Sport események 2024
Kiemelkedő sportesemények itthon. Programajánló.
Sport események 2024
Kiemelt magyarországi sportesemények naptára.
Január:
10. Női röplabda Bajnokok Ligája, B csoport, 5. forduló: Vasas Óbuda-Eczacibasi, Érd
14. Cyclocross (terepkerékpár) ob, Debrecen
15-21. Bocskai István nemzetközi ökölvívótorna, Debrecen
16. Női röplabda Bajnokok Ligája, B csoport, 6. forduló: Marica Plovdiv-Vasas Óbuda
27-28. Jégkorong, Magyar Kupa, négyes döntő
28. Monte-Carlo-rali, a világbajnokság 1. futama
Február:
2-3. Tenisz Davis Kupa, selejtező, Magyarország-Németország, Tatabánya
3-4. Tollaslabda országos bajnokság, Pécs
5-11. Nemzetközi fedettpályás idénynyitó öttusaverseny, egyben országos bajnokság, Budapest
8-11. Női kosárlabda olimpiai selejtezőtorna, Sopron
8-11. Jégkorong, férfi olimpiai selejtező, Budapest
17. Evezős ergométeres országos bajnokság, Mosonmagyaróvár
17-18. Fedett pályás atlétikai országos bajnokság
27-III. 2. Olimpiai kvalifikációs légfegyveres Európa-bajnokság, Győr
Március:
2. Atlétikai téli dobó országos bajnokság
8-10. WestEnd női és férfi párbajtőr Grand Prix, Budapest
9-10. Női kézilabda Magyar Kupa négyes döntő
9-10. Női és férfi röplabda Magyar Kupa négyes döntő
16. Evezős olimpiai kvalifikációs és Eb válogató verseny, Szeged
22. Férfi és női torna csapatbajnokság, 1. forduló, Budapest
22-24. Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard egyéni világkupaverseny, Zarándi Csaba férfi kard csapat világkupaverseny, Budapest
23-24. Férfi és női torna országos bajnokság, Budapest
Április:
12-14. Rali Európa-bajnokság (ERC), Rally Hungary, Veszprém és környéke
13-14. Férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntő
20-21. 39. Telekom Vivicittá, Budapest
23-28. Öttusa világkupaverseny, Budapest
25-28. Evezős Európa-bajnokság, valamint kontinentális olimpiai és paralimpiai kvalifikációs regatta, Szeged
Május:
1-2. Kajak-kenu válogatóverseny, Szolnok
8-12. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny
8-12. Kajak-kenu olimpiai pótkvalifikációs világkupa és para világbajnokság, Szeged
15. Labdarúgó Magyar Kupa döntője, Puskás Aréna
17-19. Kajak-kenu maratoni országos bajnokság, Győr
22-26. Ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság, Budapest
23-26. 3×3-as kosárlabda olimpiai selejtezőtorna, Debrecen
24-26. Vívó országos bajnokság, Budapest
Június:
1-2. Női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntő, Budapest
5-7. Kajak-kenu válogatóverseny, Szeged
6-9. Birkózó Polyák Imre-Varga János emlékverseny, BOK Csarnok
13-16. Kajak-kenu gyorsasági, para és SUP Európa-bajnokság, Szeged
20-23. BMX freestyle, breaktánc, gördeszka és sportmászás olimpiai kvalifikációs sorozatának második (utolsó) állomása, Budapest, Ludovika Campus
Július:
5-7. Szinkronúszó világkupa, Szuperdöntő, Budapest
6. Triatlon-világkupa, Tiszaújváros
8-14. Öttusa Európa-bajnokság, Budapest
9. Gyulai Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj
15-21. Tenisz WTA-torna, Budapest
18-20. 56. Kékszalag Nagydíj, Balatonfüred
20. Lidl Balaton-átúszás
21. Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring
27. Balaton-átevezés
Augusztus:
14-16. Kajak-kenu országos bajnokság, nem olimpiai számok válogatóversenye, Szolnok
Szeptember:
4-8. Négyesfogathajtó-világbajnokság, Szilvásvárad
6-9. Cselgáncs Grand Slam, Budapest
7. Íjász ob, Budapest
8. Wizz Air Budapest Félmaraton
14. Kötött-, szabadfogású és női birkózó magyar bajnokság
20. Férfi és női torna csapatbajnokság, 2. forduló, Budapest
21-22. Férfi és női torna szerenkénti országos bajnokság, Budapest
Október:
4-6. Torna challenge világkupaverseny, Szombathely
12-13. 39. Spar Budapest Maraton Fesztivál
26-27. Férfi és női torna mesterfokú bajnokság, Győr
Forrás: m4sport.hu
2024.01.10. - 2024.10.27. |
A SZERVEZŐK AZ IDŐPONT ÉS A PROGRAMVÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJÁK!