuszi   Lackfi János költővel Gécsek-Tóth Enikő, a Kossuth Rádió szerkesztő-műsorvezetője beszélget

16.30-17.00  Ab Ovo Kiadói Kft.  Beszélgetés Saly Noémival a Ha túléljük ezt a marhaságot című új könyve apropóján  A szerzővel Sándor Erzsi beszélget.

17.00-17.30  Scolar Kiadó  A Kossuth-díjas Temesi Ferenc életműsorozatának új kiadványai, az Apám című regény és a 49/49 című hangoskönyv bemutatója  Temesi Ferenc író beszélgetőtárs: Illés Andrea szerkesztő

17.30-18.30  Líra Könyv ZRT  Lyukasóra   Kiss Judit Ágnes, Nádasdy Ádám, Nyáry Krisztián, Szegő János

19.30-21.00  MKKE által szervezett program  "Könyvesek Éjszakája" A színpadon a Könyvhét zenekara: Müller Péter és a KönyvHat  

vasárnap

11-11.30  Helikon Kiadó  Honmentők, honvesztők   Romsics Ignáccal Bödők Gergely beszélget

11.30-12.00  Napkút Kiadó Kft.  Dobó Dorottya: A zapumai kóbor villamos, Kemendy Júlia Csenge: Anyacsalogató hadművelet  Beszélgetőtárs Krizsai Fruzsina

12.00-12.30  Harmat Kiadó  Apakulcs - Hogyan kapcsolódjunk a gyerekünkhöz?  Süveges Gergővel, a könyv szerzőjével Gécsek-Tóth Enikő, a Kossuth Rádió szerkesztő-műsorvezetője beszélget

12.30-13.00  Könyvmolyképző Kiadó  Magyar ecsettel - Tízéves a Könyvmolyképző Aranymosás műhelye, a "Nem vagy egyedül" antológia bemutatója  Varga Bea vezetőszerkesztő

15.00-15.30  Írók Alapítványa -Széphalom Könyvműhely  Várkonyi Nándor Az újabb magyar irodalom 1880-1940 c. könyvének bemutatója  Dr. Nagy Imre irodalomtörténész, Mezey Katalin kiadóvezető, író

15.30-16.00  Fekete Sas Kiadó  Verseskötetek a Fekete Sasnál  Szilágyi Enikő, Fazakas István

16.00-16.30  Typotex Kiadó  Kun Ádám – Kozák Eszter – Mokos Judit – Rózsa Lajos: Covid: Olyan mint az influenza csak halálosabb – könyvbemutató  Szerzők: Kun Ádám, Kozák Eszter, Mokos Judit, Rózsa Lajos. Moderátor: Oláh Andrea, rádiós újságíró

16.30-17.00  MMA Kiadó  Magyar irodalmi lexikon  Falusi Márton és Fejérvári Gergely

17.00-17.30  Kálvin Kiadó - Református Tananyagfejlesztő Csoport  Cím: Miért jó a tevékenység- és felfedező-tanulás alapú, összművészeti irodalomtanítás?
Téma: A kérdésre a 3-4. osztályosoknak készült, kortárs és klasszikus, magyar szerzők verseit és meséit tartalmazó, 4 kötetes Irodalmi szöveggyűjtemény-sorozat (Kezd őszülni a nyár, Angyalmese, Gólyahír és Napraforgó) és A Nap háza antológia szerkesztői (Miklya Luzsányi Mónika és Miklya Zsolt) válaszolnak. A beszélgetés közben Molnár György zenész és Nemcsók Nóra színésznő megzenésített verseket adnak elő.  Miklya Luzsányi Mónika és Miklya Zsolt, Pompor Zoltán
Molnár György és Nemcsók Nóra

17.30-18.00  Scolar Kiadó  Utazás törölve - Turczi István egybegyűjtött versfordításainak bemutatója   Turczi István költő, műfordító beszélgetőtárs: Jeney Zoltán műfordító

Színpadi programok a Vigadó téri színpadon

csütörtök

16.30-17.00  Szépirodalmi Figyelő Alapítvány   Zsarnokok, humanisták, szentek: Drakula Mátyás király udvarában  Nagy Levente, Kiss Farkas Gábor

péntek

12.30-13.00  Papirusz Book  Lepketánc  

13.30-14.00   Oriold és Tsa Kiadó  Horváth Aladár: A nemzeti(-)szocialista Miskolc   A kötetet bemutatja Iványi Gábor és a szerző

14.00-14.30  Móra Könyvkiadó Zrt.  Mennyek és pokol - kortárs színpadi történetek  Résztvevők: Ughy Szabina, dr. Pászt Patricia, Kovács Patrícia

14.30-15.00  Tea Kiadó  Gyarmathy Éva: Tehetségfejlesztés – beszélgetés a szerzővel  Gyarmathy Éva pszichológus, Kele Fodor Ákos szerkesztő

15.00-15.30  Orpheusz Kiadó  Beszélgetés Méhes Károllyal legújabb, Kézfogás a svéd királlyal című kötetéről  Méhes Károly író, Erős Kinga kiadóvezető

15.30-16.00  Cédrus Művészeti Alapítvány  Zalán Tibor és Hegyi Botos Attila  Zalán Tibor és Hegyi Botos Attila, moderátor Szondi György

16.00-16.30  Ferencvárosi Torna Club  Az első tíz év című könyv  Kubatov Gábor - szerző
Ballai Attila - riporter, moderátor

16.30-17.00  Orpheusz Kiadó  Beszélgetés Bene Zoltán legújabb, Sarki fény c. könyvéről  Bene Zoltán író, Erős Kinga kiadóvezető

17.00-17.30  Orpheusz Kiadó  Beszélgetés Döme Barbarával legújabb, Angyalt reggelire című könyvéről  Döme Barbara író, Erős Kinga kiadóvezető

17.30-18.00  Equibrillyum Kiadó  Mókusugrás - Ültess fát!   A könyvet bemutatják:
Scherer Péter színművész
Bálint Edina moderátor és
Reményi Árpád lantművész

18.00-18.30  Tea Kiadó  Angela Murinai: 10 okom a haragra – feminista beszélgetés a szerzővel  Angela Murinai író, Oláh Andrea rádiós újságíró

szombat

10.00-10.30  Csimota Kiadó  A Hófehérke című Papírszínház-mese bemutatója  Szegedi Katalin, Szabó Sándor

10.30-11.00  Betűtészta Kiadó  A piros tengeralattjáró - Interaktív bábelőadás Kiss Ottó azonos című meseregényéből  Zugmann Zoltán (Báb Társulat) és a közönség

11.00-11.30  Csimota Kiadó  A farkas és a 7 kecskegida, Alvónő rókával és a Ha nagy leszek című Papírszínház-mesék bemutatója  Batyu Színház Kontha Nelli

11.30-12.00  Móra Könyvkiadó Zrt.  Népmesék ismeretlen változatai   Zalka Csenge Virág nemzetközi mesemondó előadása

12.00-12.30  Koinónia Kiadó  Könyvbemutató gyerekeknek: Irány, a suli! - Beszélgetés a szerzővel, Zágoni Balázzsal  Koinónia Kiadó, Zágoni Balázs és beszélgetőtársa

12.30-13.00  Magyar Műhely Kiadó  drMáriás sajtótájékoztató Művészeti konzultációja  drMáriás, Rozsonits Tamás szociológus

13.00-13.30  Magistra Könyvkiadó  Angela Merkel Hitler lánya - Utazás az összeesküvés-elméletek világában   könyvbemutató  A könyv fordítójával, Balla Judittal, a Magistra Kiadó vezetőjével Galambos Ádám beszélget

13.30-14.00  Műcsarnok Nonprofit Kft.  A fény képei | II. Fotóművészeti Nemzeti Szalon 2021 Kik vagyunk | Fotográfiák képzőművészekről Képekben gondolkodnak | Filmesek fotói Kik vagytok? | Esszék portréfotókról  Résztvevők: Bán András, Gelencsér Gábor, Haris László

14.00-14.30  Cédrus Művészeti Alapítvány  Prágai Tamás-díjasok 2021  Hoppál-Kovács Edit, Kellerwessel Klaus, moderátor: Szondi György

14.30-15.00  Tea Kiadó  A szerencse kovácsai – beszélgetés roma írók novelláskötetéről  Samuel Mago és Mágó Károly írók, Kele Fodor Ákos szerkesztő

15.00-15.30  Orpheusz Kiadó  Homoki-Nagy István utolsó, a Kamera leáll című könyve  Rózsássy Barbara, a kötet szerkesztője; Erős Kinga kiadóvezető

15.30-16.00  Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete  Pannon értékek nyomában - beszélgetés a Körmendi zsidó közösség című könyvről  Balázs Edit, Pók Attila

16.00-17.00  MKKE Program gyerekeknek  KÁRÁSZ ESZTER ÉS MESEZENEKARA koncert gyerekeknek  

17.00-17.30  Pagony Kiadó  Hősök, kísértetek, űrhajósok – beszélgetés négy új Pagony könyvről  A szerzőkkel – Kolozsi Lászlóval, Marabuval, Tasnádi Istvánnal és Vörös Istvánnal Kovács Eszter beszélget.

17.30-18.00  Cerkabella Könyvkiadó  Kisfóka és a többiek - a Cerkabella Kiadó újdonságai  Dér Adrienn, Maros Krisztina, Maksai Kinga, Hanga Réka, Veszpi Gyula, Kövesdi Dóra, Kertész Erzsi, Baracsi Gabriella, Lovász Andrea, Nyulas Ágnes

18.00-18.30  Koinónia Kiadó  Almából ki, körtébe be  Bertóti Johanna

vasárnap

10.00-10.30  Móra Könyvkiadó Zrt.  Már tudok olvasni  Dekovics Ábel, Kovács Patrícia, Majoros Nóra, Nógrádi Gábor, Tóth Maja

10.30-11.00  Pagony Kiadó  Dániel András és a kufliuniverzum – beszélgetés, felolvasás  Dániel Andrást kérdezi Hansági Ágnes

11.00-11.30  Pagony Kiadó  Vibók Ildi: Állati dumák – azaz hogyan kommunikálnak az állatok?   A szerzővel, Vibók Ildivel és a rajzolóval, Igor Lazinnal .... beszélget.

11.30-12-00  Babilon  Kerek erdő, esztendő   Kárász Eszter és mesezenekara adja elő a Kerek erdő, esztendő c. kötetben
megjelent verseket/dalokat  megzenésítve

12.00-12.30  Műcsarnok Nonprofit Kft.  Szabadjáték / II. Képzőművészeti Nemzeti Szalon
Hét év – 150 kiállítás | 125 éves a Műcsarnok  Résztvevők: Sturcz János, Szurcsik József

12.30-13.00  Peter Jones  Magic Books  Bolondos Apu és a Kalandor   Peter Jones , Rakonczay Gabor

13.30-14.00  Közép- és Kelet-európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítvány  Új világ születik  - Békés Márton és Schmidt Mária a 21. század kihívásairól  Schmidt Mária, Békés Márton, Tallai Gábor (moderátor)

14.00-14.30  Magistra Könyvkiadó  A paktum - Hitler és Sztálin gyilkos szövetsége      Claudia Weber könyvének bemutatója  Sz. Bíró Zoltán történész, Győri László történész, a könyv fordítója

14.30-15.00  Hungarovox Kiadó  Könyvismertetés  Kaiser László, Balázs F. Attila

15.00-15.30  JUROTISSU Kft. Könyvkiadó  Beszélgetés Julius Schäfer íróval a műveiről  Julius Schäfer, Köveskuti Tamás

15.30-16.00  Ráció Kiadó  Képeskönyvek a 18. századi Tokióból  Buda Attila, Dénes Mirjam

Dedikálások a Könyvhéten

Többszáz szerző, több mint ezer dedikálási időponttal várja a találkozást az olvasókkal a kiadók standjainál.

A „Nem vagy egyedül” antológia szerzői  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
A ránk bízott kert. Ökoköltészet – Világirodalmi antológia  szeptember 4. (szombat)  17:00  Prae Kiadó
Abby Winter  szeptember 4. (szombat)  14:00  NewLine Kiadó
Ablonczy Balázs  szeptember 3. (péntek)  17:00  Jaffa Kiadó
Ádám Veronika  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Jaffa Kiadó
Ágh István  szeptember 4. (szombat)  17:00  Nap Kiadó
Ágh István  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Nap Kiadó
Aknay Tibor  szeptember 3. (péntek)  17:00  Hungarovox Kiadó
Alács Anna  szeptember 4. (szombat)  17:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Alexander B. Hackman  szeptember 4. (szombat)  16:00  Imádom a Könyveket
Alföldi Vilma  szeptember 3. (péntek)  15:00  Püski Kiadó
Alföldi Vilma  szeptember 4. (szombat)  14:00  Püski Kiadó
Almási Kitti  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Athenaeum - General Press
Almási Márta  szeptember 4. (szombat)  13:00  Ad Librum/Könyv Guru
Almási Miklós  szeptember 3. (péntek)  16:00  Joshua Könyvek
Almási Miklós  szeptember 4. (szombat)  14:00  Joshua Könyvek
Ambrus Éva  szeptember 4. (szombat)  15:00  BOOOK Kiadó
Ambrus Judith  szeptember 4. (szombat)  16:00  Irodalmi Rádió
András László  szeptember 4. (szombat)  13:00  Kalligram
Angela Murinai; Stájn Emma  szeptember 3. (péntek)  17:30  Libri Kiadó
Anglea Murinai  szeptember 3. (péntek)  19:00  Tea Kiadó
Anne L. Green  szeptember 4. (szombat)  15:00  Álomgyár kiadó
Anne Raven  szeptember 4. (szombat)  11:00  NewLine Kiadó
Apor Kata  szeptember 4. (szombat)  14:00  Irodalmi Rádió
Apor Péter  szeptember 3. (péntek)  17:00  Jaffa Kiadó
Aradvári-Szabolcs Mariann - Dr. Mák Erzsébet - Végvári Viktória  szeptember 3. (péntek)  16:00  BOOOK Kiadó
Arany Mária  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Imádom a Könyveket
Árendás József  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  MMA Kiadó
Árkossy István  szeptember 4. (szombat)  12:00  Magyar Napló Kiadó
Aurora Lewis Turner  szeptember 4. (szombat)  14:30  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
B. Kádár Zsuzsanna  szeptember 3. (péntek)  13.00.00  Gondolat Kiadó
B. Kádár Zsuzsanna  szeptember 3. (péntek)  13:14  Gondolat Kiadó
B. Mester Éva  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Irodalmi Rádió
Bábel Antónia  szeptember 4. (szombat)  11:00  Irodalmi Rádió
Babiczky Tibor  szeptember 4. (szombat)  13:00  Kalligram
Babucs Zoltán  szeptember 5. (vasárnap)  10:12  Heraldika Kiadó
Bach Éva  szeptember 4. (szombat)  14:00  Kiadom a Könyvem
Bagi Iván  szeptember 2. (csütörtök)  11:00  Magyar Napló Kiadó
Bajnóczi Piroska  szeptember 4. (szombat)  11:00  Irodalmi Rádió
Bakacsi Ernő  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Hungarovox Kiadó
Bakóczy Sára  szeptember 4. (szombat)  17:00  Gold Book
Bakonyi István  szeptember 4. (szombat)  15:00  Nap Kiadó
Bakos Gyöngyi  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Magvető
Balás Eszter  szeptember 3. (péntek)  16:00  Publio - Underground
Balatoni József  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Jaffa Kiadó
Balázs Ágnes, Horváth Ildi, Metzing Eszter   szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Móra Kiadó
Balázs F. Attila  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Hungarovox Kiadó
Balázsy Panna  szeptember 4. (szombat)  14:00  Manó Könyvek
Bálint Erika  szeptember 3. (péntek)  17:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Ballai László  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Hungarovox Kiadó
Balló László  szeptember 4. (szombat)  15:00  Fekete Sas Kiadó
Balogh Boglárka  szeptember 4. (szombat)  15:30  Scolar Kiadó
Bán Mór  szeptember 4. (szombat)  15:00  Gold Book
Bánki György  szeptember 4. (szombat)  11:00  Ab Ovo Kiadó
Bankó-Erdősi Viktória  szeptember 4. (szombat)  16:00  Publio - Underground
Bánkövi Dorottya  szeptember 3. (péntek)  15:00  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Banner Zoltán  szeptember 4. (szombat)  13:00  Magyar Napló Kiadó
Banner Zoltán  szeptember 4. (szombat)  14:00  Mentor Könyvek - Erdélyi kiadók
Bánó Attila  szeptember 3. (péntek)  15:00  Athenaeum - General Press
Bányai Ilona  szeptember 4. (szombat)  16:30  Lazi Könyvkiadó
Baranyai (b) András  szeptember 4. (szombat)  14:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Baranyi Ferenc és Jóna Dávid  szeptember 4. (szombat)  17:00  Kossuth Kiadó
Baráth Katalin  szeptember 4. (szombat)  14:00  Agave Könyvek
Barath Viktória  szeptember 4. (szombat)  15:00  Álomgyár kiadó
Barcs Krisztina  szeptember 4. (szombat)  16:00  Publio - Underground
Bárdos József  szeptember 4. (szombat)  15:00  PONT KIADÓ
Barkó Judit  szeptember 4. (szombat)  15:00  SAXUM KIADÓ
Barna Imre  szeptember 4. (szombat)  16:00  Európa Könyvkiadó
Barnás Ferenc  szeptember 4. (szombat)  15:00  Kalligram
Barta Katalin  szeptember 4. (szombat)  15:00  Kiadom a Könyvem
Bartos Éva  szeptember 3. (péntek)  15:00  PONT KIADÓ
Bartos Éva  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  PONT KIADÓ
Bartos Felícián, Bölecz Lilla   szeptember 4. (szombat)  17:00  Móra Kiadó
Basa Katalin  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Publio - Underground
Bátorligeti Mária  szeptember 3. (péntek)  14:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Bauer Barbara  szeptember 4. (szombat)  15:00  Jaffa Kiadó
Bayer Ilona  szeptember 3. (péntek)  17:00  Hungarovox Kiadó
Becsy András  szeptember 4. (szombat)  16:00  Kortárs Kiadó
Bencze Ilona  szeptember 4. (szombat)  15:00  Galenus Kiadó
Bencze Ilona  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Galenus Kiadó
Bencsik Attila  szeptember 3. (péntek)  16:00  Irodalmi Rádió
Bendl Vera, Szimonidesz Hajnalka  szeptember 4. (szombat)  15.00  Pagony Kiadó
Bene Zoltán  szeptember 3. (péntek)  15:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Bene Zoltán, Döme Barbara  szeptember 3. (péntek)  15.00  Orpheusz Kiadó
Benke László  szeptember 3. (péntek)  16:00  Hét Krajcár Kiadó
Benke László  szeptember 4. (szombat)  16:00  Hét Krajcár Kiadó
Benkő László  szeptember 4. (szombat)  17:00  Lazi Könyvkiadó
Benkő Mihály  szeptember 3. (péntek)  11:13  Tortoma Kiadó
Benkő Mihály  szeptember 4. (szombat)  13:15  Tortoma Kiadó
BENYÁK ZOLTÁN  szeptember 4. (szombat)  13:40  Főnix Könyvműhely
Benyhe István  szeptember 4. (szombat)  17.00.00  Gondolat Kiadó
Bérczes László  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Európa Könyvkiadó
Bérczesi Róbert  szeptember 5. (vasárnap)  16:30  Scolar Kiadó
Berecz Ágnes Gabriella  szeptember 4. (szombat)  16:17  Cédrus Művészeti Alapítvány
Beregi Tamás; Orosz István  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Helikon Kiadó
Bereményi Géza  szeptember 4. (szombat)  18:00  Magvető
Berényi Anna  szeptember 5. (vasárnap)  15:30  Scolar Kiadó
Berg Judit, Agócs Írisz  szeptember 4. (szombat)  12.00  Pagony Kiadó
Bernáth József  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  BOOOK Kiadó
Berta Ádám  szeptember 4. (szombat)  15:00  CSER — POLAR — GINGKO
Berta Zsolt  szeptember 3. (péntek)  17:00  Magyar Napló Kiadó
Berti M. Bagdi  szeptember 4. (szombat)  16:30  Trivium Kiadó
Bessenyei Gábor  szeptember 4. (szombat)  12:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Bettes István  szeptember 4. (szombat)  15:00  AB ART Kiadó, Lilium Aurum
Bettina Benton  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Ad Librum/Könyv Guru
Biacs Péter  szeptember 3. (péntek)  15:00  Hungarovox Kiadó
Bíbor István  szeptember 4. (szombat)  17:00  SAXUM KIADÓ
Bihari Ádám  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Jaffa Kiadó
Bihari Beatrix  szeptember 3. (péntek)  15:00  Gulliver Kiadó • Gulliverzum
Bikácsy Gergely  szeptember 4. (szombat)  16:00  Múlt és Jövő Kiadó
Bíró Erzsébet  szeptember 4. (szombat)  15:00  Kortárs Kiadó
Bíró József  szeptember 5. (vasárnap)  14.00.00  Gondolat Kiadó
Bíró József  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Gondolat Kiadó
Bíró Szabolcs  szeptember 4. (szombat)  17:00  Athenaeum - General Press
Blažekné Benik Mária  szeptember 4. (szombat)  15:00  Irodalmi Rádió
Blomqvist Tünde   szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Mentor Könyvek - Erdélyi kiadók
Bódi Attila  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Jaffa Kiadó
Bódi Péter  szeptember 3. (péntek)  11:00  Kalligram
Bodó Csiba Gizella  szeptember 4. (szombat)  17:00  Irodalmi Rádió
Bodó Iván  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Scolar Kiadó
Bogár László  szeptember 4. (szombat)  13:00  Kairosz Kiadó
Bojti Anna, Mayer Tamás  szeptember 5. (vasárnap)  16.00  Pagony Kiadó
Bombicz Judit  szeptember 4. (szombat)  12:00  NewLine Kiadó
Bónizs Róbert  szeptember 4. (szombat)  13:00  Gold Book
Boros Botond  szeptember 4. (szombat)  15:00  K. u. K. Kiadó
Boros Botond  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  K. u. K. Kiadó
Boros Botond  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  K. u. K. Kiadó
Boros Erika  szeptember 3. (péntek)  13:00  Magyar Napló Kiadó
Borsa Brown  szeptember 4. (szombat)  15:00  Álomgyár kiadó
Borsódy Eszter  szeptember 4. (szombat)  15:00  Polar Könyvek
Borza V. Eszter  szeptember 4. (szombat)  15:00  Ad Librum/Könyv Guru
Both Zoltán  szeptember 3. (péntek)  13:00  Little Fox kiadó
Bozsik Péter  szeptember 4. (szombat)  10:00  Kalligram
Böröndi Lajos  szeptember 3. (péntek)  11:00  Magyar Napló Kiadó
Börzsei Dávid  szeptember 4. (szombat)  14:00  Kossuth Kiadó
Böszörményi Márton  szeptember 4. (szombat)  18:00  Napkút Kiadó
Böszörményi Zoltán  szeptember 3. (péntek)  16:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Böszörményi Zoltán  szeptember 4. (szombat)  18:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Böszörményi Zoltán  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Brandon Hackett  szeptember 4. (szombat)  15:00  Agave Könyvek
Bródy János  szeptember 4. (szombat)  17:00  Corvina Kiadó
Bubnó Tamás  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Kairosz Kiadó
Buda Attila  szeptember 5. (vasárnap)  16.00  Ráció Kiadó
Budai Lotti  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Álomgyár kiadó
Buday Anikó  szeptember 3. (péntek)  11:00  Irodalmi Rádió
Buótyik Dorina  szeptember 4. (szombat)  16:00  NewLine Kiadó
Burger István  szeptember 4. (szombat)  15:00  Metropolis Media Group Kft. / Galaktika
Búzás Huba  szeptember 4. (szombat)  14:15  Cédrus Művészeti Alapítvány
Búzás Huba  szeptember 4. (szombat)  13:00  Hungarovox Kiadó
Celler Kiss Tamás  szeptember 3. (péntek)   18:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Cey-Bert Róbert Gyula  szeptember 3. (péntek)  11:00-14:00  Püski Kiadó
Cey-Bert Róbert Gyula  szeptember 4. (szombat)  11:00-14:00  Püski Kiadó
Czakó Gábog  szeptember 4. (szombat)  16:00  CzSimon Könyvek
Czakó Gábor  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  CzSimon Könyvek
Czakó Gábor  szeptember 3. (péntek)  16:00  CzSimon Könyvek
Czakó Gábor  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  CzSimon Könyvek
Czakó Zsófia  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Scolar Kiadó
Czank Lívia  szeptember 3. (péntek)  18:00  HVG Könyvek
Czéh Zoltán  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Kalligram
Czére Béla  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Hungarovox Kiadó
Czernák Eszter  szeptember 5. (vasárnap)  0:00  Pagony Kiadó
Czipott György  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Hungarovox Kiadó
Cs. Szabó Sándor  szeptember 4. (szombat)  14:00  Gold Book
Csabai László  szeptember 4. (szombat)  13:00  Magvető
Csabai Márk  szeptember 3. (péntek)  16:00  Álomgyár kiadó
Csáji László Koppány  szeptember 5. (vasárnap)  14:16  Cédrus Művészeti Alapítvány
Csákvári Éva  szeptember 4. (szombat)  15:00  Publio - Underground
Csáky Zoltán  szeptember 3. (péntek)  15:17  Tortoma Kiadó
Csáky Zoltán  szeptember 4. (szombat)  15:17  Tortoma Kiadó
Csányi László  szeptember 3. (péntek)  2.00.00 du.  Orpheusz kiadó
Csányi Vilmos  szeptember 4. (szombat)  14:00  Líra Könyv
Csapody Miklós  szeptember 2. (csütörtök)  11:00  Magyar Napló Kiadó
Császár József  szeptember 4. (szombat)  14:00  Irodalmi Rádió
Cseh László  szeptember 4. (szombat)  13:00  Ad Librum/Könyv Guru
Csehy Zoltán  szeptember 3. (péntek)  13:00  Kalligram
Cseke Péter  szeptember 4. (szombat)  16:00  Nap Kiadó
Cseke Szabolcs  szeptember 4. (szombat)  10:00  Üveghegy Kiadó
Cselenyák Imre  szeptember 4. (szombat)  10:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Cserháti Éva  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Athenaeum - General Press
Cserna-Szabó András; Benedek Szabolcs  szeptember 5. (vasárnap)  11:30  Helikon Kiadó
Csernik Pál Szende  szeptember 3. (péntek)  13:15  Tortoma Kiadó
