Panorámautazás, libegjen velünk a város felett!
Panorámautazás, libegjen velünk a város felett!
Budapesti Nyári Fesztivál 2018. Margitsziget - Városmajor
Budapesti Nyári Fesztivál 2018. Margitsziget - Városmajor
Bödőcs Tibor előadások a MOM Parkban 2018 őszén!
Bödőcs Tibor előadások a MOM Parkban 2018 őszén!
Zorán - Ti kértétek... koncert 2018 - JEGYEK!
Zorán - Ti kértétek... koncert 2018 - JEGYEK!
Minecinema a Lurdy Házban
Minecinema a Lurdy Házban

A FitBalance Aréna rendezvény Magyarország vezető fitnesz, aerobik, spinning, valamint az egészséges életmód kedvelőinek egynapos expója és mozgásfesztiválja. A hagyományosan évente kétszer, tavasszal és ősszel megrendezésre kerülő esemény, az elmúlt években az egyik legnagyobb egészség és mozgás fesztivállá nőtte ki magát hazánkban, valamint Közép-Európában!

KAPCSOLATFELVÉTEL, ELÉRHETŐSÉGEK
Cím: 1143 Budapest XIV. kerület , Papp László Budapest Sportaréna, Stefánia út 2.

Nestlé Fitness - FitBalance Aréna programok 2018

2018. május 26.

bodyART & body &mind - terem – fsz. multiterem II.

  • 09:00-09:40 Szalczer Szilvi Napüdvözlő jóga
  • 09:50-10:30 Lencsés Rita-Neuherz Krisztina bodyArt easy wake up
  • 10:40-11:20 Neuherz Krisztina-Jónás Edina bodyArt Structure
  • 11:30-12:10 deepWork Team deepWork on Top
  • 12:20-13:00 Frincza Era-Erdő-Bálint Zsuzsi bodyArt flow
  • 13:10-13:50 Hencz Edina-Jónás Edina BAX
  • 14:00-14:40 Geszler Dóra Pilates
  • 14:50-15:30 Erdő-Bálint Zsuzsi Gerincjóga
  • 15:40-16:20 Porffy Csaba Ashtanga

Spinning terem/ nagyterem/küzdőtér szint

  • 10.00 Gergye Laura / SPINNING®
  • 11.00 Schmidt Márti Tücsi / SPINNING®
  • 12.00 Posch Gabi & Hajdu Gergő / SPINNING®
  • 13.00 Csepi Dusán / SPINNING®
  • 14.00 Endrekovics Niki & Somogyi Zsolt / SPINNING®
  • 15.00 Gyulai Barbi / SPINNING®
  • 16.00 Farkas András / SPINNING®

nagyszínpad órarend - küzdőtér /Expó szint

  • 08:30-09:10 World Jumping World Jumping
  • 09:50-10:30 Béres Alexandra Súlykontrol
  • 10:40-11:20 Barta Peti-Lőrinc Ernő-Vér Tomi Kick Boksz by FitWeekend
  • 11:30-12:10 Kangoo Kangoo
  • 12:20-13:00 Schobert Norbi Retrorobic
  • 13:10-13:50 Rubint Réka Alakreform
  • 14:00-14:40 Michael de la Cruz KamiBo
  • 14:50-15:30 Péntek Enikő ZONA edzés
  • 15:40-16:20 Tatarek Rezső Iron box
  • 16:30-17:10 Simon Szimonetta Boost Training
  • 17:20-18:00 Katus Attila Best Body

Zona stage/ Expo

  • 08:30-09:10 Kondor Klaudia - ZONA start
  • 09:50-10:30 Forján Petra - Basic Burn
  • 10:40-11:20 Felde Rebeka - FolkZONA
  • 11:30-12:10 Steinhausz Andi - ZONA Kombó
  • 12:20-13:00 Hrozik Edit - Butt challenge
  • 13:10-13:50 Somogyi Melinda - ZONA piramis
  • 14:00-14:40 Tompa Eszer - Tabata
  • 14:50-15:30 (szünet => Péntek Enikő - nagyszínpad ZONA Burn)
  • 15:40-16:20 Reszegi Anita - ABS MAX
  • 16:30-17:10 Rajnai Kinga - ZONA challenge (kardió+erősítés)
  • 17:20-18:00 Lengyel Clau - ZONA dance

funkcionális terem - küzdőtér szint (Raktár)

  • 09:00-09:40 Kutasi Kelly és Vathy Kitti Core Training
  • 09:50-10:30 Bános Enikő X-co Training
  • 10:40-11:20 Balázs Adrienn intervall
  • 11:30-12:10 Bagyinszki Anikó FIT BLAST
  • 12:20-13:00 Czanik Balázs Capoeira
  • 13:10-13:50 Tihanyi Ákos, Fürge Balázs DBands
  • 14:00-14:40 Spartanfitt Team spartanfitt
  • 14:50-15:30 MyMove Team
  • 15:40 -16:20 Dudás Lili Tae-boy

dance- & step terem - I.em multiterem III.

