Pintér Galéria és Aukciósház Budapest

TOP 10-es programgazda
Kiemelt partner

30 éve, hogy Pintér Péter galériatulajdonos elkezdett foglalkozni a antik tárgyak és bútorok értékesítésével. Azóta a létesítmény térben, de változatos spektrumát tekintve is nőtt, Közép- és Kelet-Európa egyik nagyobb galériájává alakult. A 2000 négyzetméteres Pintér Galéria és Aukciósház Budapest szívében, a Falk Miksa utcában található, amely Magyarország műkincs piaci központja. A galéria különlegessége a három emeleten áthúzódó 15 terem labirintusszerű elrendezésben, és a modern és antik kontrasztjának titokzatos hangulatában rejlik. Magyar és nemzetközi klasszikusok, 20. századi modern valamint kortárs festmények vagy szobrok, modern és antik bútorok árverezése és árusítása alkotják a galéria a profilját. Az első 2008-ban rendezett árverés óta, havi rendszerességgel kerül sor aukciókra, a virtuális és valós térben egyaránt.

Aukciósházunk Budapest belvárosában helyezkedik el a Falk Miksa utcában, a Parlamenttől néhány lépésnyire, a galériás negyedben. Profilunk a klasszikus, modern és kortárs műtárgyak értékesítése.

Aukciósházunk évente négy alkalommal rendez élő aukciót és havonta vannak online aukcióink.

Cégünk galériaként is működik. Kínálatunk széles választéka a kis vitrintárgyaktól egészen az óriási kastélyberendezésekig, szőnyegtől a csillárig, a reneszánsztól napjainkig terjed.

Az Aukciósház az antik tárgyak és műalkotások mellett kortárs művészettel is foglalkozik.

Galériánk időről-időre kulturális rendezvényeknek is helyszínt biztosít, így előadások, vetítések, sajtótájékoztatók és társasági események színteréül is szolgál.

Természetesen lehetőség van helyiségbérlésre is (szülinapok, bemutatók, forgatások, kiállítások megrendezése alkalmából).

Rendkívüli terek - rendkívüli árukínálat - rendkívüli események!

Nyitvatartás: hétfő-péntek: 10-18h, szombat: 11-14h, vasárnap: ZÁRVA

2024.01.01 - 2024.12.31

2024.07.05. - 2024.08.17.
Pintér Galéria és Aukciósház programok 2024. Aukciók, aukciós kiállítások
Aukciós kiállítás a Vaszary Galériában Balatonfüred
2024.08.17. 18:00
Pintér aukció a Vaszary Galériában Balatonfüreden
Találatok száma: 1

Pintér Galéria és Aukciósház programok 2024. Aukciók, aukciós kiállítások 2024.07.05. (péntek) - 2024.08.17. (szombat)

A 2000 négyzetméteres Pintér Galéria és Aukciósház Budapest szívében, a Falk Miksa utcában található, amely Magyarország műkincs piaci központja. Magyar és nemzetközi klasszikusok, 20. századi modern valamint kortárs festmények vagy szobrok, modern és antik bútorok árverezése és árusítása alkotják a ...

Kiemelt ajánlat
Találatok száma: 190
Asztalfoglalás, bejelentkezés közvetlenül a vendéglátóhelyek elérhetőségein!

SOLID Budapest

SOLID Budapest

A SOLID-ban a boroké a főszerep, és a válogatott tételek között dominálnak a natúr és biodinamikus borok. A borbár ad helyet a Hotel Rum a la carte reggelijének is minden nap reggel 7 és 12 óra között. A hosszú nyitvatartás és a különleges reggeli fogások akár egy kiadós brunch-ra is lehetőséget ...

Salaam Bombay Indiai Étterem Budapest

Indiai alapanyagok egy csipetnyi európai hagyománnyal. Utánozhatatlan indiai atmoszféra a régiók legkiválóbb ízeivel és fogásaival. Kóstold meg Észak- és Dél-India csirke, bárány és tengeri étel specialitásait, a tandoori ételkülönlegességeket, vagy válassz vegetáriánus ételeink közül!

Smúz Café Budapest

Smúz Café Budapest

A Smúzban csak minőségi kávét kaphatsz. Egyszerű, ötletes bisztrószerű konyha van. Remek, minőségi, friss alapanyagokból, hortobágyi húsokból, sok biozöldséggel, salátával készítjük a könnyed és korszerű fogásokat. Cukrászaink a legjobb alapanyagokból dolgoznak, francia vajjal, belga csokoládéval, ...

Sophisto Champagne Bar & Restaurant Budapest

Mesés helyen található a Sophisto bár, ahol az elképesztő pezsgőválaszték mellett olyan izgalmas ételeket kóstolhat, mint a kacsamájas zserbó vagy a körtés rizottó. A Sophisto nevében nem véletlen szerepel a „Champagne Bar”, itt megtudhatod, mi a különbség a prosecco, a champagne, a pezsgő és a cava ...

Spoon The Boat Étterem Budapest

Spoon - the boat, a rendezvényhajó. A Lánchíd lábánál a Budai Várral szemben a Dunán. Télen 3 különböző hangulatú teremmel, nyáron még 2 terasszal, 3 konyhával, 1600m2-en, 5 bárpulttal szinte minden igénynek megfelelő szolgáltatást biztosítanak. A konyha magyar és európai alapokon nyugvó ízeket ...

Starbucks Bazilika

Starbucks Bazilika

A Starbucks Bazilika hétfőtől vasárnapig várja azokat, akik nem tudják elképzelni a napjukat kávé nélkül.

Starbucks Fashion Street

Starbucks Fashion Street

A Starbucks Fashion Street hétfőtől vasárnapig várja azokat, akik nem tudják elképzelni a napjukat kávé nélkül.

Szeráj Török Étterem Budapest

Szeráj Török Étterem Budapest

A Szeráj Török Étterem a Vígszínháznál, a Szent István körúton várja vendégeit a hét minden napján, török ételkülönlegességekkel.

Szimply Étterem Budapest

Szimply Étterem Budapest

Reggeliző és brunch étterem. Finom ételek, remek kávé, növények, biztonságosan elszeparált asztalok. Gyertek és élvezzétek a Szimply hangulatot a teraszon is.

Tapassio Étterem Budapest

Tapassio Étterem Budapest

A spanyol tapasok iránti szenvedélyünk vezetett minket, mikor megszületett a Tapassio, mely ellentétben a megszokott spanyol éttermekkel magyar, olasz és más mediterrán ételeket is tapasként kínál. A mediterrán gasztronómiában mindig fontos szerepe volt a kóstoló méretű ételeknek és azok közös ...

   1 ... 14 15 16 17 18 19
Kapcsolódó témák:

Kiemelt ajánlatok

Pintér Galéria és Aukciósház programok 2024. Aukciók, aukciós kiállítások Pintér Galéria és Aukciósház programok 2024. Aukciók, aukciós kiállítások
  • Budapest
  • V. kerület
2024.07.05. (péntek) - 2024.08.17. (szombat)

Országos eseménynaptár

KeSzeCsüSzoVa
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Megadott intervallumban:
-tól
-ig