Turizmus Program

Városligeti majális Budapesten

Retro Majális a Siófoki Nagystrandon

Jacuzzis szállás

TOP 100 úticél

Városligeti Majális a budapesti Városligeti Műjégpályán!
Retro Majális a Siófoki Nagystrandon!
Gyulai wellness kikapcsolódás - kedvező árakon teljes panziós akcióval!
Mézesvölgyi Nyár - Szabadtéri színházi fesztivál 2025 Veresegyház
A titkok hercege – Gesualdo rejtélyes élete
Városligeti Majális a budapesti Városligeti Műjégpályán!
Városligeti Majális a budapesti Városligeti Műjégpályán!
Retro Majális a Siófoki Nagystrandon!
Gyulai wellness kikapcsolódás - kedvező árakon teljes panziós akcióval!
Mézesvölgyi Nyár - Szabadtéri színházi fesztivál 2025 Veresegyház
A titkok hercege – Gesualdo rejtélyes élete
Városligeti Majális a budapesti Városligeti Műjégpályán!
Tavaszi programajánló online jegyvásárlási lehetőséggel
Tavaszi programajánló online jegyvásárlási lehetőséggel

Falusi Mariann koncertek 2025. Fellépések és online jegyvásárlás

2025.04.30 (szerda)

Falusi Mariann koncertek, fellépések 2025-ben. Az énekesnő a Pa-Dö-Dő együttes tagja. Rendszeresen fellép a Sárik Péter Trióval és Horgas Eszterrel. Jelenleg a Menopauza rendkívül népszerű musicalban is szerepel.
Falusi Mariann koncertek 2025. Fellépések és online jegyvásárlás

Kapcsolat, elérhetőség

Szeretné aktiválni elérhetőségeit az oldalon?

Partner információ

Falusi Mariann koncertajánló 2025

Jazzkívánságműsor 3. - Sárik Péter Trio & Falusi Mariann

2025. ÁPRILIS 25. PÉNTEK, 19:00
Klebelsberg Kultúrkúria, Budapest
ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

Folytatódik a Sárik Péter Trió Fonogram-díjas sikersorozata:
a Jazzkívánságműsor magyarul!

Az új albumon a legnagyobb magyar slágerek jazzes feldolgozásai hallhatóak Falusi Mariann, Sárik Péter, Fonay Tibor és Gálfi Attila előadásában.
A csapat az elmúlt években több mint száz óriási sikerű előadást adott ezzel a produkcióval. A Jazzkívánságműsor-estek igazi örömkoncertek, ahol a közönség együtt énekel a zenekarral és a hangulat olyan, mint egy jó házibulin!

A Jazzkívánságműsor koncertek 2010-ben indultak. A közönség bármilyen műfajú dalt kérhetett, a Trió pedig eljátszotta a saját stílusában.
A koncertsorozat legjobban sikerült darabjaiból ezzel együtt már négy CD jelent meg, az első 2014-ben Fonogram-díjat kapott mint "Az év jazz felvétele", a másodikat pedig 2016-ban jelölték ugyanerre az elismerésre.

“A elején álmomban sem gondoltam volna, hogy a Jazzkívánságműsor ennyire népszerű lesz, de a koncertek során rájöttem, hogy mi a hatalmas siker titka.
Annak ellenére, hogy látszólag könnyed slágereket játszunk, a színpadról mégis sokszor igen kemény jazz szól, de LGT-be, Kovács Katiba, a legnépszerűbb előadókba ‘csomagolva’.
Így a jazzt egyébként nem kedvelők szívesen hallgatják kedvenc dalaikat, és szinte észre sem veszik, hogy jazzkoncerten vannak. A jazzrajongók ugyanakkor örömmel fogadják az új sztenderdeket, hisz a jazz hőskorában ugyanez történt: a legismertebb slágereket játszották el a jazz-zenészek, csak másképp.”       /Sárik Péter/


Falusi Mariann és a Swing á la Django

2025. ÁPRILIS 26. SZOMBAT, 19:00
Művészetek Háza Gödöllő
ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS


Újra szól a négylövetű-Falusi Mariann új koncertje

2025. ÁPRILIS 30. SZERDA, 19:00
6SZÍN, Budapest
ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

Hófehérke és a négyfejű sárkány
Mit csinál az ember , ha olyan négy zenésszel hozza össze a sors, akik külön-külön, és együttesben is kiválóak?
Örül.