  • 09:00-09:40 Kis Gábor & Szőke Csabi Afrodance
  • 09:50-10:30 Adamcsek Edo Stepaholic
  • 10:40-11:20 Kazazidis Giorgos Step
  • 11:30-12:10 Borbély Gábor Step
  • 12:20-13:00 Makrai Judit Hugi Dance step
  • 13:10-13:50 Kazazidis Giorgos-Kovács Era Dance aerobik
  • 14:00-14:40 Csonka Anita Dance aerobik
  • 14:50-15:30 Szendi Katalin Dance aerobik
  • 15:40-16:20 Csani-Kalyek-Hugi-Era Dance sensation

Walkenergie Stage – küzdőtér szint /Expó/

  • 09:10-10:00 WALKenergie Dunai Szilvi
  • 10:00-10:50 WALKenergie Sümegi Betti
  • 11:00-11:50 WALKenergie Rozsnyai Reni
  • 12:00-12:50 WALKenergie Csényi Brigi
  • 13:00-13:50 WALKenergie Sümegi Betti
  • 14:00-14:50 WALKenergie Szegvári Joci
  • 15:00-15:50 WALKenergie Gazdag Zsuzsa
  • 16:00-16:50 WALKenergie Szűcs Orsi

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják!

Forrás: Az esemény Facebook oldala

Online jegyvásárlás


2018.05.26.

Megjegyzés az időpontokhoz:

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják!
Forrás: az esemény közösségi oldala

Kapcsolódó időpontok

2018.04.23. - 2018.04.25. HUNGEXPO programok 2018
Szakma Sztár Fesztivál - Szakmai tanulmányi versenyek a Hungexpon
2018.04.23. - 2018.04.25. Szakma Sztár Fesztivál 2018. Szakmai tanulmányi versenyek a Hungexpon
2018.05.15. - 2018.05.18. Ipar Napjai 2018 Hungexpo Budapest
2018.05.15. - 2018.05.18. HUNGEXPO programok 2018
Ipar Napjai - Nemzetközi Ipari Szakkiállítás
2018.05.15. - 2018.05.18. MACH-TECH 2018 Budapest Hungexpo
2018.06.02. PlayIT Show Budapest 2018. Játékkiállítás és vásár, online jegyvásárlás
2018.01.01. - 2018.12.31. Budapesti programok jegyvásárlási lehetőséggel 2018
2018.01.01. - 2018.12.31. Hungexpo 2018. Vásár, expo, kiállítás, fesztivál és show rendezvények a budapesti vásárközpontban
2018.09.29. - 2018.09.30. Egészség Kiállítás 2018 Budapest Hungexpo
2018.10.05. - 2018.10.06. Budapest Cleaning Show Tisztítás-technológiai Szakkiállítás 2018 Budapest, Hungexpo
2018.10.05. - 2018.10.06. HUNGEXPO programok 2018
Budapest Cleaning Show Tisztítás-technológiai Szakkiállítás
2018.10.05. - 2018.10.07. Budapest Music Expo 2018
2018.10.11. - 2018.10.13. Hungaromedica 2018. Egészségügyi és Orvostechnológiai Kiállítás Budapest Hungexpo
2018.10.11. - 2018.10.13. HUNGEXPO programok 2018
HUNGAROMEDICA - Egészségügyi és Orvostechnológiai kiállítás
2018.10.11. - 2018.10.13. Dental World 2018. Nemzetközi Továbbképző Konferencia és Fogászati Szakkiállítás Budapesten
2018.10.12. - 2018.10.14. HUNGEXPO programok 2018
2018.10.17. - 2018.10.19. Automotive Hungary 2018. Nemzetközi Járműipari Beszállítói Szakkiállítás Hungexpo Budapest
2018.10.17. - 2018.10.19. HUNGEXPO programok 2018
Automotive Hungary - Nemzetközi Járműipari Beszállítói Szakkiállítás
2018.10.17. - 2018.10.20. AUTÓTECHNIKA – AUTODIGA 2018. Nemzetközi járműfenntartó-ipari szakkiállítás
2018.10.17. - 2018.10.20. HUNGEXPO programok 2018
AUTÓTECHNIKA - Nemzetközi Járműfenntartó-ipari Szakkiállítás
2018.10.26. - 2018.10.28. Beauty & Style 2018. Nemzetközi Szépségipari Kiállítás Budapest Hungexpo
2018.10.26. - 2018.10.28. HUNGEXPO programok 2018
Beauty & Style - Nemzetközi Szépségipari Kiállítás
2019.01.23. - 2019.01.26. AGROmashEXPO 2019. Nemzetközi mezőgazdasági és mezőgép kiállítás Budapesten
2019.04.03. - 2019.04.07. Hungarotherm 2019. Nemzetközi fűtés, szellőzés, klíma és szaniter technikai szakkiállítás
KeSzeCsüSzoVa
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
FitBalance 2018. Online jegyvásárlás

Szolgáltató

Hungexpo Budapest
Hungexpo Budapest
  • Budapest
  • X. kerület
Budapest Ballon Klub
Budapest Ballon Klub
  • Budapest
  • VIII. kerület
Green Hotel**** Budapest
Green Hotel**** Budapest
  • Budapest
  • XIV. kerület
Honvéd Együttes
Honvéd Együttes
  • Budapest
  • VIII. kerület
Körcsarnok
Körcsarnok
  • Budapest
  • XIV. kerület

Információ

Váltson jegyet a Budapesti Operettszínház márciusi, áprilisi előadásaira! Váltson jegyet a Budapesti Operettszínház márciusi, áprilisi előadásaira!

Tartson velünk tavasszal is! Megkezdtük a jegyértékesítést márciusi és áprilisi programjainkra. Egy izgalmas bemutatóval, az ünnepi időszakban itthon és külföldön egyaránt óriási sikert aratott ...