Csiba Zsolt  szeptember 5. (vasárnap)  14.00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Csiba Zsolt  szeptember 5. (vasárnap)  15.00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Csiba Zsolt  szeptember 5. (vasárnap)  16.00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Csillag István  szeptember 3. (péntek)  17:00  Kalligram
Csillag Péter  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Jaffa Kiadó
Csiszár Gábor  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Európa Könyvkiadó
Csongor Andrea  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Üveghegy Kiadó
Csongor Andrea  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Üveghegy Kiadó
Csongor Andrea, Szanyi Ildikó  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Napkút Kiadó
Csontó Sándor  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Kortárs Kiadó
Csornyij Dávid  szeptember 3. (péntek)  17:00  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Csuday Csaba  szeptember 4. (szombat)  12:00  Magyar Napló Kiadó
Csutorás Ferenc  szeptember 3. (péntek)  16:00  Jaffa Kiadó
D. Magyari Imre  szeptember 3. (péntek)  18:00  Kalligram
Dániel András  szeptember 5. (vasárnap)  11.00.  Pagony Kiadó
Darvasi László  szeptember 4. (szombat)  12:00  Magvető
Deák Mór  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Hungarovox Kiadó
Deák-Sárosi László  szeptember 4. (szombat)  13:00  Magyar Napló Kiadó
Deák-Sárosi László  szeptember 4. (szombat)  15:00  Üveghegy Kiadó
Demeter József  szeptember 4. (szombat)  12:00  Hungarovox Kiadó
Demmel József  szeptember 4. (szombat)  14.00  Ráció Kiadó
Dér Adrienn, Maros Krisztina, Maksai Kinga, Hanga Réka, Veszpi Gyula, Kertész Erzsi, Baracsi Gabi   szeptember 4. (szombat)  18:00  CERKABELLA - VIVANDRA
Dévavári Zoltán  szeptember 4. (szombat)  15:00  Magyar Napló Kiadó
Dezsényi Péter  szeptember 4. (szombat)  15:00  Medicinha Könyvkiadó Zrt
Dezső András  szeptember 3. (péntek)  17:00  21. Század Kiadó
Dobray Sarolta  szeptember 3. (péntek)  18:00  Scolar Kiadó
Dodek Szilvia  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Kiadom a Könyvem
Dóka Péter, Máli Csaba, Oravecz Gergely  szeptember 4. (szombat)  13:00  Móra Kiadó
Domina István  szeptember 4. (szombat)  15:00  Gulliver Kiadó • Gulliverzum
Domonkos László  szeptember 5. (vasárnap)  1+D212:D2271:00:00  IdőJel Kiadó
Domonkos László  szeptember 4. (szombat)  15:16  Tortoma Kiadó
Doncsev Toso  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Napkút Kiadó
Döbrentei Kornél  szeptember 3. (péntek)  13:00  Püski Kiadó
Dr. Antalka Ágota  szeptember 4. (szombat)  17:00  Mentor Könyvek - Erdélyi kiadók
Dr. Cs. Szabó Zsuzsa- Dr. Nádasi Tamás  szeptember 4. (szombat)  17.00  SpringMed Kiadó
Dr. Eisenhauer Virginia  szeptember 2. (csütörtök)  14:00  Irodalmi Rádió
dr. Gönczöl Andrea  szeptember 3. (péntek)  15:00  Gulliver Kiadó • Gulliverzum
Dr. Jekkel Gabriella  szeptember 4. (szombat)  16:00  LittleFox kiadó
Dr. Juhász Árpád  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Little Fox
Dr. Kovács Ágota- Dr. Molnár Andrea  szeptember 5. (vasárnap)  11.00  SpringMed Kiadó
dr. Nagy Imre szerk.  szeptember 5. (vasárnap)  15:30  Széphalom Könyvműhely
dr. Schönek Zoltán István  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Kiadom a Könyvem
Dr. Tilesch György  szeptember 3. (péntek)  18:00  Libri Kiadó
Dr. Zsigmond Gábor  szeptember 2. (csütörtök)  18:00  Városháza Kiadó
Dr.Gyarmati Andrea  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Saxum Kiadó
Dr.Gyarmati Andrea  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  SAXUM KIADÓ
Dragomán György  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Magvető
drMáriás  szeptember 4. (szombat)  13.00  Magyar Műhely Kiadó
Drotleff Zoltán  szeptember 4. (szombat)  16:00  Hungarovox Kiadó
Dumbaridisz Imre  szeptember 2. (csütörtök)  14.00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Dumbaridisz Imre  szeptember 3. (péntek)  14.00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Dumbaridisz Imre  szeptember 4. (szombat)  14.30  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Dusza Erika és Konrád Mónika  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Noran Libro Kiadó
Dusza Erika és Konrád Mónika  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Noran Libro Kiadó
Dusza Erika, Konrád Mónika  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Noran Libro Kiadó
Dvorszky Hedvig és Szenes István  szeptember 4. (szombat)  15:00  MMA Kiadó
É. Tóth Judit  szeptember 4. (szombat)  13:00  Imádom a Könyveket
Ecsédi Orsolya  szeptember 4. (szombat)  13:00  Könyvmolyképző Kiadó Vigadó tér 70-es stand
Eduardo da Solis  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Irodalmi Rádió
Egrégi Bebek Pelsőczy Katalin  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Irodalmi Rádió
Egressy Zoltán  szeptember 4. (szombat)  15:00  Manó Könyvek
Egressy Zoltán, Tóth Krisztina, Erdős Virág, Bogdán Viki, Szoboszlay Eszter, Rippl Renáta  szeptember 4. (szombat)  16:00  Manó Könyvek
Egyed Emese  szeptember 2. (csütörtök)  18:00  Mentor Könyvek - Erdélyi kiadók
Eiger Levente  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Könyv Guru
Ella Steel  szeptember 3. (péntek)  16:00  Álomgyár kiadó
Elmer István  szeptember 2. (csütörtök)  18:00  Napkút Kiadó
Emy Dust   szeptember  2. (csütörtök)  Egész nap  Book Dreams Kiadó
Emy Dust   Szeptember 3. (péntek)  Egész nap  Book Dreams Kiadó
Emy Dust   szeptember 4. (szombat)  Egész nap  Book Dreams Kiadó
Emy Dust   szeptember 5. (vasárnap)  Egész nap  Book Dreams Kiadó
Erberling Judit  szeptember 4. (szombat)  12:00  NewLine Kiadó
Erdély-Sipos Alíz- Dr. Tűű László  szeptember 5. (vasárnap)  15.00  SpringMed Kiadó
Érdi Péter  szeptember 3. (péntek)  17:00  Typotex Kiadó
Erdős Virág  szeptember 4. (szombat)  15:00  Magvető
Erdős Zsuzsa  szeptember 4. (szombat)  18:00  Menő Könyvek
Ernyey Béla  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Álomgyár kiadó
Érsek-Obádovics Mercédesz  szeptember 4. (szombat)  15:00  Scolar Kiadó
Esterházy Micu & Kovács Dóra  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Corvina - Partvonal
Esterházy Miklós és Kovács Dóra  Szeptember 5 (vasárap)  14:00  Partvonal Kiadó
Eszes Rita  szeptember 4. (szombat)  12:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Ézsiás Erzsébet  szeptember 3. (péntek)  15:00  Hungarovox Kiadó
Fábián István  szeptember 4. (szombat)  16.00.00  Gondolat Kiadó
Fábián István  szeptember 4. (szombat)  16:00  Gondolat Kiadó
Fábián Janka  szeptember 4. (szombat)  11:00  Libri Kiadó
Fábián Tamás  szeptember 4. (szombat)  18.00  SpringMed Kiadó
Faludi Ádám  szeptember 4. (szombat)  16:00  Magyar Napló Kiadó
Falusi Márton   szeptember 4. (szombat)  15:00  Magyar Napló Kiadó
Farkas B. Richárd  szeptember 4. (szombat)  12:00  Napkút Kiadó
Farkas Gábor  szeptember 4. (szombat)  14:00  Magyar Napló Kiadó
Farkas Márta  szeptember 4. (szombat)  11:00  Fekete Sas Kiadó
Farkas Róbert  szeptember 3. (péntek)  17:00  Kolibri Kiadó
Farkas-Boross Zita   szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Jaffa Kiadó
Fehér Szilvia  szeptember 3. (péntek)  17:00  Kiadom a Könyvem
Fejérvári Gergely  szeptember 4. (szombat)  12:00  Agave Könyvek
Fejős Éva  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Líra Könyv
Fekete Kata  szeptember 3. (péntek)  16:00  PONT KIADÓ
Fellinger Károly, Száraz Pál  szeptember 3. (péntek)  14:00  AB ART Kiadó, Lilium Aurum
Fenyő D. György, Gráf Dóra  szeptember 2. (csütörtök)  18.30.  Pagony Kiadó
Fenyvesi Ottó  szeptember 4. (szombat)  14:30  Scolar Kiadó
Ferber Katalin  szeptember 3. (péntek)  15:00  Joshua Könyvek
Ferber Katalin  szeptember 4. (szombat)  16:00  Joshua Könyvek
Ferencz Győző  szeptember 4. (szombat)  16:00  Európa Könyvkiadó
Ferencz Mónika  szeptember 4. (szombat)  15:00  Scolar Kiadó
Fiala Borcsa  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Jaffa Kiadó
Fiala Borcsa  szeptember 4. (szombat)  10:30  Kolibri Kiadó
Finy Petra  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Athenaeum - General PRess
Finy Petra  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Manó Könyvek
Flecker István  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Irodalmi Rádió
Fodor Marcsi  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Manó Könyvek
Fodor Sándor  szeptember 4. (szombat)  15:30  CSER — POLAR — GINGKO
Forgács Imre  szeptember 4. (szombat)  15.00.00  Gondolat Kiadó
Földes Györgyi – S. Horváth Géza – Szávai Dorottya  szeptember 5. (vasárnap)  12.00.00  Gondolat Kiadó
Frank Márton  szeptember 4. (szombat)  16:00  Ciceró Könyvstúdió
Fráter Erzsébet  szeptember 4. (szombat)  16:00  Scolar Kiadó
Frideczky Katalin  szeptember 4. (szombat)  16:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Fried István  szeptember 4. (szombat)  16.00  Ráció Kiadó
Fülöp Valentina  szeptember 3. (péntek)  17:00  Publio - Underground
Füzesi Magda  szeptember 4. (szombat)  16:00  Magyar Napló Kiadó
Füzi László és Nádasdy-Csontos Elek  szeptember 4. (szombat)  16:00  Noran Libro Kiadó
Füzi László és Nádasdy-Csontos Elek  szeptember 4. (szombat)  16:00  Noran Libro Kiadó
Füzi László, Nádasdy-Csontos Elek  szeptember 4. (szombat)  16:00  Noran Libro Kiadó
G. István László  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Magvető
G. Nagy Lilla Imola  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Püski Kiadó
G. Nagy Lilla Imola  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Püski Kiadó
Gábor György  szeptember 4. (szombat)  17:00  Typotex Kiadó
Gabriel Russ  szeptember 4. (szombat)  15:00  Trivium Kiadó
GABRIELLA ELD  szeptember 4. (szombat)  17:00  Főnix Könyvműhely
Gaby Roney  szeptember 4. (szombat)   12:00  Book Dreams Kiadó
Gács Anna  szeptember 4. (szombat)  13:00  Magvető
Gál Hunor  szeptember 3. (péntek)  16:00  Magvető
Galuska László Pál  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  PONT KIADÓ
Gáspár Bea  szeptember 4. (szombat)  18:00  BOOOK Kiadó
Gazda Albert  szeptember 4. (szombat)  15:00  CSER — POLAR — GINGKO
Géczi János  szeptember 4. (szombat)  11:00  Kalligram
Gerda Green  szeptember 3. (péntek)  16:00  Publio - Underground
Gergely Ágnes  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Kalligram
Gergely Ágnes - Fenákel Judit  szeptember 3. (péntek)  15:00  Múlt és Jövő Kiadó
Gerlóczy Márton  szeptember 5. (vasárnap)  17:30  Scolar Kiadó
Gintli Tibor  szeptember 3. (péntek)  16:00  Kalligram
Gintli Tibor  szeptember 5. (vasárnap)  14.00  Ráció Kiadó
Giovannini Kornél  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Hungarovox Kiadó
Góg János  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Hungarovox Kiadó
Gorka Eszter  szeptember 4. (szombat)  14:00  Publio - Underground
Görög Ibolya   szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Athenaeum - General Press
Grecsó Krisztián  szeptember 4. (szombat)  11:00  Magvető
Grela Alexandra  szeptember 4. (szombat)  13:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Gróh Gáspár  szeptember 3. (péntek)  15:00  Nap Kiadó
Gryllus Vilmos  szeptember 4. (szombat)  11:00  Central Könyvek
Gurubi Ágnes  szeptember 4. (szombat)  16:00  Kalligram
Guti Csaba  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Irodalmi Rádió
Gyarmathy Éva  szeptember 3. (péntek)  15:30  Tea Kiadó
Gyarmati György  szeptember 3. (péntek)  16:00  Kronosz Kiadó
Gyarmati György  szeptember 4. (szombat)  15:00  Kronosz Kiadó
Gyimesi Emese  szeptember 5. (vasárnap)  15.00  Ráció Kiadó
Győrei Zsolt - Schlachtovszky Csaba  szeptember 3. (péntek)  17.00.00  Gondolat Kiadó
Győrei Zsolt – Schlachtovszky Csaba  szeptember 3. (péntek)  17:00  Gondolat Kiadó
Gyurcsáné Kondrát Ilona  szeptember 4. (szombat)  15.00  SpringMed Kiadó
Gyurcsáné Kondrát Ilona  szeptember 5. (vasárnap)  17.00  
Haász János  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Athenaeum - General Press
Hahner Péter  szeptember 3. (péntek)  15:00  Kronosz Kiadó
Hahner Péter  szeptember 4. (szombat)  14:00  Kronosz Kiadó
Hajdú Balázs  szeptember 4. (szombat)  14:00  Corvina Kiadó
Hajdú-Antal Zsuzsanna  szeptember 4. (szombat)  15:00  Ciceró Könyvstúdió
Hajnóczy Soma és Kelle Botond  szeptember 4. (szombat)  14:00  HVG Könyvek
Haklik Norbert  szeptember 3. (péntek)  11:00  Kalligram
Halász Gábor  szeptember 3. (péntek)  14.00.00  Gondolat Kiadó
Halász Gábor  szeptember 3. (péntek)  14:00  Gondolat Kiadó
Halász Iván - Szabó Zsolt  szeptember 4. (szombat)  14.00.00  Gondolat Kiadó
Halász Iván - Szabó Zsolt  szeptember 4. (szombat)  14:00  Gondolat Kiadó
Halász Margit  szeptember 4. (szombat)  17:00  Kortárs Kiadó
Halász Margit  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Kortárs Kiadó
Halmai Tamás  szeptember 5. (vasárnap)  13:14  Cédrus Művészeti Alapítvány
Halmai Tamás, Méhes Károly  szeptember 4. (szombat)  16.00  Orpheusz Kiadó
Halmi Tibor  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Halmosi Sándor  szeptember 4. (szombat)  13.00.00  Gondolat Kiadó
Halmosi Sándor  szeptember 4. (szombat)  13:00  Gondolat Kiadó
Hannibál Nyúl Béla  szeptember 4. (szombat)  12:00  Ad Librum/Könyv Guru
Hargittai István  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Magvető
Hartay Csaba  szeptember 4. (szombat)  18:00  Scolar Kiadó
Hatos Pál  szeptember 3. (péntek)  17:00  Jaffa Kiadó
Havassy Réka  szeptember 4. (szombat)  17:00  Publio - Underground
Háy János  szeptember 4. (szombat)  17:00  Európa Könyvkiadó
Hegedűs Imre János   szeptember 4. (szombat)  14:00  Magyar Napló Kiadó
Hegyi Botos Attila  szeptember 5. (vasárnap)  12:13  Cédrus Művészeti Alapítvány
Hegyi Botos Attila  szeptember 3. (péntek)  16:00  Kortárs Kiadó
Hegyi Ede  szeptember 3. (péntek)  18:00  Napkút Kiadó
Hegyi Zoltán Imre, Ásványi Tibor  szeptember 4. (szombat)  16:00  Napkút Kiadó
Heniko Sakka  szeptember 3. (péntek)  Egész nap  Book Dreams Kiadó
Heniko Sakka   szeptember 4. (szombat)  Egész nap  Book Dreams Kiadó
Heniko Sakka   szeptember 5. (vasárnap)  Egész nap  Book Dreams Kiadó
Herbszt László  szeptember 4. (szombat)  17:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Hercz Júlia  szeptember 3. (péntek)  11:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Héthelyi Krisztina  szeptember 3. (péntek)  17:00  Irodalmi Rádió
Hévizi Ottó  szeptember 3. (péntek)  17:00  Kalligram
Hidasi Judit  szeptember 4. (szombat)  16:00  Álomgyár kiadó
HINDA VICHI  szeptember 4. (szombat)  11:20  Főnix Könyvműhely
Hodossy Gyula  szeptember 2. (csütörtök)  14:00  AB ART Kiadó, Lilium Aurum
Hodossy Gyula, Nagy Erika - Szlovákiai magyar szép irodalom 2021 - antológia  szeptember 2. (csütörtök)  14:00  AB ART Kiadó, Lilium Aurum
HOLDEN ROSE  szeptember 4. (szombat)  13:00  Főnix Könyvműhely
Holéczi Zsuzsa  szeptember 3. (péntek)  16:00  Irodalmi Rádió
Holló-Vaskó Péter  szeptember 4. (szombat)  14:00  Fumax Kiadó / fumax.hu
Holló-Vaskó Péter  szeptember 4. (szombat)  14:00  Fumax Kiadó / fumax.hu
Hopp László  szeptember 4. (szombat)  17:00  SAXUM KIADÓ
Hoppál-Kovács Edit  szeptember 4. (szombat)  15:16  Cédrus Művészeti Alapítvány
Hoppál-Kovács Edit  szeptember 5. (vasárnap)  16:17  Cédrus Művészeti Alapítvány
Horváth Judit  szeptember 3. (péntek)  16:00  PONT KIADÓ
Horváth Júlia Borbála - Lencsés Gyula  szeptember 5. (vasárnap)  16.00.00  Gondolat Kiadó
Horváth Júlia Borbála - Lencsés Gyula  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Gondolat Kiadó
Horváth Márk  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Prae Kiadó
Horváth Ria  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Kiadom a Könyvem
Huszti Gergely  szeptember 4. (szombat)  11:00  Ciceró Könyvstúdió
Hutás Mihály  szeptember 2. (csütörtök)  13:00  Irodalmi Rádió
Hüse Lajos  szeptember 4. (szombat)  16:00  Gold Book
Iancu Laura  szeptember 4. (szombat)  16:00  Magyar Napló Kiadó
Illés György  szeptember 3. (péntek)  15:00  Magistra Kiadó
Illés Klára  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Magvető
Illés Kriszina  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Hungarovox Kiadó
Illés Sarolta  szeptember 2. (csütörtök)  13:00  Kiadom a Könyvem
Imre Tamás  szeptember 4. (szombat)  16.00  SpringMed Kiadó
IMRE VIKTÓRIA ANNA  szeptember 4. (szombat)  14:20  Főnix Könyvműhely
Ircsik Vilmos  szeptember 3. (péntek)  14:00  Magyar Napló Kiadó
Izer Janka  szeptember 4. (szombat)  15:00  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
J. Soldier  szeptember 4. (szombat)  17:00  NewLine Kiadó
Jahoda Sándor  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Hungarovox Kiadó
Jakupcsek Gabriella  szeptember 3. (péntek)  16:00  Jaffa Kiadó
Janáky Marianna  szeptember 4. (szombat)  12:00  Fekete Sas Kiadó
Jánoki-Kis Viktória  szeptember 4. (szombat)  15:00  Magyar Napló Kiadó
Jánosi Zoltán  szeptember 3. (péntek)  17:00  Magyar Napló Kiadó
Jávorszky Béla  szeptember 4. (szombat)  13:00  Magyar Napló Kiadó
Jávorszky Béla Szilárd  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Kossuth Kiadó
Jeszenszky Géza  szeptember 3. (péntek)  18:00  Fekete Sas Kiadó
Jezsó Ákos  szeptember 3. (péntek)  14:00  Magyar Napló Kiadó
John Cure  szeptember 4. (szombat)  17:00  Álomgyár kiadó
Jovián György - Zuh Deodath  szeptember 3. (péntek)  15:00  MMA Kiadó
Juhász Előd  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Nap Kiadó
Juhász Imre  szeptember 3. (péntek)  15:17  Heraldika Kiadó
Juhász István  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Hungarovox Kiadó
Juhász Márió  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Juhász Tibor  szeptember 4. (szombat)  18:00  Scolar Kiadó
K. László Szilvia  szeptember 4. (szombat)  14:00  Könyvmolyképző Kiadó Vigadó tér 70-es stand
Kabai Csaba  szeptember 4. (szombat)  15:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Kabai Lóránt  szeptember 3. (péntek)  14:00  Joshua Könyvek
Kabai Lóránt  szeptember 4. (szombat)  13:00  Joshua Könyvek
Kácsor Zsolt  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Kalligram
Kaiser László  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Hungarovox Kiadó
Kalas Györgyi, Horváth Ildi  szeptember 5. (vasárnap)  12.00  Pagony Kiadó
Káli István  szeptember 4. (szombat)  11:00  Mentor Könyvek - Erdélyi kiadók
Kállay Eszter  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Magvető
Kállay Kotász Zoltán  szeptember 4. (szombat)  15:00  Napkút Kiadó
Kaló Béla  szeptember 4. (szombat)  11:00  Magyar Napló Kiadó
Kamenyiczki Nóra  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Corvina - Partvonal Kiadó
Kamenyiczki Nóra  Szeptember 5 (vasárap)  16:00  Partvonal Kiadó
Kanfi-Horváth Imre  szeptember 4. (szombat)  15:00  Irodalmi Rádió
Kántás Balázs  szeptember 4. (szombat)  14:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Kántor Kata  szeptember 4. (szombat)  11:00  Könyvmolyképző Kiadó Vigadó tér 70-es stand
Karády Anna   szeptember 3. (péntek)  17:00  Álomgyár kiadó
Karsai János  szeptember 3. (péntek)  14:15  Cédrus Művészeti Alapítvány
Karsai János  szeptember 4. (szombat)  11:12  Cédrus Művészeti Alapítvány
Karsai János  szeptember 4. (szombat)  11:12  Cédrus Művészeti Alapítvány
Kaszás György  szeptember 4. (szombat)  17:00  Animus Könyvek
Kate M.  szeptember 4. (szombat)  17:00  Publio - Underground
Katona Ágota  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Katona Csaba  szeptember 4. (szombat)  13:00  Publio - Underground
Katona Nick  szeptember 4. (szombat)  14:00  AB ART Kiadó, Lilium Aurum
Kégl Ildikó  szeptember 4. (szombat)  15:00  Püski Kiadó
KEIRAN ROWLEY  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Főnix Könyvműhely
Kelecsényi László  szeptember 3. (péntek)  16.00.00  Gondolat Kiadó
Kelecsényi László  szeptember 3. (péntek)  16:00  Gondolat Kiadó
Kelecsényi László  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  K. u. K. Kiadó
Kelecsényi László  szeptember 3. (péntek)  15:00  K. uk. K. Kiadó
Kelemen András  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Kairosz Kiadó
Kelemen Gábor  szeptember 3. (péntek)  17:00  Múlt és Jövő Kiadó
Keleti Éva  szeptember 3. (péntek)  16:00  Városháza Kiadó
Kellei György  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Hungarovox Kiadó
Kellermayer Miklós  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Kairosz Kiadó
Kellerwessel Klaus  szeptember 2. (csütörtök)  18:19  Cédrus Művészeti Alapítvány
Kellerwessel Klaus  szeptember 5. (vasárnap)  18:19  Cédrus Művészeti Alapítvány
Kemendy Júlia Csenge, Dobó Dorottya  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Napkút Kiadó
Kemenes Henriette  szeptember 4. (szombat)  14:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Kenéz Ferenc  szeptember 4. (szombat)  12:00  Magyar Napló Kiadó
Kepes András  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Líra Könyv
Kepes Károly, Szathmári Botond  szeptember 3. (péntek)  13:00  Napkút Kiadó
Kereder Márk  szeptember 4. (szombat)  14:00  K. u. K. Kiadó
Kerékgyártó István  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Kalligram
Kerényi Miklós Gábor  szeptember 4. (szombat)  15:00  Európa Könyvkiadó
Keresztury Tibor  szeptember 4. (szombat)  16:00  Magvető
Kertész Dávid  szeptember 3. (péntek)  16:30  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Kertész Edina, Szabó Imola Júlianna   szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Móra Kiadó
Kertész Erzsi  szeptember 4. (szombat)  17.00  Pagony Kiadó
Keserű József  szeptember 3. (péntek)  14:00  Prae Kiadó
Kincses Katalin Mária  szeptember 5. (vasárnap)  15.00.00  Gondolat Kiadó
Kincses Katalin Mária  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Gondolat Kiadó
Kis János  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Kalligram
Kisfaludy András  szeptember 3. (péntek)  16:00  Magyar Napló Kiadó
Kiss Irén  szeptember 4. (szombat)  17:00  Püski Kiadó
Kiss Irén  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Püski Kiadó
Kiss Judit Ágnes  szeptember 4. (szombat)  15.30.  Pagony Kiadó
Kiss Judit Ágnes, Radnóti Blanka   szeptember 4. (szombat)  15:00  Móra Kiadó
Kiss Noémi  szeptember 3. (péntek)  16:00  Magvető
Kiss Ottó és Orosz Annabella  szeptember 4. (szombat)  11:30  Líra Könyv
Kiss Petronella  szeptember 3. (péntek)  16:00  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Kiss Tibor Noé  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Magvető
Kleinheincz Csilla  szeptember 4. (szombat)  15:00  Akkord GABO Kiadók
Kocsis Csaba  szeptember 3. (péntek)  17:00  Magyar Napló Kiadó
Kocsis István  szeptember 4. (szombat)  17:00  Napkút Kiadó
Kocsis Laura  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Menő Könyvek
Kocsis Noémi  szeptember 3. (péntek)  17:00  Scolar Kiadó
Kocsis Zsuzsanna - Krizsai Fruzsina -Mohay Zsuzsanna   szeptember 3. (péntek)  15:00  Szépirodalmi Figyelő Kiadó
Kóka Rozália  szeptember 4. (szombat)  17:00  Fekete Sas Kiadó
Kollár Betti  szeptember 4. (szombat)  16:00  Agave Könyvek
Kollár Zsolt  szeptember 3. (péntek)  17:00  Kairosz Kiadó
Kolosi Tamás  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Magvető
Kolozsi László, Tasnádi István-Felvidéki Miklós, Marabu, Vörös István-Kasza Juli  szeptember 4. (szombat)  17.30.  Pagony Kiadó
Komoróczy Géza  szeptember 4. (szombat)  15:00  Ab Ovo Kiadó
Komoróczy Géza  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Magvető
Kontra Ferenc  szeptember 4. (szombat)  14:00  Magyar Napló Kiadó
Kopriva Nikolett  szeptember 4. (szombat)  17:00  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Kordos Szabolcs  szeptember 3. (péntek)  18:00  21.Század Kiadó
Korpa Tamás  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Kalligram
Kovács István  szeptember 4. (szombat)  11:00  Magyar Napló Kiadó
Kováts Gábor  szeptember 5. (vasárnap)  18:00  Magyar Napló Kiadó
Kozma Tamás műfordító  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  PONT Kiadó
Kőbányai János  szeptember 4. (szombat)  15:00  Múlt és Jövő Kiadó
Kőbányai János  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Múlt jövő Kiadó
Kőhalmi Zoltán  szeptember 4. (szombat)  20:00  Helikon Kiadó
Kőszeghy Csilla  szeptember 4. (szombat)  16:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Kőszegi-Arbeiter Anita  szeptember 4. (szombat)  13:30  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Kötter Tamás  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Kalligram
Kövér Péter  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Köves Gábor  szeptember 4. (szombat)  17:00  21.Század Kiadó
Köves József  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  K. u. K. Kiadó
Köves József  szeptember 4. (szombat)  14:00  K. u. K. Kiadó
Köves József  szeptember 4. (szombat)  14:00  K. u. K. Kiadó
Krekó Péter  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Athenaeum - General Press
Krekó Péter  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Líra Könyv
Krencz Nóra  szeptember 4. (szombat)  17:00  Imádom a Könyveket
Kristóf Luca  szeptember 3. (péntek)  15.00.00  Gondolat Kiadó
Kristóf Luca  szeptember 3. (péntek)  15:00  Gondolat Kiadó
Krusovszky Dénes  szeptember 4. (szombat)  14:00  Magvető
Kubatov Gábor  szeptember 3. (péntek)  16:45  Ferencvárosi Torna Club
Kukorelly Endre  szeptember 4. (szombat)  12:00  Kalligram
Kulin Ferenc  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  MMA Kiadó
Kun Ádám, Kozák Eszter, Mokos Judit, Rózsa Lajos  szeptember 5. (vasárnap)  16:30  Typotex Kiadó
Kurdi Mária  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Kronosz Kiadó
Kürti László  szeptember 3. (péntek)  15:00  Kalligram
L. Beke Éva  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Püski Kiadó
L.J. Wesley  szeptember 4. (szombat)  14:00  Imádom a Könyveket
Lackfi János  szeptember 4. (szombat)  16:30  Harmat Kiadó
Lajtos Nóra  szeptember 4. (szombat)  10:11  Cédrus Művészeti Alapítvány
Lakatos Levente  szeptember 4. (szombat)  19:00  Líra Könyv
Lakatos Péter  szeptember 4. (szombat)  16:00  Jaffa Kiadó
Láng Orsolya  szeptember 3. (péntek)  16:00  Prae Kiadó
Láng-Kovács Éva  szeptember 4. (szombat)  13:00  Fekete Sas Kiadó
László Ágnes és Parti Nagy Lajos  szeptember 4. (szombat)  18:00  Kossuth Kiadó
László Erika  szeptember 3. (péntek)  17:00  K. u. K. Kiadó
László Zoltán  szeptember 4. (szombat)  17:00  Akkord GABO Kiadók
Lázár Bence András  szeptember 4. (szombat)  16:00  Prae Kiadó
Leda D'Rasi  szeptember 4. (szombat)  15:00  Imádom a Könyveket
Legát Tibor  szeptember 4. (szombat)  16:30  Városháza Kiadó
Legeza László & Brauer-Benke József  szeptember 4. (szombat)  14:00  Kairosz Kiadó
Légrádi Gergely  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Jaffa Kiadó
Lengyel Gábor  szeptember 4. (szombat)  14:30  Ad Librum/Könyv Guru
Lengyel Zsuzsa Édua  szeptember 4. (szombat)  15:00  Publio - Underground
Leslie L. Lawrence  szeptember 4. (szombat)  15:00  Könyvtündér
Leslie L. Lawrence  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Könyvtündér
Lichter Péter  szeptember 3. (péntek)  17:30  Scolar Kiadó
Lily Defiant  szeptember 4. (szombat)  12:30  Ad Librum/Könyv Guru
Limpár Ildikó   szeptember 4. (szombat)  13:00  Athenaeum - General Press
Lipcsey Emőke  szeptember 4. (szombat)  18:00  Kalligram
Lipták Ildikó  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Livits Réka  szeptember 4. (szombat)  11:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Lontai Léna  szeptember 4. (szombat)  17:00  Álomgyár kiadó
Losonczy Attila  szeptember 4. (szombat)  18:00  Fekete Sas Kiadó
Lovass Adél  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Irodalmi Rádió
Lovranits Júlia  szeptember 3. (péntek)  17:00  Könyvmolyképző Kiadó Vigadó tér 70-es stand
Lőrinc László  szeptember 3. (péntek)  17:30  Kolibri Kiadó
Lőrincz Csongor  szeptember 4. (szombat)  15.00  Ráció Kiadó
Lövétei Lázár László  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Kalligram
Ludányi Bettina  szeptember 3. (péntek)  11:00  Álomgyár kiadó
Lukács Flóra   szeptember 5. (vasárnap)  14:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Lukács Sándor  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Nap Kiadó
Lukáts János  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Hungarovox Kiadó
M. Kácsor Zoltán  szeptember 4. (szombat)  11:00  Kolibri Kiadó
M. Kiss Sándor  szeptember 3. (péntek)  11:00  Magyar Napló Kiadó
Madarász Éva, Gáspár András Gáspár   szeptember 3. (péntek)  18:30  Móra Kiadó
Madarász Imre  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Hunharovox Kiadó
Mádi Beáta  szeptember 4. (szombat)  17:00  Hungarovox Kiadó
Magyar Miklós  szeptember 5. (vasárnap)  10:00  Napkút Kiadó
Majláth Magda  szeptember 3. (péntek)  13:00  Irodalmi Rádió
Majoros Nóra, Szabó Imola Júlianna  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Móra Kiadó
Makáry Sebestyén   szeptember 5. (vasárnap)  14:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Makrai Pál és Szenczi Tóth Károly  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  K. u. K. Kiadó
Makrai Pál és Szenczi Tóth Károly (társzerzők)  szeptember 4. (szombat)  16:00  K. u. K. Kiadó
Mandics György  szeptember 3. (péntek)  15:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Marcellus Mihály  szeptember 4. (szombat)  18:00  Lazi Könyvkiadó
Marék Veronika  szeptember 5. (vasárnap)  10.00  Pagony Kiadó
Margócsy István  szeptember 3. (péntek)  16:00  Kalligram
Markó Béla  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Kalligram
Maros Krisztina  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Marosi Anikó Ida  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  SpringMed Kiadó
Marosi Gyula  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Magyar Napló Kiadó
Marosi Károly  szeptember 3. (péntek)  13:00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Marosi Károly  szeptember 4. (szombat)  13:00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Márton László  szeptember 4. (szombat)  12:00  Kalligram
Martos Gábor  szeptember 4. (szombat)  16:00  Typotex Kiadó
Marysol K'Owes  szeptember 4. (szombat)  15:00  Imádom a Könyveket
Mason Murray  szeptember 4. (szombat)  13:00  Imádom a Könyveket
Matuscsák Tamás (Alexander G. Thomas) és Szunyogh Szabolcs  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Noran Libro Kiadó
Matuscsák Tamás (Alexander G. Thomas) és Szunyogh Szabolcs  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Noran Libro Kiadó
Matuscsák Tamás (Alexander G. Thomas), Szunyogh Szabolcs  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Noran Libro Kiadó
Mátyás B. Ferenc  szeptember 3. (péntek)  10:00  Napkút Kiadó
Mechler Anna, Hajba László  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Manó Könyvek
Mécs Anna  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Scolar Kiadó
Medgyes Péter - Varga Koritár Pá  szeptember 4. (szombat)  16:00  Corvina Kiadó
Medvigy Endre  szeptember 4. (szombat)  11:00  IdőJel Kiadó
Megyeri Judit  szeptember 4. (szombat)  15:00  NewLine Kiadó
Melinda Bald   szeptember 4. (szombat)  16:00  Book Dreams Kiadó
Mellár Tamás és Marton Péter  szeptember 3. (péntek)  17:00  Noran Libro Kiadó
Mellár Tamás és Marton Péter  szeptember 3. (péntek)  17:00  Noran Libro Kiadó
Mellár Tamás, Marton Péter  szeptember 3. (péntek)  17:00  Noran Libro Kiadó
Mesterházi Mónika  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Magvető
Mészáros Dorka  szeptember 4. (szombat)  16:00  General Press Kiadó
Mészáros Dorka, Maros Edit  szeptember 4. (szombat)  17:00  Manó Könyvek
Mészáros Dorka, Maros Edit  szeptember 4. (szombat)  17:00  Menő Könyvek
Mészáros Urbán Szabó Gábor  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Napkút Kiadó
Mezei Márk  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Kalligram
Mezey Katalin  szeptember 3. (péntek)  16:00  Magyar Napló Kiadó
Mezey Katalin  szeptember 3. (péntek)  15:00  Széphalom Könyvműhely
Michael Walden / Waldmann Szabolcs   szeptember 4. (szombat)  15:00  Metropolis Media Group Kft. / Galaktika
Mihalec Gábor  szeptember 3. (péntek)  17:00  Harmat Kiadó
Mike Menders  szeptember 4. (szombat)  10:00  NewLine Kiadó
Miklya Luzsányi Mónika, Bogdán Viki  szeptember 5. (vasárnap)  11:30  Móra Kiadó
Miklya Luzsányi Mónika, Oravecz Gergely, Tóth Andrej  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Móra Kiadó
Miklya Zsolt  szeptember 3. (péntek)  14:00  Magyar Napló Kiadó
Milbacher Róbert  szeptember 4. (szombat)  14:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Milbacher Róbert  szeptember 3. (péntek)  15:00  Kortárs Kiadó
Milbacher Róbert  szeptember 3. (péntek)  16:00  Magvető
Mimi Taylor  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  NewLine Kiadó
Mirtse Zsuzsa  szeptember 3. (péntek)  15:00  Magyar Napló Kiadó
Mirtse Zsuzsa  szeptember 4. (szombat)  17:00  Magyar Napló Kiadó
Mirtse Zsuzsa  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Magyar Napló Kiadó
Mohácsi Árpád  szeptember 3. (péntek)  15:00  Kalligram
Mohai V. Lajos  szeptember 4. (szombat)  14:00  Prae Kiadó
Moldova György  szeptember 4. (szombat)  16:00  URBIS Könyvkiadó
Moldova György  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  URBIS Könyvkiadó
Moldova György  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Urbis Könyvkiadó Kft
Moldova György  szeptember 3. (péntek)  16:00  URBIS Könyvkiadó Kft
Molnár Krisztina Rita  szeptember 5. (vasárnap)  14:30  Scolar Kiadó
Molnár Lamos Krisztina  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Fekete Sas Kiadó
Molnár Piroska és Bíró Kriszta  szeptember 4. (szombat)  16:00  Líra Könyv (36-os és 37-es) egyébként Corvina Kiadó
Molnár Piroska, Bíró Kriszta  szeptember 4. (szombat)  16:00  Líra Könyv
Moskát Anita  szeptember 4. (szombat)  16:00  Akkord GABO Kiadók
Mörk Leonóra  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Jaffa Kiadó
Mucsi Zoltán  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Európa Könyvkiadó
Munkácsi Brigi  szeptember 5. (vasárnap)  10:00  BOOOK Kiadó
Murányi Zita  szeptember 2. (csütörtök)  11:00  Magyar Napló Kiadó
Münz András  szeptember 4. (szombat)  11:00  Napkút Kiadó
N. Fodor Iza  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Üveghegy Kiadó
N. Horváth Béla  szeptember 3. (péntek)  17:00  Nap Kiadó
N. Suszter Mária  szeptember 4. (szombat)  13:00  Irodalmi Rádió
Nádasdy Ádám  szeptember 3. (péntek)  17:00  Kossuth Kiadó
Nádasdy Ádám  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Magvető
Nagy Ádám - Kis Kelemen   szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Athenaeum - General PRess
Nagy Ágoston, Pap Milán  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Ráció Kiadó
Nagy Antal  szeptember 4. (szombat)  13:00  Publio - Underground
Nagy Eszter  szeptember 4. (szombat)  16:00  Ad Librum/Könyv Guru
Nagy Eszter és Tóth Gergely szerzőpáros  szeptember 3. (péntek)  16:00  NewLine Kiadó
Nagy Éva  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Gulliver Kiadó • Gulliverzum
Nagy Gerzson  szeptember 4. (szombat)  18:00  Kalligram
Nagy Hajnal Csilla  szeptember 4. (szombat)  15:00  Scolar Kiadó
Nagy Lea, Kertai Csenger  szeptember 3. (péntek)  17:00  Napkút Kiadó
Nagy Levente  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Szépirodalmi Figyelő Kiadó
Nagy Norbert  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Nagy Zsuka, Simon Adri  szeptember 4. (szombat)  17:00  Orpheusz Kiadó
Nagygéci Kovács József  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Nánai-Szücs Gina  szeptember 4. (szombat)  14:00  Publio - Underground
Náray Mia  szeptember 4. (szombat)  11:00  Imádom a Könyveket
Náray-Szabó Gábor   szeptember 3. (péntek)  15:00  Kairosz Kiadó
Nemere István  szeptember 4. (szombat)  11:00  Gold Book
Nemere István  szeptember 4. (szombat)  15:00  Urbis Könyvkiadó
Nemere István  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Urbis Könyvkiadó
Nemes Anna, Németh Róbert és Szarka Károly  szeptember 4. (szombat)  18:00  Noran Libro Kiadó
Nemes Anna, Németh Róbert és Szarka Károly  szeptember 4. (szombat)  18:00  Noran Libro Kiadó
Nemes Anna, Németh Róbert, Szarka Károly  szeptember 4. (szombat)  18:00  Noran Libro Kiadó
Német Orsolya  szeptember 4. (szombat)  15:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Németh Attila  szeptember 4. (szombat)  11:00  Medicina Könyvkiadó
Németh Gyula  szeptember 4. (szombat)  16:00  CSER — POLAR — GINGKO
Németh Krisztina  szeptember 4. (szombat)  11:00  Imádom a Könyveket
Németh Péter Mikola  szeptember 4. (szombat)  11:00  Napkút Kiadó
Németh Róbert, Soltész Béla és Szarka Károly  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Noran Libro Kiadó
Németh Róbert, Soltész Béla és Szarka Károly  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Noran Libro Kiadó
Németh Róbert, Soltész Béla, Szarka Károly   szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Noran Libro Kiadó
Németh Zsolt László  szeptember 4. (szombat)  16:00  Irodalmi Rádió
Nina Collins  szeptember 4. (szombat)   14:00  Book Dreams Kiadó
Nógrádi Gábor, Nagy Norbert   szeptember 5. (vasárnap)  10:30  Móra Kiadó
Nógrádi Gábor, Ritter Ottó   szeptember 5. (vasárnap)  12:30  Móra Kiadó
Nógrádi Gergely  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Jaffa Kiadó
Nógrádi Gergely  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Menő Könyvek
Nomád Földi László  szeptember 4. (szombat)  10:00  Kalligram
Novák Valentin  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Hungarovox Kiadó
Novotny Tihamér, Bíró József  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Napkút Kiadó
Nyáry Krisztián  szeptember 4. (szombat)  15:00  Líra Könyv
Nyáry Krisztián  szeptember 4. (szombat)  15:00  Líra Könyv (36-os és 37-es) egyébként Corvina Kiadó
Nyerges András  szeptember 3. (péntek)  14:00  Kronosz Kiadó
Nyerges András  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Kronosz Kiadó
Nyerges Erika  szeptember 5. (vasárnap)  10:00  Ad Librum/Könyv Guru
Nyerges Gábor Ádám  szeptember 4. (szombat)  15:00  Prae Kiadó
Nyulász Péter  szeptember 4. (szombat)  10:30  Líra Könyv
Nyulász Péter, Somogyi György, Szélesi Sándor, Turbuly Lilla, Majoros Nóra  szeptember 4. (szombat)  11:30  Líra Könyv
Nyul-Donka Judit és Balázs  szeptember 4. (szombat)  13:00  Irodalmi Rádió
Obádovics J. Gyula  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Scolar Kiadó
Oberczián Géza  szeptember 3. (péntek)  17:00  Magyar Napló Kiadó
Okváth Anna  szeptember 4. (szombat)  11:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Oláh András  szeptember 3. (péntek)  16:00  Magyar Napló Kiadó
Oláh Gábor  szeptember 3. (péntek)  16:00  Ab Ovo Kiadó
On Sai  szeptember 4. (szombat)  16:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Oravecz Imre  szeptember 4. (szombat)  13:00  Magvető
Orcsik Roland  szeptember 3. (péntek)  10:00  Kalligram
Orgoványi Anikó  szeptember 3. (péntek)  15:00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Orgoványi Anikó  szeptember 3. (péntek)  16:00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Orgoványi Anikó  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Orosz István és Zeke Gyula  szeptember 4. (szombat)  16:00  Balassi Kiadó
Ozsváth Zsuzsa  szeptember 4. (szombat)  14:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
P. Dányi Gabriella  szeptember 4. (szombat)  12:00  Irodalmi Rádió
P. Müller Péter  szeptember 3. (péntek)  17:00  Kronosz Kiadó
P. Müller Péter  szeptember 4. (szombat)  16:00  Kronosz Kiadó
Pacskovszky Zsolt, Oravecz Gergely   szeptember 4. (szombat)  13:30  Móra Kiadó
Pál Richárd  szeptember 3. (péntek)  17:00  Ad Librum/Könyv Guru
Pál Sándor Attila  szeptember 3. (péntek)  17:00  Magvető
Palásthy Ágnes  szeptember 4. (szombat)  11:00  Könyvmolyképző Kiadó Vigadó tér 70-es stand
Pallagi Ferenc  szeptember 4. (szombat)  16:00  Vince Kiadó
Pap Éva  szeptember 4. (szombat)  16:00  Álomgyár kiadó
Pápai Ildikó  szeptember 3. (péntek)  16:00  Trivium Kiadó
Papp Ákos  szeptember 4. (szombat)  16:00  Fekete Sas Kiadó
Papp Csilla  szeptember 4. (szombat)  16:00  Álomgyár kiadó
Papp Dóra  szeptember 4. (szombat)  14:00  Ciceró Könyvstúdió
Papp Péter István  szeptember 3. (péntek)  16:00  Jaffa Kiadó
Papp-Zakor Ilka  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Kalligram
Pardi Anna  szeptember 4. (szombat)  11:00  IdőJel Kiadó
Pardi Anna  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  IdőJel Kiadó
Pászkán-Varga Krisztina, Végh Nóra  szeptember 3. (péntek)  16:00  Orpheusz Kiadó
Pásztohy Panka  szeptember 4. (szombat)  16:30  Pagony Kiadó
Patak Márta  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Mentor Könyvek
Pataki Ági  szeptember 3. (péntek)  18:30  Libri Kiadó
Pataki Éva  szeptember 3. (péntek)  17:00  Athenaeum - General Press
Pataki Judit  szeptember 4. (szombat)  17:00  BOOOK Kiadó
Pataki Kitti  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Publio - Underground
Pataki Marinella  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Irodalmi Rádió
Patócs Molnár János  szeptember 3. (péntek)  12:00  Hungarovox Kiadó
Paulheim Rebeka illusztrátor  szeptember 4. (szombat)  14:00  PONT KIADÓ
Pengő Zoltán  szeptember 4. (szombat)  11:13  Tortoma Kiadó
Péntek Imre  szeptember 3. (péntek)  15:00  Széphalom Könyvműhely
Péntek Orsolya  szeptember 4. (szombat)  17:00  Kalligram
Peremartoni Zsuzsanna  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Fekete Sas Kiadó
Péri Györgyi  szeptember 4. (szombat)  13:00  Kiadom a Könyvem
Perintfalvi Rita  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Kalligram
Péterfy Gergely  szeptember 4. (szombat)  16:00  Kalligram
Petki Ildikó és Fülöp-Horváth Erna  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Kiadom a Könyvem
Pető Attila  szeptember 4. (szombat)  18:00  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Petőcz András  szeptember 4. (szombat)  14:00  Napkút Kiadó
Petrás Éva  szeptember 3. (péntek)  16:00  Kronosz Kiadó
Petrás Mária  szeptember 3. (péntek)  13:00  Püski Kiadó
Petrás Mária - Döbrentei Kornél - Szervátiusz Klára  szeptember 3. (péntek)  14:00  IdőJel Kiadó
Petrik Iván, Prax Levente  szeptember 4. (szombat)  10:00  Napkút Kiadó
Petrőczi Éva  szeptember 3. (péntek)  16:00  Fekete Sas Kiadó
Petrusák János  szeptember 4. (szombat)  10:00  Üveghegy Kiadó
PIERROT  szeptember 4. (szombat)  15:00  Főnix Könyvműhely
Pincési László  szeptember 4. (szombat)  15:00  Magistra Kiadó
Piros Vera  szeptember 4. (szombat)  17:00  Kalligram
Pléh Csaba  szeptember 4. (szombat)  12.00.00  Gondolat Kiadó
Polgár Anikó  szeptember 3. (péntek)  13:00  Kalligram
Polgár Kriszta  szeptember 5. (vasárnap)  13:30  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Poós Zoltán  szeptember 3. (péntek)  12:00  Kalligram
Prof. Dr. Gráf László  szeptember 4. (szombat)  11:30  Ad Librum/Könyv Guru
Prohászka László, Kakuk Tamás  szeptember 3. (péntek)  15:00  Napkút Kiadó
Prokopp Mária  szeptember 3. (péntek)  15:00  Hungarovox Kiadó
Puskás Panni  szeptember 3. (péntek)  17:00  Magvető
Pusztay János  szeptember 3. (péntek)  16:00  Nap Kiadó
Puzsér Róbert  szeptember 4. (szombat)  14:00  Kossuth Kiadó
R. J. HENDON  szeptember 4. (szombat)  10:40  Főnix Könyvműhely
R. Kelényi Angelika  szeptember 4. (szombat)  15:00  Álomgyár kiadó
Rácz Ildikó Mária   szeptember 5. (vasárnap)  16:00  L' Harmattan Kiadó
Rácz-Akácosi Laura  szeptember 3. (péntek)  14:00  Irodalmi Rádió
Rácz-Stefán Tibor  szeptember 4. (szombat)  14:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Radóczy Mária  szeptember 3. (péntek)  11:13  Tortoma Kiadó
Radóczy Mária  szeptember 4. (szombat)  11:13  Tortoma Kiadó
Radosza Sándor  szeptember 4. (szombat)  15:00  Püski Kiadó
Raj Ráchel  szeptember 4. (szombat)  11:00  BOOOK Kiadó
Regős Mátyás  szeptember 4. (szombat)  15:30  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Reisinger Attila  szeptember 3. (péntek)  13:00  Magyar Napló Kiadó
Rényi Ádám  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  21.Század Kiadó
Rényi Pál Dániel   szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Líra Könyv
Rettig Attila  szeptember 4. (szombat)  18:00  Napkút Kiadó
Richa Verma  szeptember 4. (szombat)  17:00  Kiadom a Könyvem
Rick Reckless  szeptember  3. (péntek)   15:00  Book  Dreams Kiadó
Rick Reckless  szeptember  2. (csütörtök)  15:00  Book Dreams Kiadó
Ripp Zoltán  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Kronosz Kiadó
Ripp Zoltán  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Kronosz Kiadó
Róbert Katalin  szeptember 4. (szombat)  12:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Robin O'Wrightly  szeptember 4. (szombat)  17:00  Imádom a Könyveket
Romsics Ignác; Kadarkai Endre  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Helikon Kiadó
Rónai Balázs Zoltán  szeptember 4. (szombat)  15:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Rosa Maria B.  szeptember 4. (szombat)  12:00  Irodalmi Rádió
Ross Károly, Molnár Réka  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Napkút Kiadó
Rubin Eszter  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Jaffa Kiadó
Rubin Eszter  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Kalligram
Rugási Gyula  szeptember 3. (péntek)  18:00  Kalligram
Rusvai Mónika  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Akkord GABO Kiadók
Rutkai András  szeptember 4. (szombat)  17:00  Ad Librum/Könyv Guru
Ruva Farkas Pál  szeptember 2. (csütörtök)  11:15  Cigány Írószövetség és Nemzeti (köz) Művelődési Társaság
Ruva Farkas Pál  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Cigány Írószövetség és Nemzeti (köz) Művelődési Társaság
Ruva Farkas Pál  szeptember 3. (péntek)  11:15  Cigány Írószövetség és Nemzeti (köz) Művelődési Társaság
Ruva Farkas Pál  szeptember 3. (péntek)  16:00  Cigány Írószövetség és Nemzeti (köz) Művelődési Társaság
Ruva Farkas Pál  szeptember 4. (szombat)  11:15  Cigány Írószövetség és Nemzeti (köz) Művelődési Társaság
Ruva Farkas Pál  szeptember 4. (szombat)  16:00  Cigány Írószövetség és Nemzeti (köz) Művelődési Társaság
Ruva Farkas Pál  szeptember 5. (vasárnap)  11:15  Cigány Írószövetség és Nemzeti (köz) Művelődési Társaság
Ruva Farkas Pál  szeptember 5. (vasárnap)  15:15  Cigány Írószövetség és Nemzeti (köz) Művelődési Társaság
Sági György  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Jaffa Kiadó
Sajgó Szabolcs  szeptember 4. (szombat)  17:00  Kortárs Kiadó
Sajgó Szabolcs  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Kortárs Kiadó
Salamon János  szeptember 3. (péntek)  14:00  Kalligram
Salamon Konrád  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Magyar Napló Kiadó
Saly Noémi  szeptember 3. (péntek)  17:00  Ab Ovo Kiadó
Saly Noémi  szeptember 4. (szombat)  17:00  Ab Ovo Kiadó
Samuel Mago és Mágó Károly  szeptember 4. (szombat)  15:30  Tea Kiadó
Sándor Anikó  szeptember 4. (szombat)  15:00  Jaffa Kiadó
Sárdi Györgyi  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Publio - Underground
Sári Edina  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Kalligram
Sári László - Csiffáry Gabriella  szeptember 4. (szombat)  15:00  Corvina Kiadó
Sarusi Mihály  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Kortárs Kiadó
Sárváry Mariann  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Irodalmi Rádió
Schäffer Erzsébet  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Central Könyvek
Schein Gábor  szeptember 4. (szombat)  16:00  Magvető
Schmal Róza  szeptember 4. (szombat)  11:30  Kolibri Kiadó
Schmöltz Margit  szeptember 4. (szombat)  16:00  Lazi Könyvkiadó
Sediánszky Nóra  szeptember 4. (szombat)  16:00  SAXUM KIADÓ
Seregi Tamás és K. Horváth Zsolt  szeptember 3. (péntek)  15:00  Prae Kiadó
Sienna Cole  szeptember 3. (péntek)  11:00  Álomgyár kiadó
Sikli László  szeptember 4. (szombat)  16:18  Tortoma Kiadó
Sikli László  szeptember 5. (vasárnap)  12:14  Tortoma Kiadó
Simon Adri  szeptember 3. (péntek)  13:00  Magyar Napló Kiadó
Singer Magdolna  szeptember 4. (szombat)  17:00  HVG Könyvek
Slachta Krisztina  szeptember 4. (szombat)  17:00  Kronosz Kiadó
Smetana Ágnes  szeptember 4. (szombat)  15:00  Polar Könyvek
Smid Róbert  szeptember 5. (vasárnap)  12:30  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Soltész Erzsébet  szeptember 4. (szombat)  16:00  BOOOK Kiadó
Solymosi Bálint  szeptember 4. (szombat)  11:00  Kalligram
Somorjai Ádám  szeptember 3. (péntek)  12:00  Magyar Napló Kiadó
Somorjai Ádám, Elmer István  szeptember 3. (péntek)  11:00  Napkút Kiadó
Somos Zsuzsanna  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Püski Kiadó
Somos Zsuzsanna  szeptember 3. (péntek)  15:00  Püski Kiadó
Somos Zsuzsanna  szeptember 4. (szombat)  15:00  Püski Kiadó
Somos Zsuzsanna  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Püski Kiadó
Soós Tibor  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Álomgyár kiadó
Spiró György  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Magvető
Spiró György  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Scolar Kiadó
Stanczik Edina  szeptember 3. (péntek)  17:00  PüskKiadói
Stanczik-Starecz Ervin  szeptember 3. (péntek)  15:00  Püski Kiadó
Stanczik-Starecz Ervin  szeptember 4. (szombat)  15:00  Püski Kiadó
Steigervald Krisztián  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Corvina - Partvonal
Steigervald Krisztián  Szeptember 5 (vasárap)  15:00  Partvonal Kiadó
Steiner Györgyi  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  NewLine Kiadó
Stiglincz Milán, Szabó-Nyulász Melinda   szeptember 5. (vasárnap)  11:30  Móra Kiadó
Sudár Balázs  szeptember 3. (péntek)  13:00  Kronosz Kiadó
Sue Kis Jókai Szakáll  szeptember 4. (szombat)  11:00  Ad Librum/Könyv Guru
Sue Patrik  szeptember 2. (csütörtök)  12:00  Kiadom a Könyvem
Suhai Pál  szeptember 3. (péntek)  15:16  Cédrus Művészeti Alapítvány
Suhai Pál  szeptember 4. (szombat)  17:18  Cédrus Művészeti Alapítvány
Suhai Pál  szeptember 3. (péntek)  14:00  Napkút Kiadó
Sumonyi Zoltán  szeptember 4. (szombat)  17:00  Líra Könyv
Sumonyi Zoltán  szeptember 4. (szombat)  17:00  Líra Könyv (36-os és 37-es) egyébként Corvina Kiadó
Suzanne Wolf  szeptember 4. (szombat)  13:00  NewLine Kiadó
Sütő Csaba András, Szalai Zsolt  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Napkút Kiadó
Süveges Gergő  szeptember 5. (vasárnap)  12:30  Harmat Kiadó
Sz. Kovács Péter  szeptember 4. (szombat)  17:00  Hungarovox Kiadó
Sz. Tóth Gyula  szeptember 3. (péntek)  16:00  Hungarovox Kiadó
Szabó Adrienn  szeptember 3. (péntek)  19:00  BOOOK Kiadó
Szabó Edit  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Irodalmi Rádió
Szabó Fanni  szeptember 5. (vasárnap)  14:30  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Szabó Ildikó Angéla  szeptember 4. (szombat)  16:00  SAXUM KIADÓ
Szabó Illés  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Urbis Könyvkiadó
Szabó Imola Julianna  szeptember 4. (szombat)  16:00  CSER — POLAR — GINGKO
Szabó József László  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Kairosz Kiadó
Szabó Róbert   szeptember 4. (szombat)  17:00  Book Dreams Kiadó
Szabó T. Anna  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Magvető
Szabó-Ballók Amarilla  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Central Könyvek
Szalma Edit  szeptember 4. (szombat)  11:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Szaniszló Judit  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Magvető
Szántó Dániel  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Európa Könyvkiadó
Szántó Erika  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  SAXUM KIADÓ
Szatmári-Nagy Anikó, Pálfi Ágnes  szeptember 3. (péntek)  16:00  Napkút Kiadó
Szauder Ipoly  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Medicina Könyvkiadó
Szauer Ágoston  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Napkút Kiadó
Száva Csanád  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Cédrus Művészeti Alapítvány
Szávai Géza  szeptember 3. (péntek)  17:30  PONT KIADÓ
Szávai Géza  szeptember 4. (szombat)  17:00  PONT KIADÓ
Szávai Géza  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  PONT KIADÓ
Szávai Ilona  szeptember 4. (szombat)  16:30  PONT KIADÓ
Szegedi István - Steve bácsi  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Imádom a Könyveket
Szegedi Katalin  szeptember 4. (szombat)  11:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Szegfü András  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  MMA Kiadó
Székely Nagy György  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Könyvtündér
Székely Örs  szeptember 4. (szombat)  15:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Székely Szabolcs  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Magvető
Szél Dávid  szeptember 4. (szombat)  18:00  HVG Könyvek
Szélesi Sándor  szeptember 4. (szombat)  15:00  Metropolis Media Group Kft. / Galaktika
Szelle Ákos   szeptember 4. (szombat)  18:00  
Szénási Ferenc  szeptember 5. (vasárnap)  11:12  Cédrus Művészeti Alapítvány
Szénási Sándor, Magyar Bálint és Madlovics Bálint  szeptember 3. (péntek)  16:00  Noran Libro Kiadó
Szénási Sándor, Magyar Bálint és Madlovics Bálint  szeptember 3. (péntek)  16:00  Noran Libro Kiadó
Szénási Sándor, Magyar Bálint és Madlovics Bálint  szeptember 3. (péntek)  16:00  Noran Libro Kiadó
Szénási Sándor, Magyar Bálint, Madlovics Bálint  szeptember 3. (péntek)  16:00  Noran Libro Kiadó
Szentesi Zöldi László  szeptember 4. (szombat)  15:00  IdőJel Kiadó
Szentmártoni János  szeptember 3. (péntek)  15:00  Magyar Napló Kiadó
Szergej Pantsirev  szeptember 4. (szombat)  16:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Szervátiusz Klára  szeptember 4. (szombat)  14:00  IdőJel KIadó
Szigethy Gábor  szeptember 3. (péntek)  18:00  Kortárs Kiadó
Szigethy Gábor  szeptember 4. (szombat)  18:00  Kortárs Kiadó
Szigeti Kovács Viktor  szeptember 4. (szombat)  10:00  Ciceró Könyvstúdió
Szikora József  szeptember 3. (péntek)  16:00  Széphalom Könyvműhely
Szilágyi Heléna  szeptember 4. (szombat)  14:00  LittleFox kiadó
Szilágyi Márton  szeptember 3. (péntek)  14:00  Kalligram
Szilágyi Réka  szeptember 3. (péntek)  16:00  Jaffa Kiadó
Szilasi László  szeptember 4. (szombat)  12:00  Magvető
Szinetár Miklós és Kelecsényi László  szeptember 4. (szombat)  17:00  Noran Libro Kiadó
Szinetár Miklós és Kelecsényi László  szeptember 4. (szombat)  17:00  Noran Libro Kiadó
Szinetár Miklós, Kelecsényi László  szeptember 4. (szombat)  17:00  Noran Libro Kiadó
Szitás Katalin  szeptember 2. (csütörtök)  18:00  Kalligram
Szlafkai Éva  szeptember 4. (szombat)  15:00  HVG Könyvek
Szolnoki Irma  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Irodalmi Rádió
Szőke Szabolcs, Szentmiklósi Tamás  szeptember 4. (szombat)  13:00  Napkút Kiadó
Szörényi László  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Nap Kiadó
Szőts Zoltán Oszkár  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Kronosz Kiadó
Sztaskó Anna  szeptember 4. (szombat)  10.00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Szunyogh Szabolcs  szeptember 4. (szombat)  16:00  Kossuth Kiadó
Szunyoghy András  szeptember 3. (péntek)  12:00  MMA Kiadó
Szűcs Péter  szeptember 3. (péntek)  19:00  Libri Kiadó
Szűcs Zsuzsanna és Arató Györgyi  szeptember 5. (vasárnap)  16.00  SpringMed Kiadó
Szűcs Zsuzsanna és Arató Györgyi  szeptember 5. (vasárnap)  16.00  
Szűgyi Zoltán  szeptember 3. (péntek)  14.00  Orpheusz Kiadó
Szüts Miklós  szeptember 5. (vasárnap)  13:00  Magvető
Szvoren Edina  szeptember 4. (szombat)  15:00  Magvető
T. Igor Csaba  szeptember 3. (péntek)  13:00  Publio - Underground
T. Konda Szilvia  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Fekete Sas Kiadó
T.H. Fabling  szeptember 4. (szombat)  10:30  Ad Librum/Könyv Guru
Tábori László  szeptember 4. (szombat)  17:00  Püski Kiadó
Tábori László  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Püski Kiadó
Takács Mari  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Takács Tibor  szeptember 4. (szombat)  17:00  Jaffa Kiadó
Takács Viktória  szeptember 4. (szombat)  10:30  Scolar Kiadó
Takaró Mihály  szeptember 4. (szombat)  11:00  Püski Kiadó
Tallér Edina  szeptember 4. (szombat)  18:00  Prae Kiadó
Tamás Gáspár Miklós  szeptember 4. (szombat)  14:00  Kalligram
Tamás Menyhért  szeptember 3. (péntek)  11:12  Nap Kiadó
Tamás Menyhért  szeptember 4. (szombat)  15:00  Nap Kiadó
Tamás Zsuzsa  szeptember 5. (vasárnap)  12:00  Magvető
Tamás Zsuzsa  szeptember 5. (vasárnap)  10:30  Móra Kiadó
Tamási Orosz János  szeptember 3. (péntek)  16:18  Cédrus Művészeti Alapítvány
Tauzné Piroska  szeptember 3. (péntek)  15:00  Irodalmi Rádió
Tavi Kata  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Könyvmolyképző Kiadó Vörösmarty tér 46-os stand
Temesi Ferenc  szeptember 4. (szombat)  17:30  Scolar Kiadó
Terék Anna  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Kalligram
Tihon Ágnes Virág  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Irodalmi Rádió
Tisza Kata  szeptember 4. (szombat)  17:00  Scolar Kiadó
Tittel Kinga  szeptember 3. (péntek)  18:00  Kolibri Kiadó
Tófalvi Zselyke  szeptember 3. (péntek)  18:00  Mentor Könyvek - Erdélyi Kiadók
Tolvaly Ferenc  szeptember 3. (péntek)  17:00  Kortárs Kiadó
Tolvaly Ferenc  szeptember 5. (vasárnap)  17:00  Kortárs Kiadó
Tomaji Attila  szeptember 4. (szombat)  14:00  Fekete Sas Kiadó
Tomcsik Nóra  szeptember 4. (szombat)  14:00  Imádom a Könyveket
Tompa Gábor  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Kalligram
Toplak Mónika  szeptember 4. (szombat)  13:00  Book Dreams Kiadó
Toroczkay András  szeptember 3. (péntek)  17:00  Magvető
Tóth Edu  szeptember 4. (szombat)     Agave Köynvek
Tóth Erzsébet  szeptember 4. (szombat)  16:00  Nap Kiadó
Tóth Eszter  szeptember 4. (szombat)  12:00  Könyvmolyképző Kiadó Vigadó tér 70-es stand
Tóth Ferenc  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Kronosz Kiadó
Tóth Gábor Ákos  szeptember 4. (szombat)  16:00  21.Század Kiadó
Tóth Gyula Gábor  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Tóth Imre  szeptember 4. (szombat)  14:00  Kronosz Kiadó
Tóth István  szeptember 4. (szombat)  11:00  Magyar Napló Kiadó
Tóth János Zoltán  szeptember 3. (péntek)  11:00  Ad Librum/Könyv Guru
Tóth Károly Gábor  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Üveghegy Kiadó
Tóth Krisztina  szeptember 4. (szombat)  17:00  Magvető
Tóth Krisztina, Hajba László  szeptember 4. (szombat)  11:00  Manó Könyvek
Tóth Levente  szeptember 3. (péntek)  15:00  Gulliver Kiadó • Gulliverzum
Tóth Sára  szeptember 4. (szombat)  14:00  Harmat Kiadó
Török Nándor  szeptember 4. (szombat)  17:00  Irodalmi Rádió
Turbók Attila  szeptember 3. (péntek)  15:00  Hét Krajcár Kiadó
Turbók Attila  szeptember 4. (szombat)  15:00  Hét Krajcár Kiadó
Turczi István  szeptember 4. (szombat)  16:00  Scolar Kiadó
Turczi István  szeptember 5. (vasárnap)  18:00  Scolar Kiadó
Turcsányi Ervin  szeptember 3. (péntek)  16:00  Püski Kiadó
Turgonyi Zoltán  szeptember 4. (szombat)  16:00  Kairosz Kiadó
Turi Lilla  szeptember 4. (szombat)  12:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Udvarhelyi András  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Hungarovox Kiadó
Udvarhelyi Nándor  szeptember 4. (szombat)  15:00  Kairosz Kiadó
Ungváry Krisztián  szeptember 5. (vasárnap)  11:00  Jaffa Kiadó
Urbán Bálint  szeptember 3. (péntek)   17:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
URBÁNSZKI LÁSZLÓ  szeptember 4. (szombat)  17:40  Főnix Könyvműhely
Urbánszki László  szeptember 4. (szombat)  16:30  Lazi Könyvkiadó
Urbánszki László  szeptember 4. (szombat)  15:00  Metropolis Media Group Kft. / Galaktika
Urbánszki László  szeptember 3. (péntek)  15:00  Urbis Könyvkiadó
Uri Asaf  szeptember 5. (vasárnap)  14:30  Scolar Kiadó
Üveges Huba  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Publio - Underground
Vadadi Adrienn, Szalma Edit  szeptember 4. (szombat)  16.00  Pagony Kiadó
Vadas Zsuzsa  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Central Könyvek
Vajda Júlia  szeptember 4. (szombat)  11:00  Múlt és Jövő Kiadó
Vakulya Norbert  szeptember 2. (csütörtök)  18:00  Gold Book
Vámos Anna  szeptember 4. (szombat)  16:00  Ab Ovo Kiadó
Vámos Miklós  szeptember 4. (szombat)  16:00  Líra Könyv
Ványai Fehér József  szeptember 4. (szombat)  13:00  Hungarovox Kiadó
Varga Katalin  szeptember 4. (szombat)  16:30  Scolar Kiadó
Varga Melinda  szeptember 3. (péntek)  17:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Varga Melinda  szeptember 4. (szombat)  17:30  Irodalmi Jelen Könyvek
Varga Melinda  szeptember 5. (vasárnap)  16:00  Irodalmi Jelen Könyvek
Varga Melinda  szeptember 3. (péntek)  13:30  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Varga Szabolcs  szeptember 3. (péntek)  13:00  Kronosz Kiadó
Varga-Körtvélyes Zsuzsana  szeptember 3. (péntek)  16:00  K. u. K. Kiadó
Vári Attila  szeptember 3. (péntek)  17:00  Kortárs Kiadó
Vári Attila  szeptember 4. (szombat)  15:00  Kortárs Kiadó
Várszegi Adél  szeptember 4. (szombat)  14:00  BOOOK Kiadó
Várszegi Adél  szeptember 4. (szombat)  13:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Vásárhelyi Mária  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Ab Ovo Kiadó
Vasas Tamás, Szkárosi Endre  szeptember 3. (péntek)  12:00  Napkút Kiadó
Vassányi Miklós  szeptember 3. (péntek)  16:00  Magyar Napló Kiadó
Vassányi Miklós – Kutrovátz Gábor  szeptember 3. (péntek)  16:00  Typotex Kiadó
Vasvári Zoltán  szeptember 3. (péntek)  16:00  Kairosz Kiadó
Vasy Géza  szeptember 3. (péntek)  15:00  Magyar Napló Kiadó
Vasy Géza  szeptember 3. (péntek)  16:00  Nap Kiadó
Végh Tamás  szeptember 4. (szombat)  15.00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Véghelyi Balázs  szeptember 3. (péntek)  16:00  Üveghegy Kiadó
Vékony Blanka - Dr. Mák Erzsébet - Balogh Lívia  szeptember 3. (péntek)  17:00  BOOOK Kiadó
Veres István műfordító  szeptember 3. (péntek)  17:00  PONT KIADÓ
Versényi Anna  szeptember 4. (szombat)  14:00  Ad Librum/Könyv Guru
Vészabó Noémi  szeptember 3. (péntek)  17:00  Galenus Kiadó
Vészabó Noémi  szeptember 4. (szombat)  11:00  Galenus Kiadó
Veszprémy László Bernát  szeptember 4. (szombat)  11:00  Jaffa Kiadó
Vezekényi Fanni  szeptember 3. (péntek)  17.30  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Vezekényi Fanni  szeptember 4. (szombat)  10:30  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Vibók Ildi  szeptember 4. (szombat)  17:00  Csimota Kiadó – Papírszínház
Vibók Ildi, Igor Lazin  szeptember 5. (vasárnap)  0:00  Pagony Kiadó
Vida Kamilla  szeptember 5. (vasárnap)  14:00  Magvető
Vida Katalin  szeptember 3. (péntek)  17:00  HVG Könyvek
Villányi László  szeptember 3. (péntek)  12:00  Kalligram
Viola Sazndra  szeptember 4. (szombat)  16:00  olvasnimeno.hu - KMTG - szekelyirodalom.hu
Virt László  szeptember 4. (szombat)  14.00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Virt László  szeptember 4. (szombat)  16.00  Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület
Viszkok Fruzsi  szeptember 4. (szombat)  16:00  HVG Könyvek
Vitos Irén  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Irodalmi Rádió
VIVIEN HOLLOWAY  szeptember 4. (szombat)  15:40  Főnix Könyvműhely
Vonyó József  szeptember 4. (szombat)  15:00  Kronosz Kiadó
Wéber Anikó  szeptember 4. (szombat)  2:30.00  du  Pagony Kiadó
Wéber Krisztina  szeptember 3. (péntek)  16:00  IdőJel Kiadó
Wéber Krisztina  szeptember 4. (szombat)  15:00  IdőJel Kiadó
Wehner Tibor, Csáji Attila  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Napkút Kiadó
Werner Nikolett  szeptember 2. (csütörtök)  17:00  Üveghegy Kiadó
Wisinger István  szeptember 2. (csütörtök)  15:00  Athenaeum - General Press
Yvonne Dederick  szeptember 4. (szombat)  14:00  Athenaeum - General Press
Zabary Kata  szeptember 4. (szombat)  12:00  Publio - Underground
Zágoni Balázs  szeptember 5. (vasárnap)  10:00  Móra Kiadó
Zajácz D. Zoltán  szeptember 3. (péntek)  17:00  General Press Kiadó
Zalán Tibor  szeptember 3. (péntek)  16:00  Kortárs Kiadó
Zalán Tibor  szeptember 4. (szombat)  16:00  Kortárs Kiadó
Zalka Csenge Virág  szeptember 4. (szombat)  16:00  PONT KIADÓ
Zalka Csenge Virág, Herbszt László   szeptember 4. (szombat)  12:00  Móra Kiadó
Závada Pál  szeptember 5. (vasárnap)  15:00  Magvető
Zelei Bori  szeptember 3. (péntek)  16:00  Athenaeum - General Press
Zelei Dávid   szeptember 3. (péntek)   17:00  FISZ Fiatal Írók Szövetsége
Zilahy L. Ágnes  szeptember 4. (szombat)  16:00  Hungarovox Kiadó
Zoltán Gábor  szeptember 4. (szombat)  15:00  Kalligram
Zsámboki János  szeptember 4. (szombat)  14:00  Püski Kiadó
Zsirai László  szeptember 2. (csütörtök)  16:00  Üveghegy Kiadó
Zsuffa Tünde  szeptember 3. (péntek)  14:00  Püski Kiadó
Zsuffa Tünde  szeptember 4. (szombat)  13:00  Püski Kiadó