De ha már kiörülte magát, mi a következő lépés? Keres olyan dalokat, amelyekben ez a négy csodálatos muzsikus is megmutathatja , mennyire különleges és teljes zenei világban él, hogy mennyire más, mennyivel több tud lenni egy dal egy gitárszólótól, egy zongorafutamtól, a hegedű sirámaitól vagy a nagybőgő brummogásától.
Csodálkozni akarunk és jól érezni magunkat.
Csodálkozzunk együtt!

Szövegíró: Fáy Miklós

Falusi Mariann- ének

Darvas Kristóf - zongora
Petz Bálint - gitár
Soós Márton - nagybőgő
Szakál Tamás - hegedű


Nem csak én – Falusi Mariann és vendégei

2025. MÁJUS 21. SZERDA, 20:00
Müpa, Budapest
ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS


Minden belefér - Falusi Mariann és zenekara

2025. MÁJUS 29. CSÜTÖRTÖK, 19:00
Richter János Hangverseny- és Konferenciaterem, Győr
ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS


Swing á la Django - Falusi Mariann

2025. JÚNIUS 6. PÉNTEK, 19:00
Kossuth Művelődési Központ, Cegléd
ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

Egy felejthetetlen koncertélmény vár minden zenekedvelőt, ahol a Swing á la Django és Falusi Mariann közös estjén a klasszikusoktól a popzenéig barangolhatunk.Egy felejthetetlen koncertélmény vár minden zenekedvelőt, ahol a Swing á la Django és Falusi Mariann közös estjén a klasszikusoktól a popzenéig barangolhatunk.

A különleges műsorban a legendás Pa Dö Dö slágerek mellett felcsendülnek a hazai táncdalfesztivál ikonikus dallamai – Cserháti Zsuzsa, Kovács Kati és Máté Péter örökérvényű szerzeményei –, mindez a Swing á la Django egyedi, virtuóz stílusában.

Az est egyik különlegessége a klasszikus zenei blokk, amelyben Falusi Mariann páratlan énekhangján szólalnak meg Vivaldi, Bach és Albinoni Adagio csodálatos dallamai.

Ez az este garantáltan új megvilágításba helyezi a közismert zenéket – virtuozitás, szenvedély és igazi zenei élmény vár mindenkit!


Falusi Mariann: Törvénytisztelő tolvajok

2025. JÚLIUS 6. VASÁRNAP, 20:00
Városmajori Szabadtéri Színpad, Budapest
ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS

Motoszkál a dallam a szerző fejében, vagy lehet, hogy nem is motoszkál, épp ez a baj, valamit írni kellene, lehetőleg egy nagy slágert, amire ezrek és milliók sírják tele a párnájukat. És nem jön a megoldás, és hiába a telefonos segítség. De ott van az a mérhetetlen dallamkincs, a sok szép zene, amit a komponisták évszázadok alatt felhalmoztak. Abból lehet meríteni.

Mielőtt valaki tolvajt kiáltana: nem tilos. Változnak a szabályok, de a szerző halála után néhány évtizeddel a művek köztulajdonba mennek át, egy szépen és jó szöveggel megírt sláger éppenséggel kincsmentés is lehet, írt egy 18 századi komponista egy gyönyörű dallamot, és annak a 21. században is lehet örülni. És azt sem szabad hinni, hogy a folyamat feltétlenül egyirányú, Bach is, Beethoven is, de később Stravinsky vagy Richard Strauss is azt hitte, hogy egy dallam már mindenkié, aztán jöttek a boldog és büszke szerzők, és kérték a részüket az alkotásért járó jogdíjakból. Minket azért inkább a másik irányú kincsmentés és kölcsönzés érdekel. Azt szeretnénk megmutatni, hogyan szivárognak vissza az elfelejtett dallamok a hétköznapjainkba, hogyan lesz Csajkovszkij country-dal, mi köze van Rachmaninovnak Bridget Joneshoz, Tárregának a telefoncsengéshez. Ahogy mondani szokás: nincs könnyű és komoly, csak jó és rossz zene van. De leginkább jó.

A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!

Megosztás

Kapcsolat, elérhetőség

Szeretné aktiválni elérhetőségeit az oldalon?

Partner információ

érdekelnek a hirdetési lehetőségeink?

Kérlek, küldj e-mailt az info@programturizmus.hu címre!

Legjobb élmények

A titkok hercege – Gesualdo rejtélyes élete
Városligeti Majális a budapesti Városligeti Műjégpályán!