Pintér Galéria és Aukciósház Budapest
30 éve, hogy Pintér Péter galériatulajdonos elkezdett foglalkozni a antik tárgyak és bútorok értékesítésével. Azóta a létesítmény térben, de változatos spektrumát tekintve is nőtt, Közép- és Kelet-Európa egyik nagyobb galériájává alakult. A 2000 négyzetméteres Pintér Galéria és Aukciósház Budapest szívében, a Falk Miksa utcában található, amely Magyarország műkincs piaci központja. A galéria különlegessége a három emeleten áthúzódó 15 terem labirintusszerű elrendezésben, és a modern és antik kontrasztjának titokzatos hangulatában rejlik. Magyar és nemzetközi klasszikusok, 20. századi modern valamint kortárs festmények vagy szobrok, modern és antik bútorok árverezése és árusítása alkotják a galéria a profilját. Az első 2008-ban rendezett árverés óta, havi rendszerességgel kerül sor aukciókra, a virtuális és valós térben egyaránt.
- +36303310600
- +3613113030
Aukciósházunk Budapest belvárosában helyezkedik el a Falk Miksa utcában, a Parlamenttől néhány lépésnyire, a galériás negyedben. Profilunk a klasszikus, modern és kortárs műtárgyak értékesítése.
Aukciósházunk évente négy alkalommal rendez élő aukciót és havonta vannak online aukcióink.
Cégünk galériaként is működik. Kínálatunk széles választéka a kis vitrintárgyaktól egészen az óriási kastélyberendezésekig, szőnyegtől a csillárig, a reneszánsztól napjainkig terjed.
Az Aukciósház az antik tárgyak és műalkotások mellett kortárs művészettel is foglalkozik.
Galériánk időről-időre kulturális rendezvényeknek is helyszínt biztosít, így előadások, vetítések, sajtótájékoztatók és társasági események színteréül is szolgál.
Természetesen lehetőség van helyiségbérlésre is (szülinapok, bemutatók, forgatások, kiállítások megrendezése alkalmából).
Rendkívüli terek - rendkívüli árukínálat - rendkívüli események!
Nyitvatartás: hétfő-péntek: 10-18h, szombat: 11-14h, vasárnap: ZÁRVA
2024.01.01 - 2024.12.31 |
2024.07.05. - 2024.08.17. |
Pintér Galéria és Aukciósház programok 2024. Aukciók, aukciós kiállítások
Aukciós kiállítás a Vaszary Galériában Balatonfüred |
2024.08.17. 18:00 |
Pintér aukció a Vaszary Galériában Balatonfüreden |
Pintér Galéria és Aukciósház programok 2024. Aukciók, aukciós kiállítások 2024.07.05. (péntek) - 2024.08.17. (szombat)
Aukciós kiállítás a Vaszary Galériában Balatonfüred
A 2000 négyzetméteres Pintér Galéria és Aukciósház Budapest szívében, a Falk Miksa utcában található, amely Magyarország műkincs piaci központja. Magyar és nemzetközi klasszikusok, 20. századi modern valamint kortárs festmények vagy szobrok, modern és antik bútorok árverezése és árusítása alkotják a ...
SOLID Budapest
A SOLID-ban a boroké a főszerep, és a válogatott tételek között dominálnak a natúr és biodinamikus borok. A borbár ad helyet a Hotel Rum a la carte reggelijének is minden nap reggel 7 és 12 óra között. A hosszú nyitvatartás és a különleges reggeli fogások akár egy kiadós brunch-ra is lehetőséget ...
Salaam Bombay Indiai Étterem Budapest
Indiai alapanyagok egy csipetnyi európai hagyománnyal. Utánozhatatlan indiai atmoszféra a régiók legkiválóbb ízeivel és fogásaival. Kóstold meg Észak- és Dél-India csirke, bárány és tengeri étel specialitásait, a tandoori ételkülönlegességeket, vagy válassz vegetáriánus ételeink közül!
Smúz Café Budapest
A Smúzban csak minőségi kávét kaphatsz. Egyszerű, ötletes bisztrószerű konyha van. Remek, minőségi, friss alapanyagokból, hortobágyi húsokból, sok biozöldséggel, salátával készítjük a könnyed és korszerű fogásokat. Cukrászaink a legjobb alapanyagokból dolgoznak, francia vajjal, belga csokoládéval, ...
Sophisto Champagne Bar & Restaurant Budapest
Mesés helyen található a Sophisto bár, ahol az elképesztő pezsgőválaszték mellett olyan izgalmas ételeket kóstolhat, mint a kacsamájas zserbó vagy a körtés rizottó. A Sophisto nevében nem véletlen szerepel a „Champagne Bar”, itt megtudhatod, mi a különbség a prosecco, a champagne, a pezsgő és a cava ...
Spoon The Boat Étterem Budapest
Spoon - the boat, a rendezvényhajó. A Lánchíd lábánál a Budai Várral szemben a Dunán. Télen 3 különböző hangulatú teremmel, nyáron még 2 terasszal, 3 konyhával, 1600m2-en, 5 bárpulttal szinte minden igénynek megfelelő szolgáltatást biztosítanak. A konyha magyar és európai alapokon nyugvó ízeket ...
Starbucks Bazilika
A Starbucks Bazilika hétfőtől vasárnapig várja azokat, akik nem tudják elképzelni a napjukat kávé nélkül.
Starbucks Fashion Street
A Starbucks Fashion Street hétfőtől vasárnapig várja azokat, akik nem tudják elképzelni a napjukat kávé nélkül.
Szeráj Török Étterem Budapest
A Szeráj Török Étterem a Vígszínháznál, a Szent István körúton várja vendégeit a hét minden napján, török ételkülönlegességekkel.
Szimply Étterem Budapest
Reggeliző és brunch étterem. Finom ételek, remek kávé, növények, biztonságosan elszeparált asztalok. Gyertek és élvezzétek a Szimply hangulatot a teraszon is.
Tapassio Étterem Budapest
A spanyol tapasok iránti szenvedélyünk vezetett minket, mikor megszületett a Tapassio, mely ellentétben a megszokott spanyol éttermekkel magyar, olasz és más mediterrán ételeket is tapasként kínál. A mediterrán gasztronómiában mindig fontos szerepe volt a kóstoló méretű ételeknek és azok közös ...
- +36303310600
- +3613113030