| | Adatkezelési tájékoztató | Honlaptérkép | Impresszum

2020, Magyar Könyvkiadók és

Találatok száma: 38

Aria Hotel Budapest*****

Aria Hotel Budapest*****

Aria Hotel Budapest a Library Hotel Collection tagja. A zenei tematikájú luxus butikhotel különböző zenei irányzatokat képviselve négy szárnyra különül – klasszikus, opera, jazz és kortárs –, melynek mindegyike más-más stílusjegyeket visel, mégis egy egészet alkot. A hotel ékessége az egész évben nyitva ... Bővebben


Bohém Art Hotel Budapest

Bohém Art Hotel Budapest

A Bohém Art Hotel Budapest legújabb, különleges szállodája. Kiváló fekvése mellett – a történelmi belvárosban, 50 méterre a Váci utcától és a Dunaparttól – nemcsak egyesíti a legkeresettebb városi szállodák (design és hip hotelek) stílusjegyeit, de jól megkülönböztethető, egyedi tulajdonsággal is ... Bővebben


Budapest Marriott Hotel

Budapest Marriott Hotel

A Budapest Marriott Hotel a főváros szívében, a híres Duna korzón helyezkedik el. Egyedülálló módon a városban - az ötcsillagos luxusszálloda valamennyi szobája a Dunára és a Budai Várra néző kilátást kínál. Bővebben


City Hotel Mátyás Budapest

City Hotel Mátyás Budapest

A City Hotel Ring szálloda Budapest pesti oldalán helyezkedik el, a Szent István körúton. 3 csillagos szálloda, a Nyugati pályaudvar és a Westend City Center közelségében 39 szobával várja vendégeit, melyekben Ingyenes WIFI-t nyújtunk vendégeinknek. A kényelmesen berendezett szobák kilátással az ... Bővebben


City Hotel Pilvax Budapest

City Hotel Pilvax Budapest

A City Hotel Pilvax a belváros szívében, a Váci utca legelőkelőbb üzleteitől és éttermeitől csak néhány perc séta távolságban helyezkedik el. 32 jól felszerelt és ízlésesen berendezett szoba kilátással az utcára vagy a szálloda belső udvarára, egyedi légkondicionálás, telefon, TV műholdas ... Bővebben


Cosmo City Hotel*** Budapest

Cosmo City Hotel*** Budapest

A divatos és ízléses berendezésű hotel Budapest szívében, a Váci utcában, a főváros számos látványosságának közvetlen közelében található. A 36 saját fürdőszobás, kiválóan felszerelt, hangulatos szoba közül választhat igényeinek megfelelően. A szobáinkban klíma, hajszárító, ingyenes WiFi hozzáférés, ... Bővebben


Danubius Hotel Astoria City Center****

Danubius Hotel Astoria City Center****

Tradíció és stílus a főváros szívében 1914 óta. A patinás Danubius Hotel Astoria az évek során megőrizte eredetiségét, különleges hangulatát. Csodálja meg Budapest egyik legszebb patinás épületét, mely a kényelem és az elegancia maximális kombinációját nyújtja. Térjen be a Mirror Kávéház és Étterembe, amely ... Bővebben


Danubius Hotel Erzsébet City Center *** Budapest

Danubius Hotel Erzsébet City Center *** Budapest

Modern szálloda hangulatos légkörrel a nyüzsgő főváros szívében, a belváros új sétáló utcájában, Pest üzleti, kereskedelmi és kulturális negyedében, közel kitűnő éttermekhez és kávézókhoz. 123 klimatizált szoba, WIFI minden szobában, zuhanyzó, hajszárító, telefon, minibár, TV. Összenyitható, dohányzó és ... Bővebben


Elizabeth Apartman Hostel Budapest

Elizabeth Apartman Hostel Budapest

Az Elizabeth Apartman Hostel a város szívében helyezkedik el, az Astoria és a Ferenciek tere közt, a belvároshozban. Várunk diákokat, csoportokat, akik szívesen maradnának itt nálunk pár napra, vagy hosszabb időre. Hostelünk igazán kecsegtető, olcsó árakat biztosít hátizsákos vendégeknek és ... Bővebben


Estilo Fashion Hotel **** Budapest

Estilo Fashion Hotel **** Budapest

Az Estilo Fashion Hotel a Mellow Mood szállodalánc tagja, a Váci utcában, a belváros központjának élettel teli bevásárló utcájában található, a Nagyvásárcsarnok, Budapest jellegzetes építészeti remekműve szomszédságában. A szálloda közvetlen közelében, mindössze pár perces sétával könnyedén elérhetőek ... Bővebben


1 2 3 4   


Találatok száma: 118

Anna Café Budapest

Anna Café Budapest

Kávékülönlegességek széles választékával várja vendégeit az Anna Café a Váci utca forgatagában. Igazi otthon a kávészeretők számára, legyen szó munkáról, randevúról, baráti vagy családi beszélgetésről. Bővebben


Bambuszliget Japán Étterem és Sushi Bár Budapest

Bambuszliget Japán Étterem és Sushi Bár Budapest

Éttermünk a japán hagyományoknak és stílusnak megfelelően lett berendezve, kialakítva. Harmonikus környezet, tiszta letisztult formák, kellemes nyugtató színek jellemzik a belső tereket. Magyarországon egyedülállóan éttermünkben kóstolhatja meg házilag készített, kézzel gyúrt japán tésztakülönlegességeinket. ... Bővebben


Bangkok Thai Étterem Budapest

Bangkok Thai Étterem Budapest

Gazdag ebéd menü kínálatunkból szabadon választhatja ki az előételek és főételek közül az Ön által kívánt ételt déltől egészen délután három óráig. Újításunk, hogy a két főre készült gazdag és ízletes menüsorunkban, mind a vegetáriánusok mind pedig a tengeri ételek szerelmesei is megtalálhatják ... Bővebben


Barsteak Cocktail Bar

Barsteak Cocktail Bar

A kihagyhatatlan klasszikus, század eleji koktélok mellett pár teljesen új, csakis magyar alapanyagokra épülő `hungarikummal” és a barmanager - Tarjányi Zsolt - által kreált, saját signature italaival várja vendégeit a BarSteak. Bővebben


Big Ben Teaház

Big Ben Teaház

A Big Ben Teaház 2000 óta várja vendégeit a belváros szívében, több mint 130 fajta teával és több mint 20 fajta natúr és ízesített kávéval. Bővebben


Boom & Brass Étterem

Boom & Brass Étterem

Késői reggeli, korai ebéd vagy egy jó kávé elegáns környezetben, a város szívében. Esténként koncertek, élőzene. Bővebben


Borssó Bistro

Borssó Bistro

A francia bisztrók hangulatát idézi meg franciás-magyar éttermünk Budapest belvárosában, ahol a magyar konyha klasszikus ízei jelennek meg francia zamatokkal. Évekkel ezelőtt egy magyaros-franciás éttermet álmodtunk meg, mely a francia bisztrók hangulatát idézné meg Budapest belvárosában. Ebbe a ... Bővebben


Budapest Bisztro

Budapest Bisztro

Több mint 120 főt befogadó éttermünk, a Parlament közvetlen szomszédságában található a festői szépségű Vécsey utcában. Legyen szó, családi eseményről, baráti összejövetelekről, modern köntösbe bujtatott, autentikus Csárda hangulatát mégis megőrző éttermünk tökéletes választás. Utcafrontunkon található ... Bővebben


Busó Bistro

Busó Bistro

A Busó Bistro megújult külsővel és belsővel, új különteremmel, remek étlappal, tradicionális magyar ételekkel várja vendégeit. Családi rendezvényeket, céges bulikat és kisebb lakodalmakat is vállalunk. Bővebben


Café Astoria Restaurant Budapest

Café Astoria Restaurant Budapest

A Café Astoria megújult külcsínnel várja az idelátogatókat. Éttermünkben a több évtizedes tradíciót megtartva, a múlt gyökereit ápolva, hozzuk el a jelen kifinomult ízlését, amely hűen tükrözi az Astoria stílusát és fűszerezi meg az ott töltött minden percet. Újra élesztjük a klasszikus értelemben ... Bővebben


1 2 3 4 ... 12   


A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!


Kiemelt ajánlatok

Hasonló ajánlatok

Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál 2022
Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál 2022
  • Budapest
  • II. kerület
2022. április 21 - 24.
Pest megyei fesztiválok 2021
2021.01.01. - 12.31.

Szállásra van szüksége? Foglaljon online!
Pontos cím, geokód, térkép
Budapest V. kerület, Vörösmarty tér és Duna korzó
A PROGRAMGAZDA AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJA!
Pontatlanságot talált? Itt jelezze nekünk!
Kevés az információ?
Ha valamit nem talál, további információkat kérhet szerkesztőségünktől.
Információkérés

Országos eseménynaptár

KeSzeCsüSzoVa
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
MEGADOTT INTERVALLUMBAN:
-TÓL -IG

Online jegyvásárlás

Kiemelt események