Pintér Galéria és Aukciósház Budapest
30 éve, hogy Pintér Péter galériatulajdonos elkezdett foglalkozni a antik tárgyak és bútorok értékesítésével. Azóta a létesítmény térben, de változatos spektrumát tekintve is nőtt, Közép- és Kelet-Európa egyik nagyobb galériájává alakult. A 2000 négyzetméteres Pintér Galéria és Aukciósház Budapest szívében, a Falk Miksa utcában található, amely Magyarország műkincs piaci központja. A galéria különlegessége a három emeleten áthúzódó 15 terem labirintusszerű elrendezésben, és a modern és antik kontrasztjának titokzatos hangulatában rejlik. Magyar és nemzetközi klasszikusok, 20. századi modern valamint kortárs festmények vagy szobrok, modern és antik bútorok árverezése és árusítása alkotják a galéria a profilját. Az első 2008-ban rendezett árverés óta, havi rendszerességgel kerül sor aukciókra, a virtuális és valós térben egyaránt.
- +36303310600
- +3613113030
Aukciósházunk Budapest belvárosában helyezkedik el a Falk Miksa utcában, a Parlamenttől néhány lépésnyire, a galériás negyedben. Profilunk a klasszikus, modern és kortárs műtárgyak értékesítése.
Aukciósházunk évente négy alkalommal rendez élő aukciót és havonta vannak online aukcióink.
Cégünk galériaként is működik. Kínálatunk széles választéka a kis vitrintárgyaktól egészen az óriási kastélyberendezésekig, szőnyegtől a csillárig, a reneszánsztól napjainkig terjed.
Az Aukciósház az antik tárgyak és műalkotások mellett kortárs művészettel is foglalkozik.
Galériánk időről-időre kulturális rendezvényeknek is helyszínt biztosít, így előadások, vetítések, sajtótájékoztatók és társasági események színteréül is szolgál.
Természetesen lehetőség van helyiségbérlésre is (szülinapok, bemutatók, forgatások, kiállítások megrendezése alkalmából).
Rendkívüli terek - rendkívüli árukínálat - rendkívüli események!
Nyitvatartás: hétfő-péntek: 10-18h, szombat: 11-14h, vasárnap: ZÁRVA
2024.01.01 - 2024.12.31 |
2024.07.05. - 2024.08.17. |
Pintér Galéria és Aukciósház programok 2024. Aukciók, aukciós kiállítások
Aukciós kiállítás a Vaszary Galériában Balatonfüred |
2024.08.17. 18:00 |
Pintér aukció a Vaszary Galériában Balatonfüreden |
Pintér Galéria és Aukciósház programok 2024. Aukciók, aukciós kiállítások 2024.07.05. (péntek) - 2024.08.17. (szombat)
Aukciós kiállítás a Vaszary Galériában Balatonfüred
A 2000 négyzetméteres Pintér Galéria és Aukciósház Budapest szívében, a Falk Miksa utcában található, amely Magyarország műkincs piaci központja. Magyar és nemzetközi klasszikusok, 20. századi modern valamint kortárs festmények vagy szobrok, modern és antik bútorok árverezése és árusítása alkotják a ...
À la Maison Grande Budapest
Á la Maison pontosan ezt jelenti: otthon, otthonos. És, hogy mi tesz egy otthont még meghittebbé? Természetesen egy csodálatosan megterített asztal. Ismerd meg széles reggeli választékunkat igazi brunch klasszikusokkal és saját specialitásokkal! Várunk szeretettel.
ÉS Bisztró Budapest
ÉS Bisztró - egy fesztelen hangulatú vendéglő ÉS pecsenyesütöde, ahol a formális éttermi étkezési szokásoktól eltérően, ha kedved úgy tartja, csak falatozol sörözés, borozás ÉS beszélgetés közben. Magyar ÉS bécsi ételek, különleges grillek ÉS falatok mellett izgalmas bor- ÉS kézműves sörválaszték vár. ...
Étoile Champagne Bar Budapest
Az ÉTOILE Champagne Bar az a hely, ahol minden korty champagne az élet legszebb pillanatait idézi fel. A legkiválóbb francia gyöngyöző italok gondosan összeállított választékával várjuk vendégeinket bárunkba egy páratlan kulináris utazásra. Akár egy különleges eseményt ünnepel, egy sikeres napra ...
0,75 bistro Budapest
Egy hely ahová beülhetsz a barátaiddal borozni vagy koktélozni, ahol üzletfeleiddel kávézhatsz, ahol a szerelmeddel elfogyaszthattok egy kellemes vacsorát, ahol a családoddal ebédelhetsz. Több mint 100 féle bor, csapolt sör, házi szörpök, limonádék, különleges kávé és bisztró jellegű konyha jellemzi ...
Akadémia Klub Étterem Budapest
Az Akadémia Klub egyedi helyszín a 150 éves történelmi épület Duna-parti szárnyában, mely a tudományt és a fejlődést jelképezi. A Magyar Tudományos Akadémia Székházában működő exkluzív, belvárosi rendezvényhelyszínen cégünk teljeskörű rendezvényszervezéssel foglalkozik már 15 éve. Rendezvénytermeink ...
Alma Mater Étterem Budapest
Az Alma Mater étterem a belváros szívében található, mindössze néhány percre a Parlamenttől. Éttermünk különlegessége abban rejlik, hogy a hagyományos hazai ételek mellett számos újragondolt, modern fogás várja a magyaros ízek kedvelőit.
Apostolok Étterem Budapest
A nagy múltú, műemlék jellegű vendéglátóhely kuriózumnak minősül, vendégeink a régi kor hangulatát idéző falak között fogyaszthatnak az igazi magyar konyha ízeit felvonultató ételeket.
Azték Choxolat Budapest
Kis csokizó, kávézó, teázó.Egyedi kézzel készített bombonok és csokoládék, ezek mellet finom jeges, forró italok is meg találhatóak nálunk.
Érdemes benézni hozzánk
BOMBAY Budapest Indiai Étterem
Négy Budapesten élő indiai barát az indiai konyha iránti szenvedélyüket hozták el a BOMBAY-be, céljaik között szerepel, hogy minden vendéget néhány lépéssel közelebb hozzanak az eredeti minőségi indiai gastro élményhez – mindezt könnyed, kortárs környezetben. A Bombay étterem kulináris világa ...
Babel Étterem Budapest
A 2019-ben és 2022-ben is Michelin csillagot kapott étteremben az egykori Monarchia gasztronómiai és kulturális örökségét mutatjuk meg a mi szemüvegünkön és modern gondolatainkon keresztül, letisztítva és elegáns szintre emelve azokat. A menüt a fellelhető legjobb minőségű alapanyagokra építjük, ...
- +36303310600
- +3613113030