Turizmus Program
Turizmus Program

Esztergomi Futóművek Amatőr Sportegyesület

2500 Esztergom

Városligeti Húsvéti Sokadalom

Étterem Hét

Siófoki Nyuladalom

Hévízi tavaszi akció

Kutyás nyaralás a Balatonnál

Trabant élménytúra

Veresegyházi Medveotthon látogatás egész évben
Aktív wellness pihenés a Tisza-tónál - Fedezze fel velünk a Tisza-tó élővilágát és pihenjen nálunk!
Veresegyházi Medveotthon látogatás egész évben
Aktív wellness pihenés a Tisza-tónál - Fedezze fel velünk a Tisza-tó élővilágát és pihenjen nálunk!

Esztergomi Futóművek Amatőr Sportegyesület

2500 Esztergom

Az egyesület célja az egészségmegőrzés és a szabadidős sportolási lehetőségek biztosítása, elősegítése valamint ezen keresztül a sportélet gazdagítása, ápolása, a sport és az edzés területén szerzett tapasztalatok és ismeretek továbbadása, a sportkultúra minél szélesebb körben való elterjesztése.

Esztergomi Futóművek Amatőr Sportegyesület
lock icon

Elérhetőségek, linkek

Telefonszám

Telefonszám

E-mail cím

E-mail cím

Weboldal

Weboldal

lock icon

Közösségi oldalak

Facebook oldal

Facebook oldal

Ennél az alap megjelenésnél az elérhetőségek, linkek nem aktívak.

Információt az alábbi gombbal kérhet:

A bemutatkozás

Az Esztergomi Futóművek Amatőr Sportegyesületnek jelenleg 130 tagja van, köztük több külföldön élő futó is.

Éves versenynaptárunk mind versenyszervezőként, mind futóként tele van. A növekvő létszám velejárójaként az összetartás már nem olyan szoros, de jókedvünk, nyitottságunk és családias hangulatunk megmaradt.

Az éves programunk első két eseménye a január és február utolsó hétvégéjén megrendezendő Yours Truly futás, majd március utolsó hétvégéjén indulnak a Dunaparti Futópartik a 4 és 10 kilométeres versennyel, valamint az óvodások 500 méteres futásával.

Áprilisban a Vaskapu Csúcsfutásra várjuk a magasságtól nem visszariadó hősöket, akik a 250 métert emelkedő 3,5 km-es, valamint a 110 métert emelkedő 2 km-es táv között választhatnak.

Május végén a versenysorozaton kívül veszünk részt az önkormányzat, vagy különféle civil szervezetek által rendezett gyermeknapi futások megszervezésében és lebonyolításában, júliusban pedig a Teliholdfutamé a főszerep.

2011-ben rendeztük meg először az Esztergomi Futóhétvégét szeptember utolsó hétvégéjén, melynek részeként szombaton a hagyományos Mária Valéria Hídfutáson, vasárnap pedig az Esztergom Félmaratonon mérkőzhetnek meg a futás kedvelői.

Októberben kerül sor a versenysorozat utolsó fordulójára és az ezt követő, zsíros kenyér partyval összekötött ünnepélyes eredményhirdetésre egyik támogató partnerünk, a Rugby Club Hotel házában.

Az évet a hagyományos jelmezes Szilveszteri Futással zárjuk december 31-én 10.00 órakor.

Nagyon fontosnak tartjuk kiemelni, hogy tagjaink sorában vannak szép számmal lelkes és kevésbé lelkes amatőrök, a futásra nehezen időt találó több gyermekes anyukák, sokat dolgozó apukák, újra-, meg újrakezdők és súlyfelesleggel küzdők is, tehát nincs olyan ember, aki ne lenne közénk való !

Bármikor szeretettel várunk mindenkit, aki most készül elkezdeni, vagy újra kezdeni a futást, és természetesen azokat is, akik két óra alatt szeretnék lefutni a maratont!

Forrás: az egyesület honlapja

 

A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!

Hasonló partnerek böngészése:

Földrajzi helyek felfedezése:

Kapcsolódó témák megtekintése:

Facebook Share

Ossza meg ismerőseivel

Facebookon!

Megosztás

Prémium program

érdekelnek a hirdetési lehetőségeink?

Kérlek, küldj e-mailt az info@programturizmus.hu címre!

Legjobb élmények