Programok online jegyvásárlási lehetőséggel
Programok online jegyvásárlási lehetőséggel

Bojlis versenyek 2018

2018.03.30. - 12.02.

Elkészült a 2018. évi versenynaptár tervezete. Ez alapján máris könnyebb a szabadságok és szabadnapok ütemezése – nagyon sok jó verseny vár ránk ebben az évben is.

KAPCSOLATFELVÉTEL, ELÉRHETŐSÉGEK

Versenynaptár 2018

Március

március 30-31. Maros Mix Feeder Kupa Szeged, Maty-ér

Április

április 7. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló Maconkai-víztározó 
április 9-14. Walterland Masters Szeged Szeged, Maty-ér 
április 12-15. XIII. Amatőr Bojlis Maconka Kupa Maconkai-víztározó 
április 15. Daiwa Feeder Challenge Szeged, Maty-ér 
április 21-22. V. Top Mix-Preston Feeder Kupa Balatonújlak, Mária-csatorna 
április 21-22. COLMIC KUPA Szeged, Maty-ér 
április 22-28. IBCC, Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa 
április 28-29. Top Mix-Preston kupa Mária-csatorna 
április 28-29. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa - 1. tavaszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum 
április 28-29. Műlegyező Országos Bajnokság-1 forduló Vas megye 

Május

május 3-6. X. Pontyfogó OB 1. forduló Kaposvár, Deseda-tó 
május 4-6. I. Csali Hungária Balatoni Feeder Verseny Zamárdi 
május 5-6. Tubertini Kupa Szeged, Maty-ér 
május 5-6. II. Parti Pergető OB selejtezők Sió-csatorna, Kunsági-csatorna 
május 10-13. OEHB elődöntő Nagykunsági-főcsatorna 
május 12. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló Maconkai-víztározó 
május 13. Csónakos Pergető OB 1. forduló Markazi-víztározó 
május 11-13. IV. Hethland Balatoni Feeder Kupa Zamárdi 
május 24-27. Feeder OB elődöntő Szeged, Maty-ér 
május 26-27. 16. Parti Pergető VB Bosznia-Hercegovina 
május 26-27. Method Feeder OB 1. válogató Palotavárosi horgásztó (Székesfehérvár) 
május 26-27. XVI. Parti Pergető VB Szarajevó, Bosznia-Hercegovina 
május 31-június 3. X. Pontyfogó OB 2. forduló Szálkai-víztározó 

Június

június 1-3. XVI. Veterán OB 1-3. forduló Bogyiszló 
június 1-3. Női OB 1-3. forduló Keleti-főcsatorna/Látóképi-víztározó 
június 2-3. 2. Feeder Klub VB Belarusz Köztársaság 
június 5-11. Műlegyező EB Csehország 
június 8-9-10. Haldorádó Feeder Triatlon Kupa Kiskunhalas, Sóstó, Tóth-tó, Ezüst-tó 
június 10-16. XIV. Professzionális Bojlis Európa Kupa - XXIX. Maconka -F&H Nemzetközi Bojlis Kupa Maconkai-víztározó 
június 16. VII. Pergető Triatlon Dunakiliti 
június 16-17. XI. Veterán, I. Masters és XX. MLS VB Horvátország 
június 22-24. Ifjúsági OB U14–U19–U24 1-3. forduló Bogyiszló 
június 23. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló Maconkai-víztározó 
június 23-24. 38. Klubcsapatok VB Magyarország, Szeged Maty-ér 
június 23-24. Method Feeder OB 2. válogató Palotavárosi horgásztó 
június 28-július 1. X. Pontyfogó OB 3. forduló Maconkai-víztározó 
június 30-július 1. OHCSB Szeged, Maty-ér 

Július

július 7-8. 8. Feeder VB Olaszország 
július 7. VII. Pergető Triatlon Duna 
július 13-15. Ifjúsági OB U14–U19–U24 4-6. forduló Bogyiszló 
július 13-15. Női OB 4-6. forduló Maconkai-víztározó 
július 15. Csónakos Pergető OB. 2. forduló Kalocsa-Duna 
július 21-22. XXIV. Európa-bajnokság Szlovénia, Radeče 
július 26-29. Feeder OB döntő Nagykunsági-főcsatorna 

Augusztus

augusztus 3-4. 23. U15, 32. U20, 11. U25 VB Olaszország 
augusztus 4. Csónakos Pergető Triatlon Tiszaroff 
augusztus 3-5. Method Feeder OB Palotavárosi horgásztó 
augusztus 9-12. OEHB döntő Látóképi-víztározó 
augusztus 18-19. XII. Timár-Exner Kupa Dunakiliti Szivárgó-csatorna 
augusztus 24-26. XVI. Veterán OB 4-6. forduló Dunakiliti Szivárgó-csatorna 
augusztus 25-26. 25. Női VB Lengyelország 

Szeptember

szeptember 1. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló Maconkai-víztározó 
szeptember 1-2. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa - 3. őszi forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum 
szeptember 2. III. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) 1. selejtező 
szeptember 5-9. Casting VB Svédország 
szeptember 9. Csónakos Pergető OB 3. forduló Velencei-tó 
szeptember 7-9. ENERGOFISH Feeder Race  
szeptember 7-9. XII. Mozgás-és látássérültek OB Palotavárosi Felső-tó 
szeptember 8-9. 65. Nemzetek VB Portugália 
szeptember 8-14. XV. Professzionális Bojlis Európa Kupa - XXX. Maconka -F&H Nemzetközi Bojlis Kupa Maconkai-víztározó 
szeptember 14-16. Feeder Klubcsapat OB 
szeptember 15-16. Pergető OB Zagyva-Tarna 
szeptember 20-23. Deseda Open Pontyfogó Kupa 
szeptember 20-23. Klubcsapat OB Alcsisziget 
szeptember 23. III. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) 2. selejtező 
szeptember 29-30. Casting OB Agárd 
szeptember 30. Daiwa Pergető Kupa 

Október

szeptember 28 - október 6. VI. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászvesreny Balaton 
október 3-6. 20. Pontyfogó VB Szerbia 
október 6. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló Maconkai-víztározó 
október 6. Csónakos Pergető OB. 4. forduló Tisza-tó 
október 13-14 XI. Csónakos Pergető VB Anglia 
október 14. II. FŐHESZ-Haldorádó Duna Feeder Kupa Duna, Budapest 
október 21. III. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) 3. selejtező 
október 28 Csónakos Pergető OB 5. forduló 

November

november 11. III. Nemzetközi Műcsalis Rablóhalfogó Torna (IPCC) döntő 

December

december 1-2. 4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa - 4. téli forduló Kiskunhalas, Ezüst-tó Horgászcentrum 

Forrás: Haldorádó Team honlapja


2018.03.30. - 2018.12.02.

Megjegyzés az időpontokhoz:

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják!

KeSzeCsüSzoVa
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Bojlis versenyek 